Клуб "Полицейска съпруга" - 6 тема

  • 112 842
  • 756
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 190
Йови, били сме няколко пъти в 4-ти блок, там май всичко е с климатик. Но имай предвид, че са доста силни и правят направо зима в стаята. Ние го пускахме докато ни няма да се изстуди стаята и като се приберяхме го спирахме. По мое мнение даже няма нужда да се пуска, защото базата е близо до морето и си е прохладно.

ние бяхме миналата година в четвърти блок,но долу в приземния етаж - там климатик нямаше и беше адска жега,та сега да видим - дано сме уцелили със стаята

# 196
  • Мнения: 1 138
Здравейте момичета, моля да ми кажете от къде мога да прочета закона за назначаване и пенсиониране в МВР. Благодаря.

# 197
  • Мнения: 43
Здравейте момичета! Две години по ред ходим на Несебър, но тази година се очертава да сме на Китен. Ако някой е ходил, нека напише какви са условията, стаите ремонтирани ли са, храната как е? Ако някой има снимки от комплекса, моля да качи. Някой има ли телефон  на управител на базата там?

# 198
  • Мнения: 3 196
Здравейте, включвам се в темата да споделя за прекараната от нас почивка в БО "Зеленика"-Китен. Бяхме отседнали в последната седмица на юли месец, аз, съпругът ми и 9 месечната ни дъщеричка. Като цяло имаше плюсове, но минусите надделяха.

+ намира се на плажа и е изключително удобно особено за хора с малки деца
+ храната е вкусна, разнообразна и евтина, няма да се чудиш къде и какво да ядете
+ има голям двор, с хубава детска площадка с нови пързалки и други забавление за малките

И сега започвам с минусите
- освобождаването на стаите трябва да стане до 10ч!!!, което означаваше, че няма как да направим плаж последния ден. Трябваше да преспим, да започне едно лудо събиране на багаж и набързо да се изнесем, затова си тръгнахме ден по-рано.
- бяхме настанени на 10 етаж и единия ден имаше проблем с асансьорите, бяхме принудени да се качим с детето на ръце  ooooh!
- последния ден нямаше вода (никаква) от 4 етаж нагоре...от 9ч до 15ч - да, авария, никой няма вина, но особено с малко дете - ГЛАДНО, след плаж, да няма къде да му измиеш шишето...гадно си е #Cussing out
- за 7 дни, стаята ни беше изчистена само веднъж, а кошчето изхвърлено два пъти. Под леглата беше пълно с мъх от преди 100 години, явно чистачката я мързеше яко
- няма климатик и пукахме от жега, подпирахме вратите с джапанки и други подръчни материали, за да става течение - с риск да си разболеем детето
- бяхме свидетели как настаняваха новодошлите - чакаха 4 часа, хора, изморени от път, с малки деца, гладни и изпотени....На опашка, сякаш ще почиват без пари. Накараха ги да чакат, докато дойде прословутата вода, иначе не можели да изчистят  Naughty Ние добре че отидохме ден по-късно, че си спестихме цялата хамалогия.

По принцип с ММ не сме претенциозни и не се превземаме като отидем някъде, не търсим лукса и се съобразяваме наистина, че "за толкова пари - ТОЛКОВА". Но предвид факта, че се изисква да се плати такса за толкова малко дете, било то и и половин такса, а то видиш ли използва само една кофа вода на ден да се изкъпе и толкова, не си заслужава. Накрая ни джаснаха и една туристическа такса от 12лв. После като си сметнахме разходите, изобщо не е чаааак толкова евтино, че да си причинявам всичкото това неудобство. След време може би бихме пробвали на друга база, но там повече - НЕ!

п.с. И да добавя, че имахме късмета да сме настанени в стая, която не е с изглед към морето, защото останалите се оплакваха от адски шум от дискотека Зангадор, до 3-4ч. не можеха да спят. Поне с това изкарахме късмет  Sunglasses

# 199
  • Мнения: 43
😯  олеее, да се надявам да ни се разминат някои неудобства. Но то настаняването и напускането навсякъде е така май. В Несебър също е така... Таксите за нощувка са фиксирани от много време, това си го знаем. Отвосно дискотеката... ние ще сме в 201 стая, дано няма шумотевици. Храната е едно от най- важните неща,особено с малки деца, а за там знам, че е супер.  Нямаме климати, което си е минус, но... търпи се надявам се.  А снимки дали има някой? Моля,  ако има да сподели!

# 200
  • София
  • Мнения: 3 446
Цитирате вече и номера на стаи... Излезли ли са списъците ? Ние се надяваме за Несебър да ни одобрят Rolling Eyes

# 201
  • Мнения: 4 002
Здравейте момичета, моля да ми кажете от къде мога да прочета закона за назначаване и пенсиониране в МВР. Благодаря.

