Клуб "Полицейска съпруга" - 6 тема

  • 115 281
  • 756
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 304
Добър ден. Току що, търсейки информация, попаднах на вашата "група" Simple Smile Полицейска съпруга съм Simple Smile
Интересуват ме няколко неща.
Някой да е бил в базата в Долна Баня (заминаваме другата седмица) ?
Може ли да им поискате телефон за връзка, моляяяяя:)
Това ми излезе в Google
Телефон: 071 202 178
http://www.visitrila.net/nastanyavane-i-hranene/56-nastanyavane- … -15-09-17-44.html


ShikeR Мерси Simple Smile

# 556
  • у нас
  • Мнения: 1 870
Убих се да го търся😁😁😁😁Благодаря 😉

# 557
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Здравейте отново - да доразкажа за базата в Китен. Тъй като от 2010г. все ходим на Тилия, не спрях да ги сравнявам. Единствения плюс на Зеленика е плажът - широк ивица и голяма свободна зона, щях да забравя и изгледа, бяхме на 10-ти етаж с изглед към морето. 10-тия етаж обаче е и минус - голяма част от почивката мина в чакане на асансьор, като казвам голяма, наистина голяма. Дворът, сравнявайки го с този на Тилия, също не е нищо особено, да - зелено, да - има цветя и площадка за деца и фитнес на открито, но е много по-малък. Стаите и обстановката - реновирани, но толкова отдавна, че се нуждаят отчайващо от ново такова. Най-голямото ми разочарование беше храната - ужасна. Децата, а и аз почти нищо не харесахме, на Тилия - напротив, всичко беше вкусно. Не стига че беше отвратителна, но и студена, всичко си беше сервирано по масите, а не като на другите места - да ти го сервират когато седнеш. Персоналът в ресторанта беше един от най-нелюбезните, които съм виждала, намусено чакаха като лешояди всяка празна чиния. Самият ресторант е толкова неугледен и мрачен, че няма накъде повече.
И въпреки всичко това, тъй като сме семейство, което не мрънка за щяло и нещяло, си изкарахме добре Просто разказвам за тези, на които им предстои почивка в Зеленика.

# 558
  • Мнения: 475
Ние сме в Китен. Не сме от претенциозните, но мъжът ми възнегодува срещу храната, още от закуската. Останалите летуващи си носят маргарин и сладко на закуска. Закуската компле е меко казано скромна, а тестените закуски не  са вкусни. Никога не съм си представяла, че кифла с мармалад може да не е хубава, ама ей го на. Обедното меню е най-изобилно и има готвено. За вечеря има предимно скара. Салфетките им са кът и като поискаме ни гледат лошо. Ние сме с две малки деца, не може в салфетника да има по три салфетки. Опитвам се да не ям бързо, но тук ми е адски припряно, като се разбързат да отсервират. Мръщят се и даже коментират колко е ужасна е масата след нас.
Относно стаята - малка е по размери, напомня ми за Студентски град. Има простор, леген и кофа (и това бяхме помъкнали). Възглавниците са много неудобни. Хубавото е, че всеки ден се почиства.
Най-хубавото е близостта до плажа и наличието на помещение за плажните принадлежности. Дворът е красив и поддържан, но комарите са ужасно много.

# 559
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Ние сме в Китен. Не сме от претенциозните, но мъжът ми възнегодува срещу храната, още от закуската. Останалите летуващи си носят маргарин и сладко на закуска. Закуската компле е меко казано скромна, а тестените закуски не  са вкусни. Никога не съм си представяла, че кифла с мармалад може да не е хубава, ама ей го на. Обедното меню е най-изобилно и има готвено. За вечеря има предимно скара. Салфетките им са кът и като поискаме ни гледат лошо. Ние сме с две малки деца, не може в салфетника да има по три салфетки. Опитвам се да не ям бързо, но тук ми е адски припряно, като се разбързат да отсервират. Мръщят се и даже коментират колко е ужасна е масата след нас.
Относно стаята - малка е по размери, напомня ми за Студентски град. Има простор, леген и кофа (и това бяхме помъкнали). Възглавниците са много неудобни. Хубавото е, че всеки ден се почиства.
Най-хубавото е близостта до плажа и наличието на помещение за плажните принадлежности. Дворът е красив и поддържан, но комарите са ужасно много.
значи в петък сме се засекли за малко, ние изкарахме плажа до 16 ч. и тогава си тръгнахме.
Представи се нас как ни гледаха като станем от масата - с 3 деца сме. Иначе закуската във всички бази е такава. Ние от няколко години, дори и на Тилия си носим зърнени закуски /за нас с ММ мюсли, а за децата - шок.топчета и мидички/. Носим си и нес кафе с джезве и малко бързоварче, както и кана за пречистване на вода.
Сетих се, че в стола на Зеленика не можеше да се поръчва вода и сок, което също е минус.

