Раждахе в Св. Анна

  • 1 364
  • 10
  •   1
Отговори
Здравейте, някой раждал ли е в Св. Анна- д-р Жекова?
Моля споделете.

# 1
  • София
  • Мнения: 6 521
аз раждах при д-р Димитров, но Жекова е голям пич. ходих 2 пъти да й се оплаквам( в качеството й на шефка на отделението) и двата пъти взе мерки. Като ме подготвяха за секциото, на едно момиче (нейна пациентка) загубиха тоновете на бебето (тя беше планирана за след 2 дни). Жената дойде веднага в неделя след обяд и оперираха момичето веднага след мен. После бяхме в 1 стая та имам доста и добри впечатления от нея. единственията "недостатък",е че е доста ангажирана и с административна работа, което не й пречи да си върши докторската работа разбира се  Laughing
В момента ползвам една акушерка от св. анна да ми помага за бебетата вечер с къпането и т.н , та и тя се изказа доста ласкаво за нея, както и за болшинството д-ри там. Моето мнение  за б-цата  е същото

# 2
Цитат на: bibi
аз раждах при д-р Димитров, но Жекова е голям пич. ходих 2 пъти да й се оплаквам( в качеството й на шефка на отделението) и двата пъти взе мерки. Като ме подготвяха за секциото, на едно момиче (нейна пациентка) загубиха тоновете на бебето (тя беше планирана за след 2 дни). Жената дойде веднага в неделя след обяд и оперираха момичето веднага след мен. После бяхме в 1 стая та имам доста и добри впечатления от нея. единственията "недостатък",е че е доста ангажирана и с административна работа, което не й пречи да си върши докторската работа разбира се  Laughing
В момента ползвам една акушерка от св. анна да ми помага за бебетата вечер с къпането и т.н , та и тя се изказа доста ласкаво за нея, както и за болшинството д-ри там. Моето мнение  за б-цата  е същото


Благодаря ти за отговора Laughing Искам да ти кажа, че дечицата са големи сладури Grinning  Grinning . Да са ви живи и здрави Sign Exclamation  Grinning

# 3
  • София
  • Мнения: 2 157
Аз - на 29.07. тази година. Много съм доволна!

# 4
  • Мнения: 1 770
Цитат на: MILENA1
Цитат на: bibi
аз раждах при д-р Димитров, но Жекова е голям пич. ходих 2 пъти да й се оплаквам( в качеството й на шефка на отделението) и двата пъти взе мерки. Като ме подготвяха за секциото, на едно момиче (нейна пациентка) загубиха тоновете на бебето (тя беше планирана за след 2 дни). Жената дойде веднага в неделя след обяд и оперираха момичето веднага след мен. После бяхме в 1 стая та имам доста и добри впечатления от нея. единственията "недостатък",е че е доста ангажирана и с административна работа, което не й пречи да си върши докторската работа разбира се  Laughing
В момента ползвам една акушерка от св. анна да ми помага за бебетата вечер с къпането и т.н , та и тя се изказа доста ласкаво за нея, както и за болшинството д-ри там. Моето мнение  за б-цата  е същото


Благодаря ти за отговора Laughing Искам да ти кажа, че дечицата са големи сладури Grinning  Grinning . Да са ви живи и здрави Sign Exclamation  Grinning


Ох, много са сладки! Като ги гледам ми се доискват близнаци... Simple Smile

# 5
  • Мнения: 277
Аз родих на 29.04.2004г. при д-р Жекова. Тя следеше цялата ми проблемна бременност и благодарение на нея сега гушкам здраво и хубаво момченце вече 6 месеца. Преди да забременея имах кистозни яйчници и тя ми беше наблюдаващ гинеколог и въпреки мненията на други лекари тя успя да ме езлекува и да забременея бързо бързо след това.Препоръчвам ти я перфектен диагностик с богат опит при следене на бременност и много добър лекар при раждане. Може да ти се стори малко строга, но иначе е прекрасен лекар. Grinning

# 6
  • Мнения: 596
а при д-р Танчева?

# 7
  • Мнения: 62
Аз родих там на 9.05 при д-р Кръстев и съм с отлични впечатления.

# 8
  • София
  • Мнения: 625
Аз родих там на 25 октомври 2004 г. т.е. съвсем скоро при д-р Жекова. Нямах уговорка с нея. Отидох да ме приемат за преносване, а родих същия ден. За д-р Жекова мога да кажа, че е един изключителен професионалист и едва ли човек може да се надява на по-добър лекар. Е на мен малко ми се кара, но в такъв момент на кой ли му пука, че му се карат. Също така съм много доволна от Окръжна болница /с малки изключения - неонатологията!/.
Но ако ше раждаш при д-р Жекова и искаш епидурална упойка предупреди я възможно по-рано!!! Иначе може да се окаже, че е прекалено късно както стана при мен. А без епидурална много боли, поне мен много ме боля. Ако имаш въпроси питай с радост ще ти отговоря. Ако не - пожелавам ти леко раждане и едно сладко бебче!

# 9
  • София
  • Мнения: 6 521
Цитат на: Silviya
а при д-р Танчева?


доста груба ми се стори на мен, всички лекари се изредиха да ми натискат корема ( за да видят свива ли се матката( ама тя така ме натисна, че ми излязоха сълзи, а имам претенции, че търпя на болка.
Разбира се това, нищо не значи и може за раждания да е добра  Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 703
Здравейте!
Гинеколожката,която ме наблюдава също си води ражданията там и на мен също ми е много интересна темата...Общо взето досега не съм срещала отрицателно мнение,което е рядко срещано при обсъждане на болници и доктори...
Което в случая много ме радва Grinning
Живот и здраве-юни! Grinning

Общи условия

Активация на акаунт