Няма само закон за назначаване и пенсиониране, а четете целия Закон за МВР в съответната част. В страница на МВР го има.

# 202
  • Мнения: 2 485
😯  олеее, да се надявам да ни се разминат някои неудобства. Но то настаняването и напускането навсякъде е така май. В Несебър също е така... Таксите за нощувка са фиксирани от много време, това си го знаем. Отвосно дискотеката... ние ще сме в 201 стая, дано няма шумотевици. Храната е едно от най- важните неща,особено с малки деца, а за там знам, че е супер.  Нямаме климати, което си е минус, но... търпи се надявам се.  А снимки дали има някой? Моля,  ако има да сподели!
Миналата година бяхме в Китен и съм очарована. На мен много ми харесва базата, храната и персонала също са супер. Не е луксозно в стаите, но е поддържано и съвсем прилично. Няма наблизо дискотеки и шумотевица.За мен Китен е страхотна база. Но много си зависи кой с какви очаквания е. Бих почивала там всяко лято,ако се доредим за карта.

# 203
  • Мнения: 3 196
Няма наблизо дискотеки
Дискотека Зангадор е близо до базата.
Иначе може просто ние да сме улучили кофти момент да посетим Зеленика. Тогава да има работеща дискотека наблизо (ние не бяхме от страната на плажа и не я чувахме, за което много се радвам!), тогава да няма вода, тогава да не работят асансьорите няколко часа в рамките на два дни, точно на нас да се е паднала мързелива чистачка. Всичко е възможно...
Не убеждавам никой в нищо, изказвам своите наблюдения. Ето, че на Вивиан са коренно различни. И на вас може да ви хареса  Peace

Последна редакция: ср, 19 апр 2017, 14:26 от ShikeR

# 204
  • Мнения: 2 485
Зангадор изобщо не е наблизо и дори при отворени прозорци се чува много слабо и не е никакъв проблем. Аварии навсякъде могат да се случат, но предполагам, че персоналът се е постарал бързо да ги отстрани. Два пъти досега сме били в Зеленика и нито един път не спря асансьор или вода. Единият път също бяхме на 10 етаж с прекрасна гледка към морето-уникално!
Не смятам никой да убеждавам в нищо. Просто споделям моите впечатления. Както вече казах, това е много субективно.
Сега се сетих, че единствения минус за мен беше, че са им много неудобни възглавниците и се наложи да си купим възглавници. Така че, който ще ходи , да си носи възглавници.,😃

# 205
  • Мнения: 3 196
Лятото без климатик остава да спя и на затворени прозорци  Naughty

# 206
  • Мнения: 2 485
Никой не очаква да спиш на затворени прозорци. Не знам защо така реши...

# 207
  • Мнения: 3 196
дори при отворени прозорци се чува много слабо
И все пак се чува, нали?

Специално заради теб проверих какво е разстоянието между Зеленика и Занадор - 750 метра! Сами може да си представите колко "слабо" се чува.

Последна редакция: ср, 19 апр 2017, 16:35 от ShikeR

# 208
  • Мнения: 2 485
Нямам намерение да споря. Не това е целта на питането. Който иска да не ходи в Зеленика. Аз с удоволствие бих отишла пак. За съжаление няма да е тази година.

# 209
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Според мен всичко е до нагласа и очакване - ние например 7 години ходим във Варна, тази година пак се редим на опашката за там, но съм чела и негативни мнения, така че всеки сам да си прецени. За мен определено е плюс ниската цена на нощувките / за апартамент миналата година платихме 35 лв. на нощувка за 5 човека, дори и на квартира да отидем и да не ни таксуват децата, въпреки че едното е голямо и едва ли ще се размине без нощувка, пак не можем да докараме такава цена/ , да, има такси - но ако си в хотел и всичко е законно и там има такси, плюс е и храната - хем вкусна, хем евтина. Ние ако отидем на хотел и трябва да платим за 5 човека три хранения на ден, не знам колко ще платим, и с какво качество ще е. Плюс е и близостта до плажа. Минус пък е тясната плажна ивица - така че всеки да си прецени какво иска.
Не мога да не отбележа, че когато смените бяха по 10 дни се чистеше всеки ден/без неделите/, на 5-ия сменяха чаршафите, сега при 7-дневните смени чистят по-рядко и не сменят хавлиите и спалното бельо.
Мое мнение е, че ако не е хубаво/баланс между качество и цена/, няма да е такава борба за картите. На почивка обикновено тръгвам с нагласа за почивка, гледам да не търся кусури/освен , ако те наистина не ми вадят очите и ушите/ и да се наслаждавам на преживяването.
Дано всички, които кандидатстваме да ни одобрят и да имаме една чудесна почивка със семействата си.

Общи условия

Активация на акаунт