БИБЛИОТЕКА: Изпитани сайтове за козметика и парфюми. Намаления и промоции.

  • 225 031
  • 645
  •   1
Отговори
# 540
  • София-Младост
  • Мнения: 23 270
Арлен са бързи, но аз винаги си поръчвам до техния салон, че ми е близо:)
Питане имам аз, гледам тестер на ЕДТ на Ерос-Версаче,
https://www.parfimo.bg/versace-eros-pour-femme-eau-de-toilette-z … ni-100-ml-tester/
Преди години съм ползвала ЕДП, обаче изведнъж загледах състава и ... защо ЕДТ се различава от ЕДП.
Скрит текст:
ЕДТ: Връхни нотки
    малина, сицилиански лимон, калон(хим.съед.), бял касис, мандариново-портокалов аромат
Средни ноткиСредни нотки
    жасмин, магнолия, портокалов цвят, фрезия
ОсноваОснова
    пачули, мускус, амброксан , дървесни нотки

ЕДП
Състав на парфюма

Връхни ноткиВръхни нотки
    нар, калабрийски бергамот, сицилиански лимон
Средни ноткиСредни нотки
    божур, жасмин Самбак, лимонов цвят
ОсноваОснова
    сандалова дървесина, мускус, амброксан , дървесни нотки

# 541
  • Мнения: 19 668
При много парфюми е така, няма нищо учудващо.

# 542
  • София-Младост
  • Мнения: 23 270
При много парфюми е така, няма нищо учудващо.
Не знаех, т.е. е нормално ЕДП и ЕДТ да миришат по съвсем различен начин?! Странно ми е.

# 543
  • Мнения: 30 964
При много парфюми е така, няма нищо учудващо.
Не знаех, т.е. е нормално ЕДП и ЕДТ да миришат по съвсем различен начин?! Странно ми е.
Точно така. При Шанел и Диор е винаги така, много различни са често.

# 544
  • Мнения: 96
Може ли да споделите код за parfimo, ако има в момента? Четох назад в темата, но не открих. Благодаря!

# 545
  • Мнения: 1 501
Парфимо в момента имат бд днес и утре над 99 лв. По принцип нямат кодове. Регистрирай се с мейл за бюлетин и винаги ще знаеш какво е актуално.

# 546
  • Мнения: 6 930
Парфимо в момента имат бд днес и утре над 99 лв. По принцип нямат кодове. Регистрирай се с мейл за бюлетин и винаги ще знаеш какво е актуално.

Най-редовно имат и кодове 😉.
В момента актуален е 9SAVEBG.

# 547
  • София-Младост
  • Мнения: 23 270
Парфимо в момента имат бд днес и утре над 99 лв. По принцип нямат кодове. Регистрирай се с мейл за бюлетин и винаги ще знаеш какво е актуално.

Най-редовно имат и кодове 😉.
В момента актуален е 9SAVEBG.
За този код обаче ти трябва покупка за поне 130лв.

# 548
  • Мнения: 6 930
Кодовете имат условия. Имаше май още един в момента, за по-малка стойност, но не се сещам как е. Оспорих само изказването, че "по принцип" нямали кодове, което не е вярно.

# 549
# 550
  • Мнения: 35 891
възможно е, но сигурно е произведен през 20 век, по-добре не го купувай

# 551
  • Мнения: 4 564
Момичета моят парфюм го няма вече никъде. Не се произвежда точно тази серия. Намерих го тук : allfragrances някой поръчваш ли е от тях?

# 552
  • Пловдив
  • Мнения: 1 192
Момичета моят парфюм го няма вече никъде. Не се произвежда точно тази серия. Намерих го тук : allfragrances някой поръчваш ли е от тях?
Това е за фалшиви парфюми, не ти ли прави впечатление цените на стандартно скъпи колко ниски са при тях?!

# 553
  • Мнения: 6 930
Момичета моят парфюм го няма вече никъде. Не се произвежда точно тази серия. Намерих го тук : allfragrances някой поръчваш ли е от тях?
Кой парфюм?

# 554
  • Мнения: 402
Здравейте момичета, току що ми пристигнаха от Нотино Estee Lauder Adbanced Night Repair - серум и крем за очи. Бяха опаковани само в кутии, без да са запечатани с целофан. Това нормално ли е? И още нещо. Партидите са им MB0 и A89. Къде мога да проверя това на какъв срок на годност отговаря.

Общи условия

Активация на акаунт