Лазерна епилация - Пловдив

  • 14 597
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 503
Аз ходя в Лазер център - Тракия. Много съм доволна. След 3 процедури на цели крака нямах никаква нужда от допълниелна епилация изминалото лято. Сега направих една поддържаща терапия, за да нямам проблеми с космите и това лято.
Сега мисля да пробвам лазера на Инканто.

# 16
  • Мнения: 18
Аз съм си правила 8 процедури на ръце и подмишници в Инканто и след като спрях изникнаха всички косми до един. Никакъв резултат. Сега обмислям да пробвам Лазер център, защото приятелка ми сподели, че е много доволна, но се чудя дали само при нея е такъф ефекта или са си добри като цяло.

# 17
  • пловдив
  • Мнения: 3
Аз ходя в La Bella Vita да много съм доволна.

# 18
  • Мнения: 1
Здравейте! Моля, някой да сподели мнение за VIM studio. Доста добри цени, а никакви мнения не успях да открия в нета!

# 19
  • пловдив
  • Мнения: 3
Аз ходя в Лазер център - Тракия. Много съм доволна. След 3 процедури на цели крака нямах никаква нужда от допълниелна епилация изминалото лято. Сега направих една поддържаща терапия, за да нямам проблеми с космите и това лято.
Сега мисля да пробвам лазера на Инканто.
xaxa

# 20
  • Мнения: 18
Дали има разлика в работата на Лазер Център в Тракия и този на Руски? Някой има ли наблюдения?

# 21
  • Мнения: 26
Здравейте! Моля, някой да сподели мнение за VIM studio. Доста добри цени, а никакви мнения не успях да открия в нета!

Не се лъжете. Ефект никакъв, само забавят растежа на космите, ама пак са си там. И накрая на всяка процедура си просят отзиви от клиентите, за това имат хиляда отзива.... Апаратите им са пълна скръб!!! А персоналът им въобще не е от професионалисти.

# 22
  • Мнения: 794
Здравейте, да се опитам да подновя темата. Моля да споделите отзиви за студиа, където сте ходили и сте доволни последните 2 месеца.

И знаете ли дали и къде работят с лазери Candela Gentle Lase и Soprano Titanium?

# 23
  • пловдив
  • Мнения: 3
Здравейте, да се опитам да подновя темата. Моля да споделите отзиви за студиа, където сте ходили и сте доволни последните 2 месеца.

И знаете ли дали и къде работят с лазери Candela Gentle Lase и Soprano Titanium?
La Bella Vita

Общи условия

Активация на акаунт