Нашите ЮЛЧЕТА малки вече се катерят по пързалки ~ Тема 8

  • 51 333
  • 343
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 500
За празниците не съм измислила нещо,миналогодишният подарък все още е много актуален(люлееше се конче) и ми се иска пак да е нещо което да го грабне. За сега чака да дойде Койеда и Маз да му донесат шоколади,че роднините почнаха да му дават много и издивяваше от превъзбуда.
За яденето яде всичко ако му хареса на първо опитване или на вид. Много обича ориз и супи.
За якета аз се падам по ярките цветове и определено червено,но си трябва и едно тъмно в гардероба.
Ох ,Влади продължава да подхожда много агресивно към децата,хем се радва като види че не е сам на площадката,хем налита. Ако някой възрастен му каже НЕ пак замахва,не си позволява само на мен е дядо си.

# 196
  • Мнения: 1 854
Май всички сме на червена вълна Laughing. И аз съм с червено Laughing

# 197
  • Мнения: 10 874
Мама Сънчо, радвам се да те „видя“ тук. Hug
Ако въпросът е за якетата, които си показала във Фейсбук, червеното ми хареса повече. Peace

И аз си купих яке тези дни, но не кожено. И не червено. Joy Зимно яке си взех и съм много доволна, а се бях отчаяла по едно време, след десетки обикаляния и проби, че нищо няма да си харесам.

# 198
  • Мнения: 360
  Борко преди много време имаше такъв период на реване и тръшкане. Много ми е труден,защото свекъра му се ядосва и започва да мрънка,което мен страшно много ме изнервя. А иначе си го оставям да се нареве,да му мине пристъпа.
 На мен ми се иска още едно палто само,че средна дължина. Може едно яке-жълто. Още не съм решила.
 Относно храната-обича картофи,във всякакъв вид,варени яйца,плодове и зеленчуци. Има дни,когато яде само мляко-кисело и прясно.
 Хубав ден.

# 199
  • Мнения: 366
Ех момичета благодаря за прекрасният прием много мило ми стана гушшшш
За якето да Лаленце това е - е избрах червеното нещо все червено ме влече поръчах го. И едни червени обувки си харесах ,сега съм в търсене на чанта.Иначе и на мен ми трябва черно яке и противно на цялата ми практична същност действах непрактично Simple Smile Нещо коренно се променям. Черно по- натам.
Лека нощ на малки и голями Simple Smile

# 200
  • Мнения: 500
Във фейс групата приемате ли още?

# 201
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Във фейс групата приемате ли още?
Не си ли в групата?
След като няколко момичета ги подгони параноята,че ги следят,последваха разни скандали и дебати.Не приемат нови,но теб трябва да те приемат.Ти си в темата от началото.Имаш ли във френд листата някой,който е в групата?

# 202
  • Мнения: 500
Нямам нещо с групата,бях си закрила фейса за известно време и така и не се присъединих

Последна редакция: нд, 06 ное 2016, 15:10 от yulianka

# 203
  • Мнения: 360
И мен ме интересува фейс групата. Към кого да се обърна?

# 204
  • Мнения: 3 404
И аз питах скоро,но нищо не се случи  Laughing

# 205
  • Мнения: 500
Някой знае ли мечките в софийския зоопарк кога лягат зимен сън,че лятото ходихме и Владислав  все повтаря че иска пак при Тони е Деси (имената на две от мечките)

# 206
  • София
  • Мнения: 179
Някой знае ли мечките в софийския зоопарк кога лягат зимен сън,че лятото ходихме и Владислав  все повтаря че иска пак при Тони е Деси (имената на две от мечките)
Аз мисля, че тези мечки не спят зимен сън. По принцип мечките спят при много тежка зима, при която им е трудно да си намират храна. При тези няма такова положение, така че предполагам, че не спят.

# 207
  • Мнения: 3 404
Викаш никакво спане за да не изпуснат манджата  Joy
Айде лека.

# 208
  • София
  • Мнения: 3 524
мама сънчо Hug
за писуарите не знаех, има ли къде да погледна, те като гърне ли са или трябва като за големи да си купуваме? помощ?  Embarassed Rolling Eyes
дребното беше болно малко миналата седмица, без Т ама с кашлица, та и аз "намазах" да си стоя вкъщи и да си го гушкам, много ни беше добре Heart Eyes
за яденето, ,много е злояд- кара на пържени картофи, кюфтета, таратор, сухоежбина- филийка или кроасани, баница, кекс... чат пат яде супа или боб на супа и май е това.иначе си яде плодове и зеленчуци, даже маруля, кисели и плодови млекца, ама готвено- тц. Rolling Eyes
брат му си ядеш всичко, та за мен беше шок.
по-странното е че в градината си яде готвеното, не знам как да го тълкувам.
по мнение на домашните, готвя доста вкусно, та едва ли е понеже са буламачи.
аз съм била злояда та затова много не го припирям, но пък си е доста чуденка с какво да го примамвам.

# 209
  • Мнения: 500
мама сънчо Hug
за писуарите не знаех, има ли къде да погледна, те като гърне ли са или трябва като за големи да си купуваме? помощ? 

http://m.emag.bg/detski-pisoar-u-grow-sin-u6816-b/pd/DHCNYMBBM/#Син



Има и други видове,и в Bazar.bg към виждала

Общи условия

Активация на акаунт