Аудио книги - четци и библиотеки

  • 33 716
  • 95
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 700
От скоро ползвам Сторител. Исках да пробвам. Допада ми, но мисля, че не е подходящо за всеки тип книга. Не знам на по-динамичните сюжети дали ще успея да се съсредоточа и няма да изпускам нишката. До тук слушах биографията на Катето Евро и "Падение и спасение " на Весела Тотева. Днес започнах "Вечерята" на Херман Кох.
Не разбрах защо рекламират абонамент 9.99 , а ме тарифиха 12.99 след 14 дневния тестов период.

# 46
  • Somewhere in Spacetime
  • Мнения: 1 424
Когато абонаментът се направи през сайта, а не през мобилното приложение, тогава е 9.99 лева.

# 47
  • Мнения: 9 569
Аз се отказах от сторител. Според мен абонаметнът е много висок. Също така книгите за четене са доста ограничени, а пък аз все още предпочитам да чета, вместо да слушам. Също така нямам супер много време да го правя и въобще не мога да си избия абонаметна. Но за хора, които имат повече възможност от мен да четат/слушат, предполагам си заслужава.

# 48
  • София
  • Мнения: 700
Когато абонаментът се направи през сайта, а не през мобилното приложение, тогава е 9.99 лева.
Много хитро, няма що. Изборът е ограничен наистина. В момента, в който няма да мога да избера книга , ще го прекратя. Аз слушам докато готвя, чистя,
 пазарувам,  ходя - все време, в което не мога да чета. Така че мисля, че е полезно все пак.

# 49
  • Мнения: X
И аз така. Докато ходя и домакинствам, вечер на заспиване.
Хванах Давид Лагеркранс - Мъжът, който търсеше сянката си. Добре започва. Реших и да дам още един шанс на Крис Картър.

# 50
  • София
  • Мнения: 107
Въпрос за Сторител -  Не мога да открия дали има ограничение на колко устройства може да се инсталира приложението.
Дали можем да го ползваме аз и детето с еднакъв юзър и пас по различно време ?

# 51
  • Мнения: 2 640
Ние ползваме един акаунт на 4 телефона, няма проблем.

# 52
  • Мнения: 11
Здравейте,
Може ли да ми препоръчате приложение за компютър? Искам да има и книги на български - ще пускам на баба да слуша.
Благодаря Simple Smile

# 53
  • Мнения: X
Въпрос за Сторител -  Не мога да открия дали има ограничение на колко устройства може да се инсталира приложението.
Дали можем да го ползваме аз и детето с еднакъв юзър и пас по различно време ?
Да.
Малката /7 г. / много се зариби. Последно слуша Синбад мореплавателя. Баткото/15/ уви не успява да захапе засега.
Сега слушам Крис Картър - Хищникът. Преди това изслушах "Един по един". Има много ситуации, в които хартията не е вариант - на опашка, на плаж също понякога ми идва твърде шумно, кънти музика, деца крещят, шумни туристи. На детската площадка също слушам. Бяхме в болница, за 3 дни изслушах една книга.

# 54
  • Мнения: 62
Здравейте,
Да видим ще размърдаме ли малко темата 🙃
С две малки деца и няколко купчинки от книги, които продължавам да трупам, уви обаче чакат ли чакат някакви други времена, напоследък предимно успявам да чета и препрочитам детските приказки и толкова , замислям се за това приложение и сега и въпросът ми: дори и да го пробвам с 14 дневния срок на БГ , примерно, едва ли бих го продължила пак на БГ , прочетох по- нагоре в коментарите че го сваляте на други езици , в чиито пакети влиза и англ. автоматично /ако правилно съм разбрала/, и се чудя как да го платя на руски + англ, като ми предлага в рубли 🤔

# 55
  • Мнения: 49
@MomOfTwo
За какво ти е да плащаш за аудиокниги на английски или руски?!? Въпросните "книги" представляват най-обикновени MP3-ки. А в руските торент тракери е пълно с такива. За един ден можеш да си свалиш напълно безплатно повече аудиокниги на руски и английски, отколкото си в състояние да изслушаш до края на живота си.

Ако не можеш сама да си намериш споменатите тракери (не зная дали не е против правилата да се дават линкове към такива ресурси), отвори най-добрата търсачка без цензура - Yandex - и потърси каквото ти трябва. Ще намериш директни линкове към страниците на съответните тракери още в първата страница с резултати. А не като в Google - 20 страници с фалшиви линкове и съобщение, че супурнайсе хиляди резултата са премахнати поради оплаквания от собствениците на авторски права.

Последна редакция: чт, 11 фев 2021, 00:01 от Trimurtii

# 56
  • София
  • Мнения: 9 879
Ние ползваме един акаунт на 4 телефона, няма проблем.
Как става този номер? Тъпото е че другия ще вижда какво четеш и планираш...

Ако вече си бил с абонамент за 2мес...можеш ли да се докопаш до промоция?
Пп. На черния петък взех два месеца на цената на 1м. Т.е. 10 лв

Последна редакция: вт, 23 фев 2021, 10:53 от Starrydream

# 57
  • Мнения: X
В Storytel няма абонамент за български, английски и т.н., всичко е в един кюп. Не знам как да го напиша по-ясно. Не плащаш за аудиокниги на английски език, на практика плащаш за аудиокниги на български език и получаваш и такива на английски език /които са полезни, когато книга не е преведена на български например/.
Опитай с един пробен абонамент за 14 дни, достатъчни са, за да си създадеш представа дали би ти било полезно, аз съм с куче, което иска много разходки и аудиокнигите много улесниха този процес.
Аз и малката сме с един акаунт, на нейния телефон сме включили режим Kids mode, тя гледа само детските книги, при мен се виждат моите и нейните. Когато тя слуша на нейния телефон детска книга, при мен това не се появява, слушаната от мен книга си стои тази, която аз последно съм отваряла. Скоро не съм пробвала дали можем двете едновременно с един акаунт да слушаме различни неща, имам спомен, че преди година не можеше, ще проверя и ще ви напиша!

Последна редакция: вт, 23 фев 2021, 14:07 от Анонимен

# 58
  • Мнения: 4 364
Ползвам Storytel и абонаментите за различните езици са на рязлична цена. Има вариант за добавяне на английски към всеки друг, но не и комбинации между всички езици.

# 59
  • Мнения: 12
Здравейте ! Бих искала да попитам дали някой не разполага с код за намаление ? Виждам , че в момента абонамента излиза 12.99лв. , а преди мисля , че беше 9.99лв.
Благодаря

Общи условия

Активация на акаунт