ЕВРО 2016

  • 65 062
  • 601
  •   1
Отговори
# 120
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Слаби шведите... Ако тролчетата не си бяха вкарали, имам съмнения, че изхода от мача щеше да е същия.  Tired
Чак ми домъчня.

# 121
  • София
  • Мнения: 30 138
Много слаби шведите. Един Ибрахимович и толкова.

Ирландия-Швеция 1:1 с два гола на Ирландия. Laughing

И от Испания не съм очарована. Някак хаотично нападаха.

# 122
  • Мнения: 6 301
Фууу че гнусна мутра тоя Златан Ибрахимович, и с тия мустаци дето е пуснал, досущ на същи циганин мяза. И нашарен целия с татуировки, много са ми противни хора с татуировки и то такива крещящи като неговите. Тююю как се измъкнаха тия шведи, много исках да паднат, ха дано паднат следващите мачове. И без това се видя, че не стават, без нито един точен удар измъкнаха точка с два гола на ирландците - по един във всяка врата.

Хем знам, че не трябва да имам такова отношение, защото като ни биха пет на нула, си ни биха честно. То затова и се измъкнаха, щото който ни е поял нас, после винаги е бил наказан. На полуфинала в САЩ дето в 90-тата минута Костакурта като волейболист изби с ръце топката в наказателното поле, и французинът Киню не ни даде дузпа, французите после в качеството си на световни шампиони напуснаха без нито един гол и без спечелена точка, май беше на световното в Южна Корея и Япония, голям срам и позор за тях, ядоха бой от Сенегал и от всички в групата.
Италианците и те си платиха за тая работа, отпаднаха още на осминафинала, което за Италия е срам и позор, а май че и реферите ги порязаха в мача срещу Ю.Корея, не помня какво точно беше, червен картон дадоха на единия италианец и си платиха.

Шведите са ми черни пред очите, но тъй като всъщност честно си спечелиха хората, пет гола ни вкараха, с игра, без съдийски аванти и затова днес Съдбата не ги наказа и си взеха точката. И в САЩ тогава 4:0 пак съвсем честно си ни биха. Ама за тази работа как мога да изпитвам топли чувства към тях, ми не мога:)

Последна редакция: пн, 13 юни 2016, 21:23 от Татко Мецан

# 123
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Струва ми се, че испанците ще ги свършат същите, като на миналите първенства - ще излезнат с клизма от групите, и докато се курдисат може и да е късно.

Мачът днес беше потресаващо слаб.

# 124
  • Мнения: 11 541
Слаби шведите... Ако тролчетата не си бяха вкарали, имам съмнения, че изхода от мача щеше да е същия.  Tired
Чак ми домъчня.
Сигурно имаш предвид лепреконите. В Ирландия тролове няма.  Wink
Много ме е яд за автогола на ирландците. На косъм бяха от първата си победа.
Шведите много зле.

# 125
  • София
  • Мнения: 11 470
Шведите са много зле, а Златан е супер гнусна нафукана мутра!

Но това не е проблемът. Проблемът, че в квалификациите през септември като ни хванат и без Златан ще и счупят от бой....

# 126
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Леприкони имам предвид, да. Много ли беше важно да ме поправиш?  Thinking

Мен пък си ме кефи Златан.  Crossing Arms

# 127
  • Мнения: 6 301
Шведите са много зле, а Златан е супер гнусна нафукана мутра!

Браво, пич; е кефя се, че не само на мен ми изглежда така, явно и другите го виждат.

# 128
  • Мнения: 11 541
Леприкони имам предвид, да. Много ли беше важно да ме поправиш?  Thinking
Ами не бива да се бъркат.  Wink А ти защо подскачаш толкова?  Thinking

# 129
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Така ми дойде на клавиатурата. Друго нещо има ли?

# 130
  • София
  • Мнения: 30 138
Хайде да видим сега Белгия и Италия какво ще ни покажат.

# 131
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Не мога да се пречупя да викам за Италия, та съм за Белгия.  Mr. Green

# 132
  • София
  • Мнения: 30 138
Аз нямам фаворит за мача, но ми е интересно каква игра ще покажат белгийците.

# 133
  • Мнения: 11 541
Аз нямам фаворит за мача, но ми е интересно каква игра ще покажат белгийците.
И аз така.  Peace

Така ми дойде на клавиатурата. Друго нещо има ли?
Няма. Излишно се напрягаш  Wink

# 134
  • Мнения: 6 301
Не мога да се пречупя да викам за Италия, та съм за Белгия.  Mr. Green

А защо?
За Златан, като беше по-млад, биваше, но не вярвам сега да ти харесва с този ромски вид, мустачки и татуировки, отделно колко е нафукан, както казва колегата.

Италианците са ми много симпатични, имам нещо към тях само заради онова избиване с ръце на Костакурта, защото при отсъдена дузпа за нас мачът ставаше равен, отиваше на продължения и дузпи и там не се знае, можеше и финалисти да бъдем, което значи минимум сребърен медал. Защото медал от световно повече в близките поне 100 години не вярвам да видим.
Но, все пак италианците си платиха за това, и то на няколко пъти, отпадаха след това в срамно ранни за тях фази на шампионатите, та вече не им се сърдя.

Общи условия

Активация на акаунт