Порастнаха ли ви краката през бременността?

  • 4 485
  • 59
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 528
за порастване малко колкото да не мога да си обуя дори маратонките.Че бяха подути бяха.Като забременях носех 38 номер обувки като ми се отекоха краката нозех само чехли.Добрече тази година беше циганско лято септември месец иначе не се виждах трябваше да взема на мъжът ми 40 номер.

# 46
  • Мнения: 1 107
Не, изобщо, всъщност единственото, което ми порастна, беше коремът Wink

# 47
  • Мнения: 1 878
 Laughing Не знам точно за краката, но сега ми е по-удобно да се движа с чехли, маратонки и все така удобни предимно обувки, като че ли шика и модата съм ги поотложила във времето, а боса боса обичам по принцип да ходя, но ще трябва да поизчакам да се позатопли времето, че ...............сега ми е студудудено Laughing

# 48
  • Мнения: 768
На мен ми е много висок свода и трудно си намирам обувки при сегашните моди, но установих по старите си обувки че е станал още по-висок. Явно че се изменят стьпалара при бременност.

# 49
  • Мнения: 2 655
НЕ, останаха 36 номер. И аз бременеех в жегите и то ужасните жеги.

# 50
# 51
  • Мнения: 4 422
Здравейте!пишете ме и мен с порасналите крака .Преди носех 37, а след първата бременост не ми ставаха обувките ми...Сега си купувам обикн. 38 номер.
Сега пак съм бременна и съм си харесала страхотни ботуши и много се чудя дали да ги купя..Ами ако не мога да ги нося??

# 52
  • България
  • Мнения: 224
И аз съм в групата на порастналите крака!Бях бременна през лятото и много ми се подуваха краката.И се уголемиха!!!!Особено десния!

# 53
  • София
  • Мнения: 6 477
Да, аз съм от раздела на Йети! При положение, че преди да забременея имах проблеми с намирането на обувки 39-40 номер...сега откровено съм 40-41 и е ужас! На всичкото отгоро явно и моя свод е започнал да спада и болките са ужасни, най-добре се чувствам с маратонки тип сабо, но не мога да ходя непрекъснато с тях...или ходя боса, ама сега вече у студено.... ooooh!

# 54
  • София
  • Мнения: 6 743
Порастнаха само на ширина  Laughing Joy.Инак на дължина са си се 36 ти номер  Laughing

# 55
  • Мнения: 949
За сега не,но има още време!

# 56
  • Мнения: 1 382
Все още нося старите си номера обувки,но тази нощ адски много ме сърбяха стъпалата.... newsm78 дали не са растяли и затова....нямам гъбички или разни тем подобни...дано не станат по-големи.Иначе да ви препоръчам едно упражнение,което е не само за бременни.Клякате,може и да се подпрете на нещо,повдигате се на пръсти и така пружинирате около 50 пъти,може и повече,според възможностите.Ефикасно е в борбата с дюстабана,породен от бременността.
Цалуфки Laughing

# 57
  • Мнения: 1 410
Не, въпреки, че качиш 22кг.

# 58
  • Мнения: 2 910
През бременността много ми оттичаха краката и  направо си куцах,но краката не успяха да ми пораснат за мое щастие.

# 59
  • UK
  • Мнения: 1 334
не, нося си старите обувки. ама май са  ми пораснали палците,на ширина Close

Общи условия

Активация на акаунт