Клуб "Полицейска съпруга" - 6 тема

  • 115 236
  • 756
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 190
А ние сме в Несебър. Много ни харесва. Добре че сме в стая с климатик, че няма комарник и не ми се мисли ако бяхме в стая без...Много ми харесва това, че всички бази имат добре поддържан двор, с много зеленина, дървета и сенчести места за отдих и игра на децата. В Несебър плажът е близо, но свободната зона не чак толкова, а и е пренаселено в момента. Но то навсякъде е така. Поздрави!

Привет!И ние след няколко дни ще бъдем там,Има ли зона само за станцията или не,поне така ни бяха казали?Има ли площадка за игри на децата и фитнес на открито,Ние досега все на Тилия сме били и сега детето се вълнува какво ще бъде на тази станция,Изобщо каквото споделиш ще ми е интересно,А ако може и снимки ще е супер,Благодаря предварително

# 541
  • Мнения: 3 196
Утре се прибираме и друг ден ще кача снимки, че са на фотоапарата. Фитнес на открито няма (или поне не видяхмеѝ, има на закрито -1,50лв за служители. Площадка има, не много голяма. Зона на плажа за полицаи също няма.

# 542
  • Мнения: 426
Здравейте, може ли да ми дадете телефон на базата в Несебър?

# 543
  • Мнения: 304
Добър ден. Току що, търсейки информация, попаднах на вашата "група" Simple Smile Полицейска съпруга съм Simple Smile
Интересуват ме няколко неща.
Някой да е бил в базата в Долна Баня (заминаваме другата седмица) ? Знаете ли дали басейна в базата работи? И мезонет ( за апартамент знам какво е, но за в база на МВР ми е малко "Х" ) , какво ще рече? Големичко ли е?
Две лета сме били в Китен. Доволни сме. Саите там са мънички, но не е чак такъв проблем Simple Smile
Мерси Simple Smile

# 544
  • Мнения: 3 196
Изкарахме си една прекрасна почивка в Несебър. Всичко беше прекрасно, само една прегоряла лелка, която приема заявките за храната се опита да ни развали почивката, но не й се получи. Пристигнахме вечерта в четвъртък и в петък рано сутринта отидохме да си направим заявките за храната, когато тя ни каза, че можем само вечеря да заявим за деня, защото вече било късно. Оплакахме се където трябва и се оказа, че можем и обяд да си поръчаме! Така че ако има някакви нередности, "не си оставяйте магарето в калта" и такива лелички дето се мислят за някакви или по-велики от полицаите да си намерят мястото и да не се самозабравят - че те са просто служителки!

# 545
  • Мнения: 4 208
Изкарахме си една прекрасна почивка в Несебър. Всичко беше прекрасно, само една прегоряла лелка, която приема заявките за храната се опита да ни развали почивката, но не й се получи. Пристигнахме вечерта в четвъртък и в петък рано сутринта отидохме да си направим заявките за храната, когато тя ни каза, че можем само вечеря да заявим за деня, защото вече било късно. Оплакахме се където трябва и се оказа, че можем и обяд да си поръчаме! Така че ако има някакви нередности, "не си оставяйте магарето в калта" и такива лелички дето се мислят за някакви или по-велики от полицаите да си намерят мястото и да не се самозабравят - че те са просто служителки!


И ние сме на Несебър, но чак другия месец. Моля, сподели в каква стая бяхте и как е като цяло комплекса.

# 546
# 547
  • Мнения: 3 196
Добър ден. Току що, търсейки информация, попаднах на вашата "група" Simple Smile Полицейска съпруга съм Simple Smile
Интересуват ме няколко неща.
Някой да е бил в базата в Долна Баня (заминаваме другата седмица) ? Знаете ли дали басейна в базата работи? И мезонет ( за апартамент знам какво е, но за в база на МВР ми е малко "Х" ) , какво ще рече? Големичко ли е?
Две лета сме били в Китен. Доволни сме. Саите там са мънички, но не е чак такъв проблем Simple Smile
Мерси Simple Smile
Бяхме там миналата година и това стана едно от любимите ми места за почивка. Зависи кой какво търси като преживяване. За мен това е идеалното място за пълен релакс, далеч от града, хората, шумотевицата и мръсния въздух. Ядеш, спиш, слушаш само птички и пчелички, а децата има къде да играят необезспокоявани. Миналата година качих снимки, затова си копирам поста. Басейнът тогава не работеше и ходихме до града, но гледайте да не е с гореща минерална вода, защото не е особено приятно навън да е 37 градуса и да се къпеш във вода 40 градуса. Срещу базата има басейн, щяха да го отварят малко по-късно, но сега сигурно по това време ще работи.
Заповядайте, една виртуална разходkа в база Сеkвоя  Hug
Скрит текст:















