Проблем с WI-FI на HUAWEI P8 Lite

  • 7 547
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9 436
Преди 3 месеца си купих HUAWEI P8 Lite. Доволна бях и все още съм, но WI-FI започна да ми прави проблеми от 3 дни. Включвам го и от време на време сканира за мрежи. Ту намери, ту-не. В случаите, когато намери, вписва ме в моя WI-FI, но след 1-2 мин. ме изхвърля. Пробвам да намеря отново мрежа, но не става. Пробвах да се включа на друг WI-FI, но и там става същото, както на моя си. Това изключва варианта проблема да е в рутера, а по-скоро е в телефона. Някой да има идея какво се случва? Много не ми се иска да го пращам на ремонт Tired

# 1
  • София
  • Мнения: 1 213
тази глупост ми я вършеше таблета, фактори ресет помогна Simple Smile то сама , освен това, няма какво много да направиш

# 2
  • Мнения: 9 436
Вчера възстанових заводските настройки, но същата работа. Подобрение няма.

# 3
  • Мнения: 19 007
При мен се появява проблем с Уай Фай при Сони Xperia Z1, но не много често и се оправя само с рестарт

# 4
  • Мнения: 9 436
Рестартирах го, пак не става Tired

# 5
  • Мнения: 19 007
Ами сервиз, предполагам е в гаранция

# 6
  • Мнения: 9 436
В гаранция е, да. А, какво означава WI-FI DIRECT? Нещо от там май се случва newsm78

# 7
  • Мнения: 1
Какво се случи с HUAWEI P8 Lite, защото и аз го имам сега същият проблем и нз какво да правя.

# 8
  • Мнения: 9 436
Здравейте! Изпратих телефона в сервиз и след 2 седмици престой там ми го замениха с нов. Успех! Simple Smile

# 9
  • Мнения: 150
Има ли го същия проблем още?

# 10
  • Мнения: 9 436
Написах вече по-нагоре, че ми смениха телефона с нов. Peace

Общи условия

Активация на акаунт