Клуб "Полицейска съпруга" - 6 тема

  • 115 251
  • 756
  •   1
Отговори
# 420
  • София
  • Мнения: 3 457
Честито.ДА разбирам ли че вече има готови списъци с одобрени?Откъде бяхте вие?

Последна редакция: пт, 20 апр 2018, 09:30 от sssani

# 421
  • Мнения: 2 290
Доколкото разбрах, списъците по всички Дирекции вече са готови, но не навсякъде са ги обявили.
При нас са казали,че ще ги оповестят в понеделник.

# 422
  • Мнения: 4 208
И ние за Несебър.
Моля, споделете впечатления...

# 423
  • в града на младостта
  • Мнения: 136
здравейте!И ние сме одобрени за Зеленика Китен от 29 .06,- 6.07.,стая 202.За първи път ще сме там,ако може някой да сподели тази стая какъв изглед има ,всяка нформация,. ще ми бъде полезна.До сега сме ходили 3 пъти на Созопол и 2 пъти на Св.Константин и Елена.

# 424
  • Мнения: 3 196
Созопол 1Б - стая 124. Мнения, моля Simple Smile

# 425
  • изгубена някъде
  • Мнения: 120
Спешно ми трябва мнение за Несебър - стая 3 легла + фотьоил

# 426
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 749
Звънях до Почивно дело, но ми предложиха за средата на юни за Велинград, което не ни устройва. Миналата година Роксана беше писала, че е звъняла в Тилия и управителя бил много разбран. Е и аз звънях до Велинград, но управителя ме отряза.

# 427
  • Мнения: 190
Звънях до Почивно дело, но ми предложиха за средата на юни за Велинград, което не ни устройва. Миналата година Роксана беше писала, че е звъняла в Тилия и управителя бил много разбран. Е и аз звънях до Велинград, но управителя ме отряза.

моля те прати ми на съобщение телефонните номера на Почивно дело и Велинград

# 428
  • Мнения: 46
Момичета,пред нас стои дилема - Китен или Несебър?Моля помагайте,коя станция е по-добрата

На Китен е по-спокойно, няма такава шумотевица, плажа ти е на крака(събуваш джапанките и стъпваш на пясъка буквално като слезеш от стълбите на базата) дори сме си оставяли чадъра, играчките и хавлиите на плажа докато мине обяда.С две думи за малки деца е по удачно, според мен. Но пък Несебър е страхотен като курорт, близо е и Слънчев бряг.... има къде да мръднеш, какво да видиш.Плажа е малко ходене, но пък не и толкова далече.Но си е мъкнене и носене де...Така, че е много различно. Иначе и двете бази са с много добре оборудвани детски площадки, има фитнес уреди, стаите са реновирани (поне ние в които сме били).Храната е една и съща и в двете бази - хубава!
Тази година сме се насочили към Несебър, че миналата бяхме на Китен, но не мога да си спомня блок 1 този към морето ли беше или този още от портала първия, някой знае ли???

# 429
  • Мнения: 46
Спешно ми трябва мнение за Несебър - стая 3 легла + фотьоил
Ние бяхме преди 3 години в такава, доколкото помня стаята беше дълга с ниша, имаше място за всичко и всички, но не беше реновирана т.е банята беше стара, леглата неудобни, със стари секции, но пък сега след време може и тях да са оправили.Имаха планове всички стаи да оправят.Дано имате успех! На Китен бяхме миналата година в такава, 3 легла, ама беше тясна стаята за нас 3 души  с 3 годишно дете.Докато на Несебър беше голяма стаята...

# 430
  • изгубена някъде
  • Мнения: 120
Спешно ми трябва мнение за Несебър - стая 3 легла + фотьоил
Ние бяхме преди 3 години в такава, доколкото помня стаята беше дълга с ниша, имаше място за всичко и всички, но не беше реновирана т.е банята беше стара, леглата неудобни, със стари секции, но пък сега след време може и тях да са оправили.Имаха планове всички стаи да оправят.Дано имате успех! На Китен бяхме миналата година в такава, 3 легла, ама беше тясна стаята за нас 3 души  с 3 годишно дете.Докато на Несебър беше голяма стаята...


Ние сме с две големи момчета на 16г. и на 10 г. и ме притеснява, че ще ни е малка такава стая и я отказах. На Китен  и ние се наказахме преди 5 г. в стая с три легла и едно походно. Походното нямаше къде да се сложи, толкова са малки. Благодаря все пак за отзива.

# 431
  • Мнения: 4 208
Ние ще бъдем на Несебър в такава стая 3+1 легла с две момчета на 14 и 12 год.
Председателят на комисията казал на ММ, че стаята е подходяща. Ще видим...

# 432
  • София
  • Мнения: 8 109
Парите за дрехи кога ще ги дават, някой знае ли? Говори се, че ще е скоро, но дали е така.

# 433
  • изгубена някъде
  • Мнения: 120
Ние ще бъдем на Несебър в такава стая 3+1 легла с две момчета на 14 и 12 год.
Председателят на комисията казал на ММ, че стаята е подходяща. Ще видим...
Надявам се да споделиш след това, ще ми е интересно за другата година

# 434
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 749
Здравейте, момичета. Нашата драма се разреши Simple Smile Ще бъдем на Китен от 22.06. до 29.06. в стая с три легла, номер 1100, май е първа категория, защото имала хладилник и тв. Ще съм благодарна, ако някой има инфо да сподели колко е голяма стаята, ще може ли да се сложи походно легло или надуваем дюшек, защото децата не са много малки-на 10г и на 5г и 3 легла ще са малко.

Общи условия

Активация на акаунт