# 560
  • Мнения: 46
Изкарахме си една прекрасна почивка в Несебър. Всичко беше прекрасно, само една прегоряла лелка, която приема заявките за храната се опита да ни развали почивката, но не й се получи. Пристигнахме вечерта в четвъртък и в петък рано сутринта отидохме да си направим заявките за храната, когато тя ни каза, че можем само вечеря да заявим за деня, защото вече било късно. Оплакахме се където трябва и се оказа, че можем и обяд да си поръчаме! Така че ако има някакви нередности, "не си оставяйте магарето в калта" и такива лелички дето се мислят за някакви или по-велики от полицаите да си намерят мястото и да не се самозабравят - че те са просто служителки!

Били сте във втори блок, на 8... ет. 84 стая ли? Имате ли снимки на стаята, понеже  ние сме майче в такава екстра се води, нали? Ако имате възможност може ли да качите снимки на стаята?

# 561
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 749
Рокси, подкрепям мнението ти за Зеленика, с уточнението че на нас ни беше вкусно. Порциите обаче бяха малки и на каката поръчвах порция за възрастен. И ние бяхме на 10 ет и чакането на асансьора понякога беше ужасно.
Исках да направим пак едно септемврийско море тази година, така и така мм е на Созопол до 10.09. командировка. Днес звънях на почивно дело, но карти вече няма. Ще бъдем на квартира вероятно, мисля да отида с децата с влака и се връщаме всички с колата.

# 562
  • Мнения: 3 199
tkireva, да в 84 бяхме. Пращам ти снимки на стаята на лични

# 563
  • Мнения: 46
Благодаря ти много! Хубаво лято! Nature High Brightness

# 564
  • Мнения: 283
tkireva, да в 84 бяхме. Пращам ти снимки на стаята на лични
Може ли снимки и на мен 💞

# 565
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
nikolaeva, едни познати /засичаме се с тях два пъти на Тилия/ са обиколили всички бази. Казват, че храната на Тилия е най-вкусна, а тази година бяха в базата в Созопол по същото време, по което ние бяхме в Китен, та отскочихме в Созопол да се видим. До базата не стигнахме, но те споделиха че тази година има жена управител и е много променено, бяха очаровани от всичко и храната също била вкусна и обилна. Там минус е, че е далеч от плажа.
Ние също мислихме за още няколко дни почивка, но май ще се откажем от морето, замислили сме едно приключение на аквапарк в Пловдив + 1 нощувка, но дали ще се организираме не знам.

# 566
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 749
Чудесни новини за Созопол, Рокси. Миналата година не беше добра храната. А плажа на Каваци е чудесен и е на 5 мин.  с кола.

# 567
  • Мнения: 4 808
Здравейте, момичета! Надявам се да ме приемете, макар че ММ е вече пенсионер. Беше пожарникар, но го пенсионираха принудително заедно с още двайсетина колеги преди няколко години. Много му беше криво отначало, но свикна, какво да се прави?! Синът ни също е пожарникар. Ние сме ходили два пъти в санаториума на МВР в Хисаря, това за повече от 25 години. Миналата седмица изкарахме един уикенд във Велинград, градчето много ни хареса и искаме да отидем пак след време, сетихме се за почивната база на МВР там и искаме да отидем за една седмица, но може би догодина, защото за тази година отпуските почти сме ге изхарчили. Обаче през септември има празници и въпросът ми е може ли да се отиде за по-малко дни, напр. за две или три нощувки? Защото доколкото знам, смените са по седем или десет дни, но четох някъде, че някои са ходили за по-малко. Имам още един въпрос, снощи четох в някакъв полицейски форум, случайно ми попадна, че имало договорки с някои служби в чужбина и на обменни начала можело да се почива и в станции в Македония, Унгария, Чехия и Словакия, а техни служители идвали тук. Наясно съм, че ако има такова нещо, картите ще са малко и най-вече за началниците, но не пречи човек да попита, нали?! Желая ви прекрасно лято!

# 568
  • София
  • Мнения: 3 457
С обаждане директно в станцията може ако има места да се вмъкнете за няколко дни.Това важи за всички бази.За  разменените начала в чужбина-само съм чувала...

# 569
  • Мнения: 4 808
С обаждане директно в станцията може ако има места да се вмъкнете за няколко дни.Това важи за всички бази.За  разменените начала в чужбина-само съм чувала...
ММ каза, че било само за връзкари това в чужбина. Синчето пък изобщо не иска да ходи в такива станции, това били соцпривилегии и той не желаел да се възползва от тях и как си представям, че щял да заведе приятелката си на такова място?! На мен пък ми хареса като съм ходила, весело беше. Догодина ще я мислим по-отрано.

Общи условия

Активация на акаунт