Клуб "Полицейска съпруга" - 6 тема

  • 115 251
  • 756
  •   1
Отговори
# 150
  • София
  • Мнения: 3 457
Незнам доколко е достоверна тази информация.Просто попаднах на нея и споделих.Съпругът ми е цивилен

# 151
  • Мнения: 433
Здравейте!
Някой миналото лято или скоро да е посещавал почивната станция?От станциите на МВР сме били в Несебър /за сравнение/.
Интересува ме най-вече колко е разстоянието до плажа и има ли стълби?Има ли чадъри на МВР и като стъпиш на плажа,близко ли са?Защото на Несебър ходехме поне 5-7 минути по плажа,за да стигнем до чадърите.
Има ли детска площадка в станцията?
Храната как е /в Несебър беше много вкусна,особено таратора/?
Самите сгради какво представляват /в Несебър са 2 20-етажни блока/?

# 152
  • TX
  • Мнения: 590
Здравейте!
Някой миналото лято или скоро да е посещавал почивната станция?От станциите на МВР сме били в Несебър /за сравнение/.
Интересува ме най-вече колко е разстоянието до плажа и има ли стълби?Има ли чадъри на МВР и като стъпиш на плажа,близко ли са?Защото на Несебър ходехме поне 5-7 минути по плажа,за да стигнем до чадърите.
Има ли детска площадка в станцията?
Храната как е /в Несебър беше много вкусна,особено таратора/?
Самите сгради какво представляват /в Несебър са 2 20-етажни блока/?
Не ми стана ясно за коя станция питате?

# 153
  • Мнения: 3 196
Ние бяхме в Китен на Зеленика http://dussd.mvr.bg/Struktura/Otdel_USSDS/sektor_PD/Kiten.htm
Има голям двор, много цветя, детска площадка, игрище. Излизаш от двора на хотела и стъпваш на пясъка. Вървиш 2-3 мин и си до морето. Чадърите не си спомням на какво разстояние са, защото ние си носихме. Храната беше много вкусна. Но ние бяхме със смесени чувства и не пропуснахме да напишен забележките си в книгата за похвали и оплаквания. Бяхме на 10 етаж и единия ден имаше проблем с асансьора. Налагаше се да се качваме и слизаме с детето на ръце. Последния ден нямаше вода от 4 етаж нагоре, което ме побърка, защото трябваше да мъкнем туби от 1 етаж (поне тогава имаше асансьор), за да се изкъпем, да измия на детето шишетата и т.н. Знаете колко е неприятно да няма вода. Другото, което ме издразни беше, че пишеше, че трябва да напуснем станцията до 10ч, което ни принуди да си тръгнем още предната вечер, защото аз имах само час-два прибиране и сваляне на багаж. Така пропуснахме плажа последния ден. Чистачката за 10 дни изчисти 3 пъти, като два, от които само изхвърли кошчето, а под леглата имаше мъх и прахоляк от преди. Беше ни тясно, горещо, отваряхме вратите да става течение, с риск да се разболеем. Беше ни за пръв път да сме на море на МВР база и тази година или ще сме на друга база или изобщо няма да сме на МВР...

# 154
  • Мнения: 433
Здравейте!
Някой миналото лято или скоро да е посещавал почивната станция?От станциите на МВР сме били в Несебър /за сравнение/.
Интересува ме най-вече колко е разстоянието до плажа и има ли стълби?Има ли чадъри на МВР и като стъпиш на плажа,близко ли са?Защото на Несебър ходехме поне 5-7 минути по плажа,за да стигнем до чадърите.
Има ли детска площадка в станцията?
Храната как е /в Несебър беше много вкусна,особено таратора/?
Самите сгради какво представляват /в Несебър са 2 20-етажни блока/?
Не ми стана ясно за коя станция питате?

Ох!Извинявам се,голяма съм заспа  Laughing
За Тилия питам.
И още нещо ме интересува.На близките хотели може ли да се ползват басейните и каква е цената?

# 155
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 749
Тази година се интересувам от станцията в Долна баня, дори четох старите теми, но няма почти нищо. Най-много ме вълнува има ли наблизо басейни и дали са топли. Миналата година бяхме във Велинград и много ни хареса (мен ме спечели топлата вода 30-32 градуса), обиколихме какво може наоколо и сега ако пак отидем се чудя какво ще правим във времето, в което няма да сме на басейн.

# 156
  • TX
  • Мнения: 590
Тилия е хубаво и близо до плажа, малки блокчета има и детска площадка. Курорта  ми харесва, приятно зелено е и не е душно .  Базата има хубава паркова част в непосредствена близост до санаториума на МВР и лозята на резиденция Ексиновград.  
ДОЛНА баня също е супер локация_ в планината, извън градчето  и в самата база има басейн, но като бяхме ние мин. година беше в ремонт.

# 157
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 749
Тилия е хубаво и близо до плажа, малки блокчета има и детска площадка. Курорта  ми харесва, приятно зелено е и не е душно .  Базата има хубава паркова част в непосредствена близост до санаториума на МВР и лозята на резиденция Ексиновград.  
ДОЛНА баня също е супер локация_ в планината, извън градчето  и в самата база има басейн, но като бяхме ние мин. година беше в ремонт.
Благодаря за отговора. Бихте ли показали снимки. Ако има наблизо хотел с басейн на приемлива цена пак ще е добре.

Последна редакция: нд, 19 фев 2017, 18:43 от nikolaeva

# 158
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Pamelita, прочетете назад в темата, самата аз съм писала сигурно 10 пъти за Тилия, или се поровете в моите постове, ще прочетете каквото ви интересува.

# 159
  • София
  • Мнения: 3 457
http://sssani.snimka.bg/travel/tiliya.941999  Ето няколко снимки от Тилия.Миналата година бяхме там.Останахме доволни.Басейн не сме ползвали и не сме търсили.Плажа е  под самата база, но  изобщо не ми хареса и него ползвахме.
Тази година имам желание да опитаме базата в Несебър...Да видим дали ще ни " огрее"....С този сняг навън  ми се струва много далечно морето.

# 160
  • Мнения: 433
Хотел "Рубин" го събориха,нали така.Сигурно още не е построен.Интересува ме басейна му стои ли си и може ли да се ползва?

# 161
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Хотел "Рубин" го събориха,нали така.Сигурно още не е построен.Интересува ме басейна му стои ли си и може ли да се ползва?
Да, нямаше го миналата година, басейнът се ползваше, моите хора ходеха и се къпеха безплатно в него, аз с бебето не съм ходила.

# 162
  • Мнения: 433
Хотел "Рубин" го събориха,нали така.Сигурно още не е построен.Интересува ме басейна му стои ли си и може ли да се ползва?
Да, нямаше го миналата година, басейнът се ползваше, моите хора ходеха и се къпеха безплатно в него, аз с бебето не съм ходила.

Супер!Благодаря!  bouquet
Дано и това лято е така!

# 163
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 749
Здравейте, момичета! Как стои при мъжете ви въпросът с отпуските? Мъжът ми щеше да си пуска 6-7 дни от 1.03. но му казали че ги спират, а има цял месец до изборите. Е, разбира се има един тарикат, който си бил купил билети за незнам къде и неможел да ги върне, той ще е отпуска. Бясна съм  #2gunfire

# 164
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
И в Сливен няма отпуск през март. Не разбирам и аз защо през целия месец, но разбирам и този с билетите, и аз ако съм на неговото място ще се измоля за отпуск щом всичко е платено.

Общи условия

Активация на акаунт