Клуб "Полицейска съпруга" - 6 тема

  • 115 222
  • 756
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 190
Здравейте момичета в Тилия сме в 4 блок .С дете на 2г и 4месеца и много ни харесва .Площадката е супер , стаята е прилична като изключим че има малко влага, но имаме климатик и всичко е поносимо.Храната ни харесва .Ако имате въпроси ще отговарям

Как е с климатика,че на нас ни казаха че бил настроен на някаква температура и не можел да се регулира?Ние ще сме в 413 ,Стаята широка ли е?

# 256
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
В четвърти блок на Тилия сме били поне 4 пъти в стая с климатик, винаги сме регулирали температурата, даже са прекалено силни, ние пускахме докато ни няма и като се връщахме - спирахме климатика.
Обикновено стаите с две легла в 4-ти блок могат да поберат 4 души, но е малко тясно - вкарвахме едно разтегателно легло и бебешка кошара.

# 257
  • Мнения: 46
Чакаме отзиви за Китен. Тези,които са ходили и са се върнали или са още там, драснете някой ред. Simple Smile Как е там?

# 258
  • Мнения: 3 196
Здравейте!Ние сме били само на Несебър.Тази година ще сме на Китен.Воже ли някой,който е ходил там да ми каже дали има чадъри на МВР,както на Несебър.В Китен станцията е най-близко до плажа,нали така?  Hug
Плажът е много близо до базата. Излизаш от двора на хотела и си на пясъка. Миналата година нямаше чадъри, носихме си.

# 259
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Не мисля, че изобщо някъде има чадъри на МВР.

# 260
  • Мнения: 433
Здравейте!Ние сме били само на Несебър.Тази година ще сме на Китен.Воже ли някой,който е ходил там да ми каже дали има чадъри на МВР,както на Несебър.В Китен станцията е най-близко до плажа,нали така?  Hug
Плажът е много близо до базата. Излизаш от двора на хотела и си на пясъка. Миналата година нямаше чадъри, носихме си.
Благодаря  bouquet

Не мисля, че изобщо някъде има чадъри на МВР.
На Несебър има.

# 261
  • Мнения: 46
Здравейте!Ние сме били само на Несебър.Тази година ще сме на Китен.Воже ли някой,който е ходил там да ми каже дали има чадъри на МВР,както на Несебър.В Китен станцията е най-близко до плажа,нали така?  Hug
Плажът е много близо до базата. Излизаш от двора на хотела и си на пясъка. Миналата година нямаше чадъри, носихме си.
Благодаря  bouquet

Не мисля, че изобщо някъде има чадъри на МВР.
На Несебър има.

На Несебър има, но се плащат. Не са на МВР. Ние бяхме миналото лято там.

# 262
  • Мнения: 433
Здравейте!Ние сме били само на Несебър.Тази година ще сме на Китен.Воже ли някой,който е ходил там да ми каже дали има чадъри на МВР,както на Несебър.В Китен станцията е най-близко до плажа,нали така?  Hug
Плажът е много близо до базата. Излизаш от двора на хотела и си на пясъка. Миналата година нямаше чадъри, носихме си.
Благодаря  bouquet

Не мисля, че изобщо някъде има чадъри на МВР.
На Несебър има.

На Несебър има, но се плащат. Не са на МВР. Ние бяхме миналото лято там.

Не е вярно,че се плащат.Но са доста далеч.Първо ходиш до плажа и после още 3 по толкова до чадърите,които са 12-15 на брой.

# 263
  • Мнения: 3 196
Отзиви за Долна баня?

# 264
  • Мнения: 22 427
Здравейте на всички,
извинявам се, че ви притеснявам, но имам следния въпрос.

Миналата година бях на детски лагер и всеки ден минавахме покрай почивна база Тилия, Св.Константин и Елена.
Въпросът ми е, може ли да се почива там ако не си полицай? Какви са условията, цените?
Отвън е чудесно, но нямам представа какви са стаите вътре и дали изобщо може външни лица да почиват там.

Благодаря предварително за информацията!

# 265
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Здравейте на всички,
извинявам се, че ви притеснявам, но имам следния въпрос.

Миналата година бях на детски лагер и всеки ден минавахме покрай почивна база Тилия, Св.Константин и Елена.
Въпросът ми е, може ли да се почива там ако не си полицай? Какви са условията, цените?
Отвън е чудесно, но нямам представа какви са стаите вътре и дали изобщо може външни лица да почиват там.

Благодаря предварително за информацията!

По-добре звъннете там да попитате за цените, за условията и за това дали изобщо има свободни места. През 2013г. в същата база, за която питате имаше и чужденци, значи може, но вече на какви цени нямам идея. Има и служители, които нямат официален брак с половинките си, та знам че за тях се плаща най-малкото двойно, храната също е по-скъпа. За обстановката вътре съм писала неведнъж и снимки съм пускала - за цените, си е екстра вътре, особено ако си в апартамент  Mr. Green Като цяло зависи какво очаква човек, не веднъж съм писала, че ако беше гадно базите нямаш да са пълни. Има пропуски на моменти, но то къде няма.
Ние се уредихме с още една карта - за Несебър от 07.09, та ще изкараме и едно късно лятно приключение. Нареждам се и аз с молба за споделяне на инфо за там. Чух че е много добре, плаши ме, че не е толкова близко да плажа като Тилия, но не изглежда и супер далеч.

# 266
  • Мнения: 22 427
roxanna, благодаря, цените ги има на сайта и за апартамент са си ок. Само не пише дали все пак включва закуска, или не.
Намерих и един телефон в нета, но не знам дали е актуален.

# 267
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Няма включена никаква храна, храната е отделно, тип столово хранене, поръчва се няколко дни напред.

# 268
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 749
Рокси, плажът в Несебър е близо, но в началото на плажа е зона с платени чадъри. За да отидете до място, където свой чадър да поставите, трябва да вървите около 5мин. Тео и Ивка обаче са големи, мисля че могат да го преминат това.

# 269
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Рокси, плажът в Несебър е близо, но в началото на плажа е зона с платени чадъри. За да отидете до място, където свой чадър да поставите, трябва да вървите около 5мин. Тео и Ивка обаче са големи, мисля че могат да го преминат това.
Благодаря ти  Hug

Общи условия

Активация на акаунт