Клуб "Полицейска съпруга" - 6 тема

  • 115 126
  • 756
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 11
Препоръчвам ви ресторанта Античен кладенец - https://mob.pochivka.bg/antichen-kladenets-k1578
Невероятен е, ние миналата година като бяхме в Созопол го посетихме, но места трябва да си запазите предварително. Ястията са предимно арменски, но са много вкусни, цените са както на всякъде в Созопол. Опитайте, сигурна съм, че няма да съжалявате.

# 466
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 748
Благодаря, Poaro, но аз  питам за Китен. ММ ще иска да пие и няма кой да шофира.

Последна редакция: нд, 03 юни 2018, 09:12 от nikolaeva

# 467
  • Мнения: 11
Извинявай, не съм прочела правилно Grinning

# 468
  • Мнения: 475
Здравейте,
Аз съм прясна в темата, тази година мъжът ми за първи път успя да вземе карта за почивка в базите на МВР и по-точно за Китен за смяната от 12.07-19.07. Питането ми е за брак или по-точно липсата ни на брак - в картата са описани документи за бракуваните, а аз като небракувана какво следва да представя и колко повече следва да заплатя? За едното море още не ми се жени.... постоянният ни адрес по лични карти е еднакъв, засега това е общото Wink Благодаря предварително!

# 469
  • Мнения: 159
Здравейте,
Аз съм прясна в темата, тази година мъжът ми за първи път успя да вземе карта за почивка в базите на МВР и по-точно за Китен за смяната от 12.07-19.07. Питането ми е за брак или по-точно липсата ни на брак - в картата са описани документи за бракуваните, а аз като небракувана какво следва да представя и колко повече следва да заплатя? За едното море още не ми се жени.... постоянният ни адрес по лични карти е еднакъв, засега това е общото Wink Благодаря предварително!
Здравейте, никакъв документ не се изисква от вас, мисля,че двойно се плащаше Simple Smile

# 470
  • Мнения: 2 290
При регистрацията изискват документ за сключен граждански брак, ако не представите такъв - ще доплатите още 50% за твоите нощувки.

# 471
  • Мнения: 4 207
При регистрацията изискват документ за сключен граждански брак, ако не представите такъв - ще доплатите още 50% за твоите нощувки.
Че ние вече платихме картите, а смяната ни е от средата на август  newsm78.
Не знам да са искали някакъв документ доказващ, че сме бракувани. Не ми е искал ММ да вадя свидетелството за сключен граждански брак. Сигурно са взели на доверие това което е заявил...

# 472
  • Мнения: 2 290
Документа, както и копия от актовете за раждане на децата ги искат в самата база при настаняване.Ако нямате сключен ГБ, ще доплатите на място.

# 473
  • Мнения: 4 207
Документа, както и копия от актовете за раждане на децата ги искат в самата база при настаняване.Ако нямате сключен ГБ, ще доплатите на място.
Тъй, тъй, понеже ни е за първи път, а моя хич го няма по организациите...кажете какви документи трябва да наглася, че той и не може да ги намери у дома.

# 474
  • Мнения: 2 486
Ами искат само копие от акта за брак и копие от актовете за раждане на децата. Вие като нямате брак ще си платите като за външни лица(двойно). Ако имате деца, носете копие от техните актове за раждане. Друго няма.

# 475
  • Мнения: 4 207
Ами искат само копие от акта за брак и копие от актовете за раждане на децата. Вие като нямате брак ще си платите като за външни лица(двойно). Ако имате деца, носете копие от техните актове за раждане. Друго няма.
Ясно, благодаря!  bouquet
И оригиналите ще взема, и копия ще направя.
Бракувани сме.  ММ преди пенсия се накани да кандидатства за карта и ни огря, защото до сега никога не е ползвал. В моята служба по друг начин става кандидатстването и плащането, без всякакви такива бумаги. Само декларация попълваме и шефа потвърждава с подпис. За това си мислех, че и тук е така, ама не било...

# 476
  • Мнения: 475
Благодаря на всички дами! Сетих се да попитам друго нещо - след като предимно ходят семейства с малки деца дали случайно има някакви оборотни столчета за хранене? Или по-скоро не....да не се надявам

# 477
  • Мнения: 2 486
Аз не съм виждала столчета.

# 478
  • Варна, България
  • Мнения: 73
Четейки последните няколко поста за документите които се носят. Моята ситуация е сложна, поканата ни за почивка е отправена към деца с починал родител от системата , ММ има син от предишна връзка (майката почина) и имаме общо дете. Нямаме брак , не е имал брак и с другата жена. А децата ни имат общ баща и различна фамилия.Аз ще съм с двете деца на почивката , без баща им. Та някоя дали знае какво да си нося като документи

# 479
  • Мнения: 283
Според мен най добре се обадете в базата и обяснете какъв е случая, те ще ви кажат най добре Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт