Aşk Laftan Anlamaz - Любовта не вярва на думи

  • 86 894
  • 557
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 1 830
Днес рожден ден празнува Демет Гюл(Тувал). Тя навършва 37 години! С пожелание за много здраве, щастие, късмет, успехи и любов.






# 556
  • Мнения: 60
Привет на всички! Аз също гледах първият епизод съвсем случайно по Диема фемили и ме грабна така бързо, че го изгледах на един дъх в нета с бг субтитри. Вчера беше финалът за мен и съжалих, че свърши. Благодаря на ГериСезони за качените епизоди и превода към тях. Невероятен сериал, но сега в главата ми кънти музиката на една от песните от филма. Ако някой знае изпълнител и име ще съм безкрайно благодарна и превод разбира се. използвана е в трейлъра от линка по-долу. Тези, който не обичат да знаят предварително нека не го отварят.
https://www.youtube.com/watch?v=ZwTQH2uvcFI
Благодаря предварително!!!
Zorrity, може ли да дадеш линк към епизодите с бг превод?
Отварям профила на GeriSezoni ASKIM и намирам само някои откъси.
Иначе почти съм изгледала филма с руски превод, останаха още три серии. Наистина е добър и си заслужава

Аз изгледах сериалът тук в този сайт и давам линк към последния епизод:
https://askim-bg.com/LYuBOVTA-NE-RAZBIRA-OT-DUMI-EP31-FINAL_v1382

П.П. Извинявам се чакането, но съм влизала много дълго тук. Започнах работа и времето ми се съкрати тотално за развлечения Simple Smile

# 557
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 724
Здравейте, момичета ! Ханде ще участва в нов сериал, който се казва " Азизе ":



Азизе кратко описание на сериала.
"Азизе *Azize"
Двама самотни и една неочаквана среща в големия град Истанбул - Картал и Азизе. Картел от тъмния свят, но веднъж като лъч светлина красиво и весело момиче на име Азизе навлиза в мрачния му живот. По съвпадение двамата трябва да живеят в една и съща къща, в която се пази голяма тайна. Въпреки напълно противоположните характери , Азизе и Картал се влюбват. Но привидно непреодолимите препятствия стоят на пътя на влюбените. В света обаче няма нищо по-силно от любовта, която не признава нито аргументи, нито обстоятелства. След съдбовната среща нищо в живота на Азизе и Картал няма да бъде както преди ...
Кое ще победи любовта или отмащението?
Aзизе ще търси отговора на този въпрос.
Когато любовта проговори отмащението замлъква.

Общи условия

Активация на акаунт