Пластични хирурзи - нови мнения

  • 162 910
  • 735
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 21
Здравейте, понеже липсват мнения за д-р Веселин Молов, искам да изкажа моето. Вчера бях на операция при него за поставяне на силиконови импланти. Изключително доволна съм от отношение, внимание, прифесионализъм. Мисля, че направих чудесен избор. За сега са много отекли и доста боли, но пак ги харесвам. Правих операцията в Бургас в Оксиком. Сестрата която беше при мен, влизаше на 5 мин да ме пита как съм, изправяше ме, разтриваше ме да не ме боли гърба, дори ми върза косата. Вниманието беше отлично. Това е на първо впечатление. Дано всичко е наред за в бъдеще. Всеки прави негов избор, аз казвам за моя случай.
Какви импланти сложи и ако може цена?

Mentor 380сс висок профил анатомични, цена 5500лв изследванията ми бяха 100лв заедно с ехограф на млечната жлеза.

# 121
  • Мнения: 231
merryta ,много благодаря и бързо възстановяване.

# 122
  • Мнения: 21
Благодаря, дано да е бързо защото си мислех, че имам висок праг на търпимост, ноооооо явно не е. Който казва, че карал на 4 ден е железен. Аз определено днеска е 4ти и съм много по добре ама какво беше Cold Sweat

# 123
  • София
  • Мнения: 1 754
merryta,честито! bouquet
И аз ще бъда с Ментор,но кръгли-470к.
Интересно ми е колко големи изглеждат твоите?
Знаеш ли големината им в сантиметри?
Ти имаше ли си твои гърди?
Доктора ли прецени колко да са големи?
Ти какви искаше?

# 124
  • Мнения: 21
merryta,честито! bouquet
И аз ще бъда с Ментор,но кръгли-470к.
Интересно ми е колко големи изглеждат твоите?
Знаеш ли големината им в сантиметри?
Ти имаше ли си твои гърди?
Доктора ли прецени колко да са големи?
Ти какви искаше?
[/quote


Доктора каза, че гърдата може да поеме от 390 до 415 обаче на мен ми се видя много и затова настоявах за 350, но понеже не склони решихме 380 висок профил анатомични, макар че аз харесвам като визия кръглите не знам защо искам да се доближават до естественото след като харесвам кръгли. Сега като съм със сутиена не ми се виждат големи дори малки. Не знам не мога да преценя понеже са отекли, ще ми идва жлезата е надута и общо взето като ги видях за първи път се изплаших.

# 125
  • Мнения: 21
Имах мой гърди, но малки и леко отпуснати след кърмене 1 година, аз не исках да се знае че съм правила корекция затова исках да са максимално малки и естествени...... Но след всупката болка честно да си кажа да бях сложила кръгли 420 поне като ще е гарга да е рошава

# 126
  • София
  • Мнения: 1 754
Аз нямам никакви мои и настоявах за максималното,което може да ми се постави,а то е 470к Ментор.
Звучи като нещо огромно,но изоообщо не е така.
Не са важни само кубиците,а и параметрите на импланта.Моите по параметри отговарят на около 370 на Макган.Важен е и старта.Аз като нямам никакви мои,няма как да станат големи.
Параметрите на моите са:
диаметър-12,3см.  проекция-5,9 см.

# 127
  • Мнения: 21
Аз нямам никакви мои и настоявах за максималното,което може да ми се постави,а то е 470к Ментор.
Звучи като нещо огромно,но изоообщо не е така.
Не са важни само кубиците,а и параметрите на импланта.Моите по параметри отговарят на около 370 на Макган.Важен е и старта.Аз като нямам никакви мои,няма как да станат големи.
Параметрите на моите са:
диаметър-12,3см.  проекция-5,9 см.

То всичко зависи от тялото и формата му. На мен ми каза, че 380 няма да са големи и ще ми малеят, но не можах да се престраша за по големи. Като ги пипам ми се виждат малки, ама е вярно, че женското око е алчно. Днес на превръзка ми се видяха мн хубави. Ще видим. Ако ми малеят след 10 год ще сложа 500 и готово хахаха. Шегувам се. Щом доктора е преценил толкова вярвай му.

# 128
  • София
  • Мнения: 1 754
Вярвам му,а и щом не може повече....колкото толкова  Simple Smile

# 129
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Здравейте, момичета.
Бих искала да споделя, че почти бях готова да отидя в Истанбул в Еститека след няколко дневен чат с Ширин и консултация по телефон и вайбър при д-р burak efeoğlu
Имах час и при Ило Стоянов  на  20.02, като ме заинтригува ТУБА метод за поставяне без операция.Отказах се от този час, след като прочетох няколко негативни отзива...

Днес бях на консултация в Бургас, при д-р Молов.
Искам да похваля д-ра, удивена съм от вниманието което ми обърна.. Още с обаждането ми по тел. предния ден, ми направи впечатление, че той ми вдигна телефона, попита ме за име и разговаря с мен като скъси дистанцията на малко име, а не ми вдигна секретарка или служтелка...Днес без да преувеличавам прегледът беше 2 часа - сериозно от 17 до 19 ч., дори времето не ни стигна, но клиниката трябваше да затвори, съответно представете си - докторът ми остави личния си тел., като ми каза, че може да продължим разговора на вайбър и да му пиша за всякакви въпроси...
Беше пълно изчерпателен, 2 ч .  от А до Я...пълна и безупречна информация, с примери, снимки и  т.н.

