Луцифер

  • 85 770
  • 755
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 624
Той не ги изпари. Каза им go home. Смисъл заповяда им да се върнат обратно.
И според мен бебето не  беше средство за манипулация, а в него видяха възможност да си отгледат нов крал на Ада. Защото е небесно създание. Затова и Мейз не може да стане кралица, а би била страхотна.
Пп. Луцифер отиде в ада, за да вземе формулата на антидота от онзи учен дето се самоуби, за да не го хванат и отиде по направление. 😅

# 571
  • Мнения: 4 376
Свърши ли сезона? Изчаквам да свърши, за да изгледам всичко наведнъж. Затова и не съм чела в темата Simple Smile

# 572
  • Мнения: 3 510
Свърши ли сезона? Изчаквам да свърши, за да изгледам всичко наведнъж. Затова и не съм чела в темата Simple Smile
То целият сезон го има качен.

# 573
  • Мнения: 4 376
Чудесно. Значи ще гледам тази вечер и утре Simple Smile

# 574
  • Мнения: 17 390
Луцифер отиде за да вземе формулата за Антидота, но междувремено учена бе попадпнал в Ада. Не знаем с кого се е срещнал там и какво е използвал и каква е тази смес и дали нямаше нещо свръхестествено в нея. И дали сега Клои не е безсмъртна.

Да, заповяда им Луцифер на демоните да се върнат, но му се наложи да се върне в истиското си тяло, че да ги стресне достатъчно. Преди това Дромос му каза, че хората са го направили слаб. Да,  твърде възможно е, да са искали да направят детето на Аменадил шеф, но не стана очевидно. ИНака за Мейз съм съгласен - тя би била страхотна кралица на Ада, но не може да стане защото е демон.
Още в първия сезон имаше серия, където Аменадил убеждава Луцифер да отиде и Луцифер му вика "върви ти - нали също си ангел. Ще изпълниш Божията воля в Ада да има ангел". Но този сезон май не дадоха отново това, че непременно трябва ангел да е шеф на Ада, а се забравя.

Още от вторият ден го има в Замунда с английски субтитри. Целият сезон Нетфликс го пуснаха наведнъж.

# 575
  • Мнения: 2 937
Доколкото си спомням всичките съставки на противоотровата вече ги знаеха и успяха да ги открият, но не знаеха пропорцията и затова Луцифер прескочи до Ада за да вземе тази информация от създателя на отровата. Нищо физическо не е докарвал от Ада. От друга страна информацията беше, че майката и бащата на Клоуи не са можели да имат деца и с ангелска помощ това се е случило. Това могат да използват в бъдещ сезон за да може след време Клоуи да открие някакви свръхестествени възможности и у себе си, които ще се отключат в критичен момент.

# 576
  • Мнения: 17 390
съставките ги знаеха, но самият създател на отровата междувременно бе попаднал в Ада и  мисля че направо  му даде антидота на място. А дали междувременно докато докато е  бил в Ада, не е открил възможност да прибави някоя адска съставка към Антидота не знаем. Ученът беше тип "д-р Менегеле" и навремето много се обсъждаше че Клои може вече да е безсмъртна.
Да, Майката и Бащата на Клои не са можели да имат деца и хоп - идва Аменадил дава благословия и Майката на Клои забременява. Луцифер се побърка, че Бог иска да постави нарочно Клои на пътя му. В бонус епизодите на сезон 3 също ни показаха, че Бог желае Клои и Луцифер да се намерят. Ще тъпо сега да допусне раздялата им.
В митологията има легенда как  Инана слиза за 6 месеца в Подзементие селения, а Думузи се качва за 6 месеца горе и после - обратното и се засичат за няколко минути. Подобен вариант развиха и в Карибски пирати. Спокойно могат  с малко въображение да го направят и тук. Правят Клои Ангел и после ще се редуват и пак ще има невъзможна любов. Освен това на русата Клои много ще й отиват  едни бели крила.

