Избелване на зъби у дома

  • 127 508
  • 420
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 1 447
Аз днес си поръчах няколко избелващи пасти на Крест от американския Амазон до адрес на превозвач в Англия - дори и с транспорт и импортни такси излизат по-евтино от въпросния сайт..

# 256
  • Мнения: X
Здравейте,
някой знае ли защо тези ленти са станали толкова скъпи, преди бяха с 15-20лв. по-евтини...
https://---shoretner923-32m5wD1
15-20 лв за истински Крест?
Тук винаги са били скъпи, а докато стигнат до България, се оскъпяват допълнително.
Не става въпрос, че са стрували 15-20лв, а че са били с 15-20лв. по-евтини от цената в сайта. Аз също си спомням, че за около 70-80лв. съм си взимала 20бр. ленти...

# 257
  • Down south
  • Мнения: 7 669
А, ясно.
Благодаря за уточнението.
Пробвай друг сайт, през Амазон би трябвало да има добри цени.

# 258
  • Мнения: 138
А от кои ленти на Крест сте най- доволни?

# 259
  • Пловдив
  • Мнения: 14
А от кои ленти на Крест сте най- доволни?
ами тези Professional Effects. Аз поне от 6 години ги знам и сме си поръчвали много приятелки от този сайт, никога е нямало проблеми. Преди бяха с по 15-20 лева по-евтини цените им. Точно 20 пакета сме купували за около 80 лева, сега са 100
ето за тези става въпрос:
http://usa-cosmetica.com/lenti-za-izbelvane-na-zubi-crest/crest- … ti-zubi-izbelvane

# 260
  • Мнения: 138
А от кои ленти на Крест сте най- доволни?
ами тези Professional Effects. Аз поне от 6 години ги знам и сме си поръчвали много приятелки от този сайт, никога е нямало проблеми. Преди бяха с по 15-20 лева по-евтини цените им. Точно 20 пакета сме купували за около 80 лева, сега са 100
ето за тези става въпрос:
http://usa-cosmetica.com/lenti-za-izbelvane-na-zubi-crest/crest- … ti-zubi-izbelvane
Бях попаднала на този сайт, но от други мнения разбрах, че качеството на продуктите от там е неизвестно. Сигурна ли сте, че са оригинални?

# 261
  • Пловдив
  • Мнения: 14
А от кои ленти на Крест сте най- доволни?
ами тези Professional Effects. Аз поне от 6 години ги знам и сме си поръчвали много приятелки от този сайт, никога е нямало проблеми. Преди бяха с по 15-20 лева по-евтини цените им. Точно 20 пакета сме купували за около 80 лева, сега са 100
ето за тези става въпрос:
http://usa-cosmetica.com/lenti-za-izbelvane-na-zubi-crest/crest- … ti-zubi-izbelvane
Бях попаднала на този сайт, но от други мнения разбрах, че качеството на продуктите от там е неизвестно. Сигурна ли сте, че са оригинални?
Предполагам, щом като години наред няколко души сме поръчали редовно и е имало страхотен ефект винаги от лентите. Ние сме доволни категорично. Само от цените сме недоволни вече lol

# 262
  • Мнения: 823
Момичета ,за тази цена на лентите е по-добре да си вземете шини за избелване с гел.

# 263
  • София
  • Мнения: 1 754
Аз имам такива шини с гел купени от ортодонта ми.
Амии не виждам да се постига уау избелване.
Доста бързо потъмняват след това и имам доста голяма чувствителност на зъбите след използването му.
Ленти не съм използвала никога,но мисля да опитам.

# 264
  • Мнения: 1 669
Момичета, тези лентички някой да ги е ползвал? Simple Smile

# 265
  • SF
  • Мнения: 21 093
Аз имам такива шини с гел купени от ортодонта ми.
Амии не виждам да се постига уау избелване.
Доста бързо потъмняват след това и имам доста голяма чувствителност на зъбите след използването му.
Ленти не съм използвала никога,но мисля да опитам.

И аз съм като тебе. Ползвам шини и избелват за момента. Не пия вино, не пия истински чай, а само такъв от пакетчета, но ям салати с червено цвекло и пия кафе. Но това с шините и гела е по-сериозното избелване, отколкото е с лентички.
Когато си направих шините, имаше гел, който беше в розова опаковка. Наистина работеше и за седмица ми избелваше зъбите до порцеланови. Спряха го от производство, естествено, и сега съм с един в сини спринцовки, който избелва до 2 тона, не повече. След това зъбите стават чувствителни и аз го спирам, но не спирам кафето.

# 266
  • Мнения: 823
Аз се избелвам с гелове на Opalescense ,не съм имала чувствителност .Не съм използвала обаче лентите ,та не мога да сравня.Мислех,че са по-агресивни.

# 267
  • SF
  • Мнения: 21 093
Ако се продава масово, в дрогериите или в аптеките, но на щандовете, от които можеш да купиш 10 опаковки, няма как да са агресивни. Това са премерени щадящи продукти и резултатът от тях не е вреден, но не е и нещо, което очакваме.

В ДМ видях черна паста в кутийка като крем - като вакса за обувки. 12 лева струва само, а количеството е доста голямо. Не я купувам, защото тук споделяте, че не прави абсолютно нищо, а иначе на етикета пише страхотни обещаващи резултати и полезни действия.

# 268
  • Мнения: 3 021
Аз се избелвам с гелове на Opalescense ,не съм имала чувствителност .Не съм използвала обаче лентите ,та не мога да сравня.Мислех,че са по-агресивни.
От къде ги поръчваш?
Наскоро попаднах на един сайт, който имаха най-различни, вкл. и такива за умъртвени зъби, но трябваше поръчка чрез фирма.....
Ако някой има и иска да се комбинираме, супер.

# 269
  • Мнения: 8 757
И аз искам да си избеля зъбите, но съм с фасета на предния , Горе и зъболекар ми каза че може останалите да се избелят , но въпросния да стане сив ......
И се колебая какво да правя, много ме е яд че не ги изселих преди да сложа въпросната фасета.

Общи условия

Активация на акаунт