След тази консултация се убедих, че този вайбър чат или контултация по тел. е пълен смях, това е супер несериозно...Може д-ра да е много добър, аз нищо не казвам, но трябва задължително да има предварителна консултация и пациента да има време да обмисли думите на д-ра след нея...

Момичета, много ме е страх от операцията...
Това което ме притеснява е, че аз по принцип исках 350 кубика, но след щателно взимане на размери и няколко пъти мерене, д-ра ми каза, че най - добре е да сложа 275  което ме потресе разбира се - ама това е супер малко... обясни ми, че имам разлики в големините на гърдите и едната от тях няма да може да побере повече от
325 кубика, като дори при тези кубици има риск и едната гърда ще е под напрежение.
Според него, ако сме разумни най - добре за мен е да сложим 300 кубика...
Така, като ви слушам как  400  и над  ви малеят, аз с тези 300 не знам направо  - дали няма да станат малки, макар че д-ра казва, че 300 к. не са никак малки...Страх ме е, а и ако станат малки тези 300 к.- според вас дали си заслужава да се подлагам на тази операция?
Моля ви, дайте мнение...всичко ще ми е от позва .
Благодаря Simple Smile

Последна редакция: нд, 17 фев 2019, 00:06 от kaleia

# 130
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 423
Колко си висока? Имам приятелка, която не е много висока, с нулев старт и 295сс анатомични Ментор. Изглеждат доста големи, и съизмерими с моите 375сс кръгли, аз съм по-висока от нея и не съм с нулев старт.

Довери се на преценката на лекаря. Много момичета след време сменят размера с по-голям, но така "повишаването" на размера е стъпково, плавно, а не шоково и изведнъж. Почти на всяка жена след време й малеят, окото свиква и иска повече, лакомия Simple Smile А в началото от отока са доста по-бомбастични. С времето улягат и някак се смаляват. Но са по-красиви, по-естествени Simple Smile

# 131
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Много благодаря,
не знам с точност височината, но не по - малко от 160 см. + 3 -4 см.
Избрахме 300 к. Ментор, не знам дали имаше сс, каточе ли  да, но не съм убедена, висок профил.
Д-ра каза 325 к., но за едната гърда има риск и ще се чувства напрегната, тъй като ми обясни , че едната е по - малка и различна от другата т.е дясната може и 350 да побере,  но лявата максимум 325 к.,
аз обаче се притесних и не искам да рискувам и  той също каза, че по - спокоен  ще е и е по - разумно да поставим 300 к. Д-ра каза, че 300 к. не било никак малко...не знам, аз масово съм виждала на приятелки 350 и сякаш това ми се искаше и 350 на който съм видяла много ми харесват...Simple Smile)) Притеснявам се тези 300 да не са много малки...
П.С Той препоръча анатомични, но аз харесвам повече кръглите като визия и каза, че и той е ок за къглите - важно е на мен да ми харесва и как според мен би стояло красиво...Т.е може и анатомични и кръгли да постави, избрахме кръглите...

Стискайте ми палци,  защото много ме е страх от операцията, болката и всичко....

Последна редакция: нд, 17 фев 2019, 00:07 от kaleia

# 132
  • София
  • Мнения: 1 754
Kaleia,кога ти е операцията?Ментор,кръгли,300к,а какъв е профила?
Може и да не изглеждат малки,понеже не си много висока.
Не се притеснявай,а и щом не може повече..Все пак здравето е на-важно.

# 133
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Здравей, висок профил са.
Какво значи това?

Имам дата на 23,03, но  и уговорка с д-ра до 1 седмица да откажа или да потвърдя, защото все пак записахме дата веднага след 1 - ви преглед и консултация. Искам да съм коректна и го помилих за тази отсрочка, за да мога да си помисля...

Обмислям днес и вариант др. сед. да отидя и до Истанбул до Естетика да направя и там  1 консултация, все пак да имам база за сравнение...

Последна редакция: нд, 17 фев 2019, 15:25 от kaleia

# 134
  • Мнения: 21
Здравейте, понеже липсват мнения за д-р Веселин Молов, искам да изкажа моето. Вчера бях на операция при него за поставяне на силиконови импланти. Изключително доволна съм от отношение, внимание, прифесионализъм. Мисля, че направих чудесен избор. За сега са много отекли и доста боли, но пак ги харесвам. Правих операцията в Бургас в Оксиком. Сестрата която беше при мен, влизаше на 5 мин да ме пита как съм, изправяше ме, разтриваше ме да не ме боли гърба, дори ми върза косата. Вниманието беше отлично. Това е на първо впечатление. Дано всичко е наред за в бъдеще. Всеки прави негов избор, аз казвам за моя случай.
Какви импланти сложи и ако може цена?


Mentor висок профил 380 сс анатомични цена 5500 всичко

Общи условия

Активация на акаунт