Последна редакция: нд, 19 май 2019, 14:15 от Лорд Сняг

# 577
  • Мнения: 624
Аз пък мисля, че Луцифер взе само рецептата от доктора.
А това Клоуи да е безсмъртна заради тази случка са малко свободни съчинения. 😀
За бебето онзи демон директно си каза, че ще го отгледа и моделира като краля на Ада, който той иска. Та и това си стана пределно ясно.
Общо взето сценаристите са си оставили много вратички за продължаванвто на сериала. Но като помисля е по-добре да приключи нсвреме, отколкото да разтягат локуми както се случи със СПН.

# 578
  • Мнения: 31 379
Аз не съм гледала. Чакам бг букви.

# 579
  • UK
  • Мнения: 3 959
Лорд Сняг, изчакай субтитрите да излязат и гледай пак, какво се мъчиш като не разбираш английски. Ако разбираше, всичко щеше да ти е ясно и нямаше да се чудиш и да говориш глупости.

# 580
  • Мнения: 11 306
Джони, не знам колко си гледал първите сезони, но май не помниш много. Когато Аменадиел искаше да се връща Луцифер още в 1 епизод, му каза ясно, че не желае повече да го замества.
После в края на сезона, когато Малкълм го рани с ножа на Мейз и той изпадна в безсъзнание, Адът е бил без контрол въобще и тогава успя да избяга майка им. След това 2 и 3 сезон Адът е бил без контрол въобще, щото Аменадиел не можеше да лети.
Естествено, че ще им писне на демоните да няма кой да ги контролира и се възползваха от детинщината на Ева и се помъкнаха на пълчища горе.
Идеята им беше откровено да вземат Чарли и да го направят нов Крал на Ада и заради това Луцифер ги подгря в пълния си блясък и ги натири да се прибират по дупките си.
Мисля, че е редно още веднъж да погледнеш сериите и то с качествени субтитри, за да разбереш наистина за какво става дума.

Между другото имаше нещо, което във 2 сезон не разнищиха напълно - защо майка им каза на Аменадиел, че Клоуи е пътя им за обратно към Сребърния град.
Може да има наистина нещо ангелско в нея.

Доколкото знам сценария за 5 сезон вече е готов, чакат само да подпишат продължението на договора с Нетфликс.

Джони, последно, тази снимка, която мислиш, че е от Бон, не е от там, а от "зад снимачната площадка" по време на снимките на 4 сезон.

# 581
  • Мнения: 11 306
Извинявам се, че пускам два поста едно след друго, но се сетих още нещо.
Лорън Джърман сефте показа, че има някакви артистични заложби. Дори бяха отбелязали играта ѝ в 4/2 в един седмичен журнал по кинематография. Лично мен ми хареса повече в последните 2 серии като игра и грим, че не и личеше толкова много ботокса и подплънките от силикон, но това е друга тема.
Една последна клюка за нея - мисля, че се е събрала с Тейлър Кини *от Chicago Fire. С нова прическа е и пускаха снимки двамата заедно, което на нея ѝ се случва много рядко. Профилът и в инстаграм е пълен със снимки само на кучето ѝ.

# 582
  • Мнения: 4 376


Доколкото знам сценария за 5 сезон вече е готов, чакат само да подпишат продължението на договора с Нетфликс.



Дано, дано!

# 583
  • Мнения: X
Някой знае ли кога ще излиза сезон 4 с БГ субтитри?

# 584
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 066
много ботокса и подплънките от силикон, но това е друга тема.
Една последна клюка за нея - мисля, че се е събрала с Тейлър Кини *от Chicago Fire. С нова прическа е и пускаха снимки двамата заедно, което на нея ѝ се случва много рядко. Профилът и в инстаграм е пълен със снимки само на кучето ѝ.
има ботокс и силикон ? не знаех , явно аз не съм на вътре в тези неща и не ги разбирам но на мен винаги ми се е струвала много естествена жена.

Общи условия

Активация на акаунт