Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Луцифер

• 78 635
  • 712
  •   1
Отговори
# 705
Е, че как без останалата рода? Досега видяхме Уриел, Азраел, няма как да мине и без някой друг известен ангел. Че таткото ще се появи. Мен ми е забавно. Нищо, че е клише.

# 706
Как без Майкъл? Още отначало го чакам. Могат да заформят интересен конфликт.
По принцип в комикса, на който е базиран сериала си има и Майкъл и Габриел и Рафаел.

# 707
Да почва вече, много време отлагат. Много добре изиграна реакция от страна на главната актриса, когато разбира, че Луцифер е дявол.

# 708
За мен клишето идва от това, че е близнак на Луцифер и се опитва да завземе неговия живот. Пък и на всичкото отгоре го издадоха още в трейлъра, трябваше да го запазят за съспенс.

# 709
На мен също ми хареса как Лорън Джърман се държеше когато разбра, че Луцифер е дяволът и особено - еп.2 сезон 4 (и донякъде епизод 1 и 5) . Все едно че го преоткри изведнъж-
Хареса ми как я гримираха последния сезон. Малко излезе от стереотипа-

# 710
  • София
За мен клишето идва от това, че е близнак на Луцифер и се опитва да завземе неговия живот. Пък и на всичкото отгоре го издадоха още в трейлъра, трябваше да го запазят за съспенс.
И не спират да спамят в twitter. Grinning

# 711
  • Вестерос
Много се забавлявам с туитъра им

# 712
Това меме ми попадна в инстаграм, много се смях, защото явно реакцията на доста хората е била точно такава, като са гледала трейлъра Joy

Общи условия

Активация на акаунт