Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

операция от крипторхизъм при деца

• 1 776
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
Здравейте доктор Оги.както бях споминала в една друга подобна тема направихме операция на малкия на 14.01.20.  В Кипър. Забелязах на горния разрез като маничка пъпчица гной.раната е залепена и има само 1 шеф който е разграждащ.след 6 дена сме на преглед но се притеснявам за тази гной.нормално ли е тази гной при разграждащи конци?

# 16
  • София
Мисля, че изобщо не е проблем. Там ще ви обяснят.

# 17
Здравейте, до колко дни се издава болничен на майката след операция на детето от крипторхизъм

# 18
  • София
При всякакви операции БЛ се издава само за времето на престоя на майката като придружител в отделението.
За другото питайте ЛЛ

# 19
Благодаря Ви д-р Оги! А може ли да ми кажете нещо повече за упойката, става дума за дете на година и 7 месеца - къде се бие, мускулно ли е, в операционната ли? Майката до кога е с детето, преди да му бият упойката ли го вземат за операция?

# 20
  • София
Благодаря Ви д-р Оги! А може ли да ми кажете нещо повече за упойката, става дума за дете на година и 7 месеца - къде се бие, мускулно ли е, в операционната ли? Майката до кога е с детето, преди да му бият упойката ли го вземат за операция?

Всичко това е трябвало да Ви обясни лекуващия лекар (ЛЛ).
Упойката е обща маскова, но навсякъде имат различни процедури.

Общи условия

Активация на акаунт