# 548
  • Мнения: 4 208
Благодаря!
Имам още няколко въпроса, ако е удобно, разбира се. За Несебър.
Как стои въпросът с комарите в района? Има ли мрежа на врата/прозорец? Има ли сушилник за пране на терасата или поне въженце? Стаите почистват ли се от персонала или почиващите се справят с това? Кой изхвърля кошовете за отпадъци? Сменя ли се постелното бельо и кърпите по време на престоя?

# 549
  • Мнения: 3 196
Ние бяхме само от четвъртък вечерта до неделя сутринта, така че ще говоря само за този период. Стаята ни беше почистена само веднъж, както и коша за отпадъци (за 2 пълни дни). За това време хавлии и постелъчни не бяха сменени, но не мисля че беше нужно. До сега където да сме почивали на МВР база не са били сменяни по време на престоя за всичките 7 дни. Носете си ваши ако искате да ги сменяте. Торбички за боклука също (за да го хвърляте по-често ако се препълни). Въженца винаги нося, но този път имаше. Комарници нямаше, което беше голям минус, но климатика не го спирахме поради тази причина. Ако сте без климатик и без комарници, не ми се мисли.

# 550
  • Мнения: 4 208
Захаче, благодаря ти!
Започвам да се ориентирам в обстановката.

# 551
  • Мнения: 3 196
Сега видях, че си ме питала в каква стая бяхме. Бяхме във втори блок, стая на 8 етаж. С 2 легла и 1 разтегателен диван, с климатик и тераса с изглед към морето, хладилник, телевизор с кабелна. Няма за какво да се хвана нещо да не ми е харесало. За парите си е повече от идеално. Няколко поста по-рано споделих, че се върви доста до свободната зона на плажа, хубаво е да ходите около 9 часа, защото после няма места. Хубавото на нашите бази е, че има много зеленина, големи дървета и много пейки на сянка, както и детски кът за децата.

# 552
  • Мнения: 190
Сега видях, че си ме питала в каква стая бяхме. Бяхме във втори блок, стая на 8 етаж. С 2 легла и 1 разтегателен диван, с климатик и тераса с изглед към морето, хладилник, телевизор с кабелна. Няма за какво да се хвана нещо да не ми е харесало. За парите си е повече от идеално. Няколко поста по-рано споделих, че се върви доста до свободната зона на плажа, хубаво е да ходите около 9 часа, защото после няма места. Хубавото на нашите бази е, че има много зеленина, големи дървета и много пейки на сянка, както и детски кът за децата.

Благодаря за снимките и за информацията като цяло,Весела ваканция на всички!

# 553
  • Мнения: 4 208
Ние ще сме в стая 3+1, втори блок, висок етаж. По мои сметки - без климатик. Сигурно ще ни е тясно в предвид на това, че децата са де факто младежи тинейджъри. За първи път ще почиваме в база на МВР. Дано всичко мине добре, че нещо още от сега не съм настроена много положително.
Бая си помрънках в тази тема, нещо нехарактерно за мен, но не мога да установя точно какво ме притеснява. Може би неизвестността и това, че сме свикнали на други условия. Тази почивка е компромис за мен, но...
Слънчеви дни на всички почиващи желая!

# 554
  • у нас
  • Мнения: 1 870
Добър ден. Току що, търсейки информация, попаднах на вашата "група" Simple Smile Полицейска съпруга съм Simple Smile
Интересуват ме няколко неща.
Някой да е бил в базата в Долна Баня (заминаваме другата седмица) ?
Може ли да им поискате телефон за връзка, моляяяяя:)

Общи условия

Активация на акаунт