Диетата на Петя Раева - мнения и съвети

  • 4 241
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 24
Здравейте, колежкиии и колеги :Д Стопли се времето и мисля, че е крайно време да влезем в някаква форма и да стопим мазнинките. За жалост времето ме ограничава и трябва да потърся някакъв оптимален вариант, който да съчетая с работа, деца и т.н. Мисля да пробвам диетата на депутатката Раева, като я комбинирам с поне 2 тренировки във фитнеса - тичане, кардио-мардио и т.н. Целта ми е да сваля поне 6-7 килца за месец. Според вас възможно ли е?

Накратко диетата й е тридневна и менюто не е нещо кой знае какво. Всъщност ето какво представлява тя - http://bgnews168.com/%D0%B4%D0%B8%D0%B5%D1%82%D0%B0%D1%82%D0%B0- … 1%83%D1%82%D0%B0/

Чудя се дали тази да пробвам или да заложа на 90-дневната, ама в някакъв по-кратичък вариант...

# 1
  • Мнения: 17 972
Никак не съм по диетите аз, но 90 дневната въобще не е за мен  Naughty
На Раева ми звучи по- лека

# 2
  • Мнения: 4 500
Здравословно е да се сваля по 0,500 кг на седмица. Може да се свалят 6-7 кг и нагоре за 1 месец, но после рязко ще се върнат. Въпросът е в нов стил и начин на живот, както и физическа активност.
Допълвам - за да се свали 1 кг мазнина, трябва да се изгорят 9000 калории. Здравословно отстлабване е да намалиш приема на нужните ти калории с 20%.
Например - аз имам нужда на ден от 1500 калории, но поемам по 1200 калории. Тоест ако аз поддържам това темпо ще загубя 1 кг мазнина за 45 дни.

# 3
  • Мнения: 17 972
Как ги смятате тия калории, предавам се- аз не мога

# 4
  • Мнения: 54 343
Изобщо не ми вдъхва доверие тази диета.
Никаква логика и комбинация на храни не виждам.
А за виното не коментирам.
По принцип диетите изключват алкохол.

# 5
  • Мнения: 4 500
Как ги смятате тия калории, предавам се- аз не мога
С калкулатор от нета, но на мен не ми е нужно да ги смятам всеки ден отдавна. Зная какво и колко мога да ям, за да не объркам нещата  Embarassed
Ето днес ги омазах тотално след пицария с бивши и готини колежки  Blush

# 6
  • Мнения: 24
Наясно съм с калорийния индекс, ама ми се искаше нещо по-бързо... Тука чета в диетата на Преслава, че не е хубаво да се поддържа много време здравословното хранене, защото може да се стигне до проблеми с домашно-чревния тракт...

Ето го режима на Преслава за тези, които не го знаят

http://bgnews168.com/%D0%B5%D1%82%D0%BE-%D0%BA%D0%B0%D0%BA-%D0%B … 0%B8%D0%B5%D1%82/

# 7
  • Мнения: 54 343
Наясно съм с калорийния индекс, ама ми се искаше нещо по-бързо... Тука чета в диетата на Преслава, че не е хубаво да се поддържа много време здравословното хранене, защото може да се стигне до проблеми с домашно-чревния тракт...

Ето го режима на Преслава за тези, които не го знаят

http://bgnews168.com/%D0%B5%D1%82%D0%BE-%D0%BA%D0%B0%D0%BA-%D0%B … 0%B8%D0%B5%D1%82/

За разделното хранене е казала.
Но това, че не трябва да се смесват белтъчини и мазнини е абсолютно невярно.
Иначе разделното хранене е много добро и е сигурен начин за поддържане не теглото.
И изобщо не е вредно, напротив.

Общи условия

Активация на акаунт