ЕВРО 2016

  • 65 075
  • 601
  •   1
Отговори
# 375
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 289
Хърватия трябва да бие португалците! Ще викам за тях!

# 376
  • София
  • Мнения: 11 471
Радвам е за Полша, обичам Португалия, но довечера, т.е. - след малко Хърватия ще бие без много проблеми....

# 377
  • София
  • Мнения: 5 334
Радвам е за Полша, обичам Португалия, но довечера, т.е. - след малко Хърватия ще бие без много проблеми....
Препокрива се напълно с моето мнение. Peace

# 378
  • Мнения: 175
Дали ще е лесна победата не знам, но и аз стискам палци на хърватите. Grinning

# 379
  • София
  • Мнения: 30 142
Просто не е честно!!!!!!!!!!!!!!!!!! Наистина не е честно!!!!! Хърватите да изпуснат толкова положения, а португалците да вкарат! ooooh!

# 380
  • Мнения: X
Много ме е яд за хърватите... newsm61

# 381
  • София
  • Мнения: 30 142
Нямам думи!!! И сега Португалия отива с/у Полша т.е. продължава напред със сравнително лесен противник. Crossing Arms

Аман от късмет в този футбол!!! Не влезе тази топка в португалската врата и толкова!

# 382
  • Мнения: 175
Да им е честито на португалците...
Ще се надявам Полша да сътвори чудо следващия четвъртък! Twisted Evil

# 383
  • Мнения: 89
За Хърватия бях, но голямото самочувствие им изяде главата, а и въпреки формата на Португалия как е възможно да бъдат отписани така лесно от всички.
Днес продължиха трите отбора играли по-слабо и Швейцария и Северна Ирландия и Хърватия надиграха съперника, но отпаднаха.....

# 384
  • София
  • Мнения: 30 142
За Хърватия бях, но голямото самочувствие им изяде главата, а и въпреки формата на Португалия как е възможно да бъдат отписани така лесно от всички.
Скрит текст:
Днес продължиха трите отбора играли по-слабо и Швейцария и Северна Ирландия и Хърватия надиграха съперника, но отпаднаха.....

Аз пък изобщо не виждам някаква форма у португалците. Посредствен футбол и много, много късмет. Някак се промъкват досега напред. Къде греди, къде късмет, къде малко съдийско рамо и са на 1/4 финал.

Роналдо има мачове, в които за 90мин има по удар, два към вратата на противника, Нани само се разправя със съдиите и все не е доволен. Държат се малко като ощипани госпожици, все едно очакват съперника сам да падне, защото излиза с/у Роналдо и компания. Wink

Самият принц се държи безобразно с журналисти, фенове и т.н. Хвърля микрофони, отказва снимки на фенове, изобщо е голямата работа. Имам усещането, че се смята за най-добрия и красив футболист, което ме дразни.

Меси е в пъти по-добър като футболист и готин като човек (поне от това, което се вижда). Много техничен футболист, а като човек скромен и умерен в действия и думи.

# 385
  • Мнения: 89
Това и казвам аз, че въпреки ужасната им форма не са за отписване, все още нямат победа в редовното време, а вече са на четвъртфинал, представи си ако влезнат във форма Simple Smile

# 386
  • Мнения: 3 495
Снощният мач беше обида за футбола; бях на ръба да изключа телевизора. А страшно много залагах на хърватите. Португалците като нищо ще стигнат полуфинал, лесна им е програмата.
Но пък Швейцария и Полша какъв мач направиха само! А мислех, че това ще е най-скучният осминафинал. Накрая ми стана много мъчно за швейцарците, бяха по-добрият отбор.

# 387
  • София
  • Мнения: 30 142
И аз мислих, че Швейцария и Полша ще направят слаб мач, а черешката на тортата ще е в 22ч., но уви.

Не ми се вярва, но тайничко се надявам поляците да направят чудо на 1/4 финала.

Днес най-оспорван мач би трябвало да е Унгария-Белгия, но да видим. Германия и Франция не би трябвало да имат проблеми.

# 388
  • Мнения: 3 495
Днес най-оспорван мач би трябвало да е Унгария-Белгия, но да видим.
Много ме е яд, че тези два отбора се паднаха на осминафинал. Който и да отпадне, ще съжалявам.

# 389
  • София
  • Мнения: 30 142
Днес най-оспорван мач би трябвало да е Унгария-Белгия, но да видим.
Много ме е яд, че тези два отбора се паднаха на осминафинал. Който и да отпадне, ще съжалявам.

Да, то това се нарича късмет. Силни отбори се падат един с/у друг още на 1/8 финал и така се промъкват по-слаби отбори напред, които пък улесняват пътя на други и така.

Общи условия

Активация на акаунт