СЕДМИ клас - 6 - Успех! /19.05 - 29.05.2016 г./

  • 127 351
  • 1 066
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 222
Момичета, имате поща в седмокласната Simple Smile

сърдечно благодарим! Hug

моля все пак мамите с достъп до пощата, да пуснат текста и във форума, за да се успокоят и другите! Embarassed

# 121
  • Бургас
  • Мнения: 4 027
моят младеж се обади, уж бил доволен, ама докато не видя резултата не мога да се успокоя

# 122
  • София
  • Мнения: 105
И моето дете се обади, за съжаление, за нас новините са лоши, реве, задачите били много трудни, нищо не бил направил.

# 123
  • Мнения: 115
ужас.....

вече почвам да спамя хубавата тема...

# 124
  • Мнения: 134
Момичета, имате поща в седмокласната Simple Smile

сърдечно благодарим! Hug

моля все пак мамите с достъп до пощата, да пуснат текста и във форума, за да се успокоят и другите! Embarassed

И аз моля да пуснете теста във форума! Благодаря!

А иначе моето дете вече се прибра и започна да ми изрежда кои задачи не е решил до край  #2gunfire

# 125
  • Мнения: 976
  Мами, не свършва светът, успокоявайте децата, а пък и момчетата са по-облагодетелствени, ще влязат!
  Ние не сме математици големи, та детето каза, че първият модул бил добре, но вторият е бил труден. Знаела какво да се направи, но не знаела как?!?

# 126
# 127
  • София
  • Мнения: 196
dundi73, сърдечни благодарности!!!

# 128
# 129
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 691
ganis  bouquet

# 130
  • В офиса
  • Мнения: 3 998
Лесна/трудна - еднаква е била за всички. Ако втори модул е бил по-нестандартен, ще е решен основно от деца, целещи се в МГ. За ЕГ прогнозирам, че ще падне бала, или поне математическата му компонента. Не се тръшкайте, ако не тичате на една писта с математиците. Виж, ако детето иска МГ, но е оплескало нещата, е малко по-притеснително. Аз нито ще решавам зад., нито ще сверяваме отговори.

# 131
  • Бургас
  • Мнения: 4 027
пък и е важно другите как са, то моето дете може да е зле, ама другите да са по-зле и от него, така че никой да не губи надежда  Simple Smile

# 132
  • Мнения: 10
DUNDI73, и от мене благодарности!

# 133
  • София
  • Мнения: 4 019

Времето за регистрация за НПМГ е удължено до  днес в 24 часа.
Искат само снимана първата страница на бележника.
Успех!


Благодаря ти! Донесе току що бележника и ще се регистрираме.

# 134
  • Мнения: 4 966
На моето не му е стигнало времето за последната задача от първи модул, а я смята за лесна. От втория също е решил някои от задачите. И аз се радвам, че е момче.  Crazy
ganis,  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт