СЕДМИ клас - 5 - Успех!

  • 80 906
  • 751
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 3 328
Благодаря за новата тема  bouquet
Успех на децата ни, търпение и спокойствие за нас!

Ние още не сме събирани на родителска среща за външното оценяване.
И за мен е ранен този час, за който сте писали, че ще ги викат - до времето, когато ще започне НВО, ще се трупа вътрешно напрежение.
За хапване по време на изпита - не бих насърчила най-малко по три причини: ще се разсейва, ще разсейва и другите, стомахът ще бъде с предимство. Моето дете от години не яде в училище - закусва у дома, когато е първа смяна, съответно - обядва, когато е втора смяна, и следващото хранене е отново у дома. Ще се постарая и в изпитните дни /при нас ще са малко повечко/ да бъде така. Ще си носи шише с вода.
Мечтая за деня, в който, след като я запишем в гимназията й, ще седнем някъде да се почерпим  Simple Smile

# 46
  • София
  • Мнения: 571
Ха ха, май повечето майки нямат търпение.
А пък при децата като че ли не е така, поне при моето. Всичко си е спокойно, училището си върви, както обикновено. Тази седмица имат няколко контролни. Предложих му в събота да не ходи на училище, но той иска да отиде.
Класни правиха миналата седмица. Кога ще ги върнат, не се знае.
В нашето училище май няма да има специална родителска среща.

# 47
  • Мнения: 4 204
на 20- ти вечерта сме на мача на Стоичков.
На 21-ви малко футболни ангажименти и от 22- ри букнах един хотел в Банско, даже вече направих програмата за престоя ни там. В началото на април бяхме на планина, но пак зажаднях за природа. Дано е хубаво времето, намислила съм им готино психическо разтоварване съчетано с физическо натоварване. Laughing

# 48
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 511
Благодаря за новата тема! bouquet

Късмет и успех на децата! Стискаме им палци! Hug

# 49
  • Мнения: 335
Някой да знае кога ще излязат резултатите от пробния в СМГ? Беше на 24 април ...може би смятат да ги изнесат след матурите #Cussing out  

# 50
  • Мнения: 164
Благодаря за новата тема! Късмет на децата и спокойствие на родителите!

Макар че като гледам, у нас само аз съм се шашнала. Всички го раздават много лежерно, особено седмокласникът Simple Smile

# 51
  • София
  • Мнения: 222
запис и от мен, с пожелание за спокойствие и отлични резултати Simple Smile

и на мен ми се струва, че тази тема няма да е последната преди изпитите, бързо ще я изпишем и нова ще се отвори Simple Smile

# 52
  • у дома
  • Мнения: 7 140
Не знам как успяхте за нула време да изпишете 4 страници  #Crazy

Никъде не пише ,че е забранено да се носи вода или храна-моето си закусва рано сутрин и храна няма да носи,само вода...Обаче тъй като съм била квестор много неприятно е през 2-3 минути някой да развива нещо и да шуми-като е тихо много се чува...По принцип има резервни бланки,но не са много,та е желателно да внимават да не разлеят вода върху тях или да не ги омажат с шоколад  Peace

Моето е супер спокойно,даже ме врънка да му поръчам книга- на 13 май излиза новата книга на Рик Риърдън ,та да си я чете преди матурите  Twisted Evil

На мен хич не ми е спокойно и искам да е вече даже 3 юни-не само, защото ще са излезли резултатите,а и защото класа му заминава на 6 юни на четиридневна екскурзия,та явно ученето ще е до тогава  Peace
По химия имат още страшно много уроци да вземат-абсурд да свършат учебника-дано се справят прилично на матурите...

# 53
  • Градът на света Богородица
  • Мнения: 204
Не знам как успяхте за нула време да изпишете 4 страници  #Crazy

Никъде не пише ,че е забранено да се носи вода или храна-моето си закусва рано сутрин и храна няма да носи,само вода...Обаче тъй като съм била квестор много неприятно е през 2-3 минути някой да развива нещо и да шуми-като е тихо много се чува...По принцип има резервни бланки,но не са много,та е желателно да внимават да не разлеят вода върху тях или да не ги омажат с шоколад  Peace

Моето е супер спокойно,даже ме врънка да му поръчам книга- на 13 май излиза новата книга на Рик Риърдън ,та да си я чете преди матурите  Twisted Evil

На мен хич не ми е спокойно и искам да е вече даже 3 юни-не само, защото ще са излезли резултатите,а и защото класа му заминава на 6 юни на четиридневна екскурзия,та явно ученето ще е до тогава  Peace
По химия имат още страшно много уроци да вземат-абсурд да свършат учебника-дано се справят прилично на матурите...


Подкрепям за храната, не е уместно да шумолят и дъвчат, нищо толковма няма да им стане до края на изпита.Спокойно има време сутринта да се закуси.Шише с вода, евентуално и това е...

# 54
  • Варна
  • Мнения: 2 768
не е забранена вода. Относно храната за толкова години НВО досега никой не се е гътнал от глад. По-спокойно го давайте. Simple Smile

# 55
  • Мнения: 879
При нас казаха, че може да се носи храна и вода, но не е желателно. Трябва да са в училище в 9 часа. Надявам се най-вече децата да са спокойни. Не е нужно да се хранят по време на изпита, според мен. Но ще бъде добре да са закусили преди това, ако могат, разбира се.

# 56
  • софия
  • Мнения: 505
Момичета да ви попитам къде ще се обявяват училищата гнезда и как да разбера какво е разпределението по местожителство или по друг критерий?Помагайте -рових за тия училища гнезда ,но не открих нищо .

# 57
  • Мнения: 164
Имам такъв въпрос - да кажем, че детето е прието на първо класиране в паралелка от третото посочено училище, при второто класиране пак ли ще започнат да преизчисляват спрямо първото желание или ще се гледа училището или паралелката ,предшестващи, тази в която е класирано детето? С други думи - има ли шанс от трето желание да се класираш на първо, стига бала да го допуска, разбира се!

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 9 703
Момичета да ви попитам къде ще се обявяват училищата гнезда и как да разбера какво е разпределението по местожителство или по друг критерий?Помагайте -рових за тия училища гнезда ,но не открих нищо .

на сайта на РИО-София. отиваш там, където ти е удобно, няма разпределение по местожителство. Някъде в предната тема някой беше дал линк.

agne, това е идеята на второто класиране. можеш да мръднеш напред по желанията или да си останеш на същото място.

# 59
  • София
  • Мнения: 3 328
Ето ги за София - http://www.rio-sofia-grad.com/web_folders/appl_files/2016_docs/gnesda_2016.pdf
Разпределение по райони няма. Отиваш, където прецениш, че ти е удобно.

Общи условия

Активация на акаунт