Клуб "Полицейска съпруга" - 6 тема

  • 115 090
  • 756
  •   1
Отговори
# 450
  • Варна, България
  • Мнения: 73
Poaro малко тъпо ще прозвучи, но дали има тв в стаите ... Че имаме проблеми с тишината и тъмнината вечер...

# 451
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 747
Poaro малко тъпо ще прозвучи, но дали има тв в стаите ... Че имаме проблеми с тишината и тъмнината вечер...
Има телевизори в стаите, както и нощни лампи.

# 452
  • Видин
  • Мнения: 159
Здравейте. Някой има ли телефон на базата в Велинград?

# 453
  • Мнения: 11
Здравейте. Някой има ли телефон на базата в Велинград?
Teлефони на МВР станция Орфей:
0359/52557-началник
0359/52006-счетоводство

# 454
  • Видин
  • Мнения: 159
Благодаря

# 455
  • Видин
  • Мнения: 159
Не мога да се свържа с посочените номера, дава ми че не съществуват

# 456
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 747
Преди месец звънях на първия номер в БО Орфей и се свързах.

# 457
  • Мнения: 11
Не мога да се свържа с посочените номера, дава ми че не съществуват
Телефоните са коректни, лично си ги взех, като бяхме там преди 30 дни, но не съм звъняла.

# 458
  • Видин
  • Мнения: 159
Ами ние двамата с мъжа ми звъняхме на посочените номера и не можахме да се свържем, но управителя е звънял преди няколко дни на съпруга ми и видяхме неговия номер и направихме обратна връзка с него.

# 459
  • Бургас
  • Мнения: 362
Мнение за базата в Долна Баня.Ние ще почиваме от 12 юли във вила 3.За пръв път ще ходим с карта на базите.

# 460
  • София
  • Мнения: 3 451
Имат огромен двор- с много  цветя и дори овощна градинка. МАлък параклис.Тихо и спокойно.Бчхме там преди 4 години за няколко дни.В темата се прокрадна подозрение миналата година че ще ремонтирам  басейна, но така и не дойде потвърждение по въпроса.Ако имаш информация по този въпрос- моля те- сподели.Ако си падате по  разходки сред природата- ще си изкарате чудесно.Срещу  входа на базата  има друг хотел с басейн, който ползвахме.Храната беше вкусна, а обслужването- много  мило

# 461
  • Бургас
  • Мнения: 362
Ще сподеря още щом отидем.Ние ще све с дете на 2 години и двора е важен да има да бяга .За басейна ми е все тая защото живеем на морето.

# 462
  • Мнения: 4 206
Ще сподеря още щом отидем.Ние ще све с дете на 2 години и двора е важен да има да бяга .За басейна ми е все тая защото живеем на морето.

Да споделиш за басейна като се приберете, моля. Мен живо ме интересува...

# 463
  • Мнения: 4 206
Несебър, КК Лазур, бл.ІІ, ст.92.
Който има инфо, моля, споделете!

# 464
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 747
Здравейте. Знаете ли някое приятно заведение в Китен без чалга, където да отпразнуваме РД на ММ докато сме там?

Общи условия

Активация на акаунт