Забавни въпроси за бременността

  • 1 377 098
  • 18 320
  •   1
Отговори
# 17 745
  • Пловдив
  • Мнения: 23 533
А аз СЕРИОЗНО казвам, че въпреки, че мъжът свършва отвън пак може да се забременее от него.
Да, това е така. Но защо ТЯ пие витамини, а той я ПАЗИ искам да разбера?! ТОЙ знае ли, че ТЯ се готви за бременност?
Тя ще му организира някоя изненада. Ама тоз да вземе да се пази по-умно.

# 17 746
  • София
  • Мнения: 11 407
Цитат
Здравейте искам да попитам дали при ранна бременност да ми мърда пъпа, като вълна е..

# 17 747
  • у дома...
  • Мнения: 3 072
Бели денс?

# 17 748
# 17 749
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
Цитат
Здравейте искам да попитам дали при ранна бременност да ми мърда пъпа, като вълна е..
Да пръдне поне...

# 17 750
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Цитат
а с моя приятел след контакта бях веднага в банята под душа знам че не предпазва ама той не още сигорен че иска дете и незнам ако му кажа че съм бременна дали ще ми повярва след като ме видя че се мия

# 17 751
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 15 491
След сапун "Бебе" да не са пуснали сапун "Анти-бебе" ?

# 17 752
  • Мнения: 3 334
Какво означава , че няма да и повярва? 🤔
Да не би да му остава избор?

# 17 753
  • Мнения: 18 678
Аз съм чела някакви такива истории, когато вярват в някакви работи, примерно, че дамският душ с оцет или кока кола предпазва от бременност, и като се случи бременност, веднага обвиняват, че е спала с друг и е от него. Е, то тук по случайност е спала с друг, ама принципно. Даже бях чела тук някаква тема, в която жената бременна, отишла на гинеколог с мъжа за потвърждаване на бременност, казали ѝ, че е в еди-коя си г.с,, примерно осма, мъжът се врътнал и казал, че преди 8 седмици е бил в командировка и значи не е от него.

# 17 754
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 6 951
кукумицинка Преди 20 години, мои познати се разделиха, бяха гаджета,  жената забременя, мъжа обяви, че не е бащата, щото не бил свършил "вътре", значи не е от него... Направи аборт, горката, и се изнесе от града след това.

# 17 755
  • Мнения: 18 678
А, да, това за свършването вън как го забравих. Наистина голяма вяра имат някои хора.

# 17 756
  • France
  • Мнения: 12 243
кукумицинка Преди 20 години, мои познати се разделиха, бяха гаджета,  жената забременя, мъжа обяви, че не е бащата, щото не бил свършил "вътре", значи не е от него... Направи аборт, горката, и се изнесе от града след това.
От друга страна, може и да е по-добре. Как се живее с такъв кретен?!

# 17 757
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 6 951
кукумицинка Преди 20 години, мои познати се разделиха, бяха гаджета,  жената забременя, мъжа обяви, че не е бащата, щото не бил свършил "вътре", значи не е от него... Направи аборт, горката, и се изнесе от града след това.
От друга страна, може и да е по-добре. Как се живее с такъв кретен?!
Нямам идея, вероятно е кошмарно.

# 17 758
  • София
  • Мнения: 12 006
Цитат на:  link=topic=1248738.msg42916737#msg42916737 date=1622321728
Да попитам дали е възможно,след като е свършил върху мен и след това вкарва спермата с пръсти да забременея?Интересно ми е дали има такива случаи?Благодаря!
Инвитрото пасти да яде вече! Хората са открили метода, че и без пари Laughing

# 17 759
  • Мнения: 39 038
И на мен ми е интересно да разбера!

Общи условия

Активация на акаунт