Забременели след инвитро - тема 25

  • 48 670
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 629
Roha28,Mokka8  Hug
Пънче-много се радвам че те засичам в тази темичка,леко бременеене и пухкав финал Hug
Шошииии,какво става с теб,докъде я докара? Heart Eyes
Zombie леко раждане Praynig Hug

# 16
  • гр.София
  • Мнения: 1 620
Венииии Hug
Видя ли колко неща изпускаш като те няма толкова време Wink

# 17
  • Мнения: 629
Венииии Hug
Видя ли колко неща изпускаш като те няма толкова време Wink


Mimi_demi Hug
Лелеее,вярно доста съм изпуснала.Ама така се радвам за тези които са успелииии Hug bouquet

# 18
  • София
  • Мнения: 3 271
Пънче Темата е страхотна с морско настроение  bouquet

Днес ми беше втората ФМ и доктор Михова ми каза, че всичко е наред  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
100% е момиченце и съм много щастлива - баща й също. Вече говорим за нея с името, което сме харесали  Heart Eyes
 ylinfant ylinfant ylinfant stork-girl stork-girl stork-girl Two Hearts Two Hearts Two Hearts

От преди около 2 часа започнах да усещам дразнене в гърлото и носа. Това при мен са първите симптоми на настинка. Ако ги бях усетила по-рано щях да питам доктор Михова какво да правя.
Кажете какво правите при започваща настинка. Сещам се за повече витамин С - т.е. сок от лимон, портокол, грейпрут.
Какъв чай да пия и може ли Осцилококциум или нещо друго хомеопатично. Напоследък като настивам ми се възпалява синузита и там е мъка. Помага ми синупрет, но дълго време минава докато отшуми. Затова ми се иска да действам по-бързо.

# 19
  • София
  • Мнения: 3 271
Аз като блейка забравих, че имам добър гениколог на разположение (извън ЖК). Майката на приятеля на сестра ми е много добър гениколог. Няколко години работеше във Франция и като се върна преди година си направи частен кабинет. Мила и спокойна. Не е в София иначе щях да ходя да гледа бебка всяка седмица.
Та тя ми каза да взема Биозин Мама по една таблетка първоначално, а след няколко дни по две на ден поне 10 дни, а може и цял месец. Подпомага и нормализиране на химоглабина, не че  имам нужда от това за сега. На доктор Тайс таблетките за смучене и морска вода на флакончета да си капвам в носа.
От чайовете каза да си взема такива, които са билкови - мащерка, бъз, джинджифил също, но не в пликчета а отрязани стръкове.

# 20
  • България
  • Мнения: 3 620
Follow,  не ми се струва малка бебката,още повече,както казваш не се знае колко са им точни мерките. Но до началото на юли има предостатъчно време да стигне 3кг.

# 21
  • Мнения: 1 119
Момичета, имам въпроси по списъка от аптеката от първа страница. По-конкретно ме интересува грижата за пъпчето. На Училището за родители в МД ни казаха, че ще ни е необходим спирт 90%, който с тампонче за почистване на грим се нанася. След него антибиотик на прах/спрей. Пъпчето падало за 10тина дена, като тази грижа продължава още няколко дена след това. Правилно ли съм разбрала? newsm78
Ако да - какъв антибиотик да взема? Тези марли от списъка за какво са?

# 22
  • Мнения: 10 685
Аз пък за обръщането на Фолоу да кажа   Simple Smile
Нашият младеж беше първо напречно (много кофти позиция), после седалищно. И ми казаха, че няма шанс вече да се обърне. Е да, ама не. Миналата седмица беше вече главично, тази - също  Simple Smile
Така че има време, може и да се обърне девойката  Heart Eyes

Мишолинка, тъкмо днес пазарувах по аптечния списък  Laughing
На нас пък в Училището за родители в Щерев изрично ни казаха за пъпчето само спирт. Без пудри, за да може да "диша" пъпчето.
Марличките са за почистване на очичките. Вземи си и бебешки физ.разтвор в ампулки. Аз си купих на Уриаж, в момента са на -20% в аптеки "Медея".

Биозин (заедно с Фемибион 2) пих без прекъсване от началото на 4-то месец до преди 2-3 седмици.
Цяла зима дори гърло не ме заболя, да не говорим за нещо по-сериозно  Peace
Не знаех, че оказва влияние и върху хемоглобина. Моят си е все ок , може от него да е  Simple Smile

Последна редакция: пт, 10 юни 2016, 17:01 от Happy Mijjj ツ

# 23
  • Мнения: 784
Follow,  не ми се струва малка бебката,още повече,както казваш не се знае колко са им точни мерките. Но до началото на юли има предостатъчно време да стигне 3кг.
И аз така се успокоявам, но като ти кажат малко е за тези седмици и почвам да се филмирам. Пък и днес беше голяма лудница пред кабинета та понеже малко претупа ме прегледа и записа, затова ми е останало едно тревожно напрежение, но ще се опитам да се стегна и да махна черните мисли от главата си.
Happy, аз си се надявам, пък каквото стане. Вече няма да се настройвам за нищо ще си изчакам и ако трябва секцио, ще се доверя на лекаря си.

# 24
  • Мнения: 1 119
Мерси, Happy Mijjj bouquet А как точно се почистват очите с тези марли и физиологичен разтвор? Усетих аз, че претупаха лекцията в МД. Доколкото разбрах лекторът не беше титулярът, защото тъкмо беше родила (появи се по халат Laughing), но не знам дали няма да съм родила до следващия път тя се върне Mr. Green
Follow, нашата бебка на всички прегледи досега беше седалищно. Само на последния от преди 1 месец някъде я хванахме главично. Нямам търпение да разбера другата седмица как е, колко е голяма. Моят корем също е малък, надявам се това не е определящо за размера на бебето Thinking
Днес ми излезнаха резултатите за Сигридов другата седмица. Май са сравнително ОК, но белтъкът ми продължава да пада, въпреки че включихме протеин на прах, а и аз си се храня доста с доста белтъчини. Дано бебка си расте все пак Praynig

# 25
# 26
  • Мнения: 1 119
Благодаря Hug Виждам и други интересни статии. Ще трябва да се пообразовам Sunglasses

# 27
  • България
  • Мнения: 3 620
Зомби,честито ти 9-ти месец  Grinning
За пъпчетата и на мен ми казаха само спирт,ако няма -може и ракия Simple Smile
Едното падна още като ги првобличаха за изписването, другото - още не е.

# 28
  • Мнения: 514
Happy Mijjj ツ, доволна ли си от училището за родители в Щерев?  Има ли много наплив? Има ли рекламни презентации, при условие, че курсовете са платени?

# 29
  • Мнения: 1 545
Момичета, аз пак с моите усещания....моля за извинение...възможно ли е контракция да се усеща много ниско долу или много в ляво. В ляво, почти ди кокала усещам нещо и не мога да разбера какво е? И когато се стегне корема вътрешно или въшно го усещщате твърд? Тези нови усещания ме объркват.

Общи условия

Активация на акаунт