Хасково - 20

  • 123 353
  • 755
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 107
Или Пепа, която е спомената по-горе, или Севда. Намира се в другото тунелче. Муртазали се казва ателието.

# 676
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 725
И аз препоръчвам Мимето от Пема. Simple Smile

# 677
  • Англия
  • Мнения: 1 006
Там в тунела ходих преди 5 години някъде при една(туркиня мисля) с дъщеря ми-бебе в количка. Приказва глупости разни, закача бебето и ми вика: “Ама тя хич не прилича на теб.” Всички хора го казваха и вече имах отработен отговор-отварям си устата да и го кажа, когато тя ме застрелва с: “ Виж ти ква си хубавичка” 😂😂😂
Не знам какво ми е преправяла, но бях доволна от работата и.

# 678
  • Мнения: 308
Там в тунела ходих преди 5 години някъде при една(туркиня мисля) с дъщеря ми-бебе в количка. Приказва глупости разни, закача бебето и ми вика: “Ама тя хич не прилича на теб.” Всички хора го казваха и вече имах отработен отговор-отварям си устата да и го кажа, когато тя ме застрелва с: “ Виж ти ква си хубавичка” 😂😂😂
Не знам какво ми е преправяла, но бях доволна от работата и.
хахах, грубиянка Grinning и на мен са ми го казвали, че синът ми не прилича на мен.. той такъв беличък, на кого прилича Grinning
ще се пусна днес по тунела значи Simple Smile благодаря за предложенията Simple Smile

# 679
  • Мнения: 644
Здравейте, момичета от Хасково! Искам да ви помоля ако си харесате тези продукти - да се свържете с мен. Имам пратка за спасяване по Еконт, тъй като момичето, което пожела пратката- не отговаря на телефона!  В момента продуктите ако си ги поръчвате са с по-висока цена. За моя сметка ще е доставката. Ще съм благодарна - някоя от вас да се отзове. Става въпрос за продукти на Avon.

Последна редакция: чт, 27 фев 2020, 16:13 от sneji20

# 680
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Здравейте!
Някой знае ли дали доктор Делчев, онкогинеколога, все още идва да преглежда в Хасково?
По принцип съм доволна от доктор Кабаков, но искам да получа и второ мнение.

# 681
  • Мнения: 2 615
Моя позната беше на преглед миналия месец при него, тъй че идва все още в Хасково.

# 682
  • Мнения: 80
Спешно ми трябва водопроводчик. Да препоръчате някой, моля!

# 683
  • Мнения: 4 986
ВиК Бялков.

# 684
  • Мнения: 80
Благодаря! Те бяха първите, за които се сетих, но исках да пресея и други варианти. Вече се свързах с тях!

# 685
  • Мнения: 107
Препоръчайте ми добър психиатър или психолог. Може и от Димитровград.
 Ще съм много благодарна, защото положението е много зле и трябва да се реагира спешно.

# 686
  • Мнения: 2 607
Препоръчайте ми добър психиатър или психолог. Може и от Димитровград.
 Ще съм много благодарна, защото положението е много зле и трябва да се реагира спешно.
За дете или за голям човек?

# 687
  • Мнения: 107
За възрастен.

# 688
  • Мнения: 308
Момичета, как сте? успяхте ли да си закупите маски, дезинфектанти, във връзка със създалата се ситуация?
Гледам днес доста хора са със маски, ръкавици.. аз имах няколко еднократни, сега пак се чудя от къде да ходя да търся маски... някъде има ли многократни?

# 689
  • Мнения: 507
Момичета, как сте? успяхте ли да си закупите маски, дезинфектанти, във връзка със създалата се ситуация?
Гледам днес доста хора са със маски, ръкавици.. аз имах няколко еднократни, сега пак се чудя от къде да ходя да търся маски... някъде има ли многократни?
Маски никъде не намерих... Имам 2,3 и няколко чифта ръкавици, но дотам. Само в аптеката до ледената пързалка има останали дезинфектанти, поне така разбрах. Дано заредят, че не знам какво ще се прави иначе.

Общи условия

Активация на акаунт