Клуб "Полицейска съпруга" - 6 тема

  • 115 272
  • 756
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 2 290
Направи ми впечатление, че датите в списъка за разпределението на смените за летните бази са до края на август.Други години можеше да си избираме и септември.
Чудя се дали е само така за нашата Дирекция, или при всички е така?

# 376
  • Мнения: 96
До кога е записването за активния летен сезон на морето, и започнало ли е изобщо записване ?Иначе на нас ни харесва и в Несебър и в Китен. В Созопол никога повече, Тилия е добре, но ни идва много далече.

# 377
  • на тавана в кошницата
  • Мнения: 465
Благодаря на всички. Значи за Несебър са по-вечето. В Китен сме били и веднъж асансьора не работеше и до 6 ет. пеша. Ужас.

# 378
  • Мнения: 96
Неработещ един ден асансьор и изкачване до 6 етаж, си е направо песен.За сравнение в Созопол всеки ден изкачвахме по 100 стъпала от паркинга до стаята,която се намираше в последния блок, на последния етаж. Всеки ден по няколко пъти изакачване на Шипка. А режима с топлата вода, окончателно ме отказа от Созопол. Но базите в Несебър и Китен за нас са перфектни.

# 379
  • у нас
  • Мнения: 1 870
На Несебър близо ли е плажа и стаите с климатик добре обзаведени ли са? Не търся лукс, просто да не са някои стари издънени легла и мръсотия...
прилични са. Може би са реновирани преди 4-5 години. Гадното е че има тераса колкото да си подадеш носа или поне нашата беше толкова. Няма.масичка,  столчета... Ако си пушач е мъка. Плажа е на 7-8 мин платената зона и на 10 мин.свобдната

# 380
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 749
В Несебър сме ходили 2014г. Стаята изглеждаше ремонтирана преди няколко години, режим на водата нямаше и токът не е спирал. В Созопол както каза tajmahal стълбите са ужасни, а и за да се отиде до по-добър плаж ( Градина или Смокиня) трябва с кола. В Несебър ми хареса площадката, на която се събираха всички деца и заведението, където вечер сядаха почиващите, а децата играеха наоколо. Струваше ми се една идея по-евтино в Несебър. Все още няма при нас списъци с дати. Все пак трябва да си изберат в областния град и каквото остане за малкото управление.
От планинските бази сме били само във Велинград и много ни харесва. Готвят много добре, близо е до центъра и басейните, само паркинг няма. За семейства с деца е ок. Колега на мъжа ми ходи със семейството си 2 лета на Долна баня и са доволни, но детето им е в количка и те търсят  спокойствие, не басейн или плаж.

# 381
  • малкия йеросалим
  • Мнения: 849
Направи ми впечатление, че датите в списъка за разпределението на смените за летните бази са до края на август.Други години можеше да си избираме и септември.
Чудя се дали е само така за нашата Дирекция, или при всички е така?

Чух ,че тази година активният сезон щял да бъде издърпан до средата на септември.Някой да има подобна информация.
Иначе ние ходим две поредни години в Тилия в неактивен сезон.За нас това е фаворит.Преди години бяхме две поредни години в Несебър.Базата ни хареса, стаите бяха реновирани.Единственото нещо, което не ми хареса,че самите блокове са много високи и през цялото време тръпнеха децата да не излезнат на терасата и да стане беля/терасите са много малки/.

# 382
  • София
  • Мнения: 3 457
В графика на смените, който донесе мъжа ми активен сезон е от 14.06 до 6.09.Неактивен е до 16.09.Мисля че и други години е било по същия начин

# 383
  • Мнения: 4 208
Момичета, а как стои въпросът с почивната база в Долна баня?
За там по кой ред се кандидатства? Ходил ли е някой и моля да сподели впечетления?

# 384
  • София
  • Мнения: 3 457
В ДОлна баня сме ходили за няколко дни  преди 3 или 4 години.БАзата е много приятна - сред природата- с много зеленина.За истинско откъсване от всичко и почивка.Не знам как стои  въпроса с басейна.МИналата гоина някой спомена че се виждали ремоинтни дейности по басейна, който някога е функционирал там.Ще ми бъде полезно да разбера как  е положението  към днешна дата. Ако някой има  информация- нека спордели.Иначе - на басейн може да се ходи в хотела ,който е точно до базата.Или пък в други .За разходка сред природата и льбителите на този туризъм е хубаво и тихо местенце

# 385
  • Мнения: 4 208
Благодаря за инфото. А знаете ли как се кандидатства - по общия ред или директно в станцията?
моят мъж все няма време да проучи въпроса. Аз се бях интересувала преди известно време и прочетох някъде, че тъй като тази база не се води за летен отдих, заявките се правят директно чрез обаждане от стационарен вътрешен телефон.
Към днешен момент нямам достъп до сайта на Почивно дело, някакъв проблем с протоколите има моя служебен комп.

# 386
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 749
При нас винаги сме кандидатствали по общия ред. В смисъл всеки казва къде и за кога иска и се пуска заявка към главната дирекция в Плевен. Само за Созопол в неактивния сезон миналата година звъняхме в Почивно дело в началото на юли. Там обаче е трудна връзката. Цяла седмица звъняхме по цял ден, докато вдине някой.

# 387
  • Мнения: 190
Момичета,пред нас стои дилема - Китен или Несебър?Моля помагайте,коя станция е по-добрата

# 388
  • Мнения: 102
Момичета,пред нас стои дилема - Китен или Несебър?Моля помагайте,коя станция е по-добрата

Доста е субективно! Аз съм за Несебър категорично.

# 389
  • Мнения: 2 488
Не съм била в Несебър, но в Китен е супер. Много ми харесва станцията.

Общи условия

Активация на акаунт