ЕВРО 2016

  • 65 063
  • 601
  •   1
Отговори
# 495
  • София
  • Мнения: 5 334
Hug Феноменален , неповторим ...На финал е ...Там вече не знам какво ще става .
Hug Hug Hug
Там ще е мазало, обаче. Rolling Eyes Който и от двата между Франция и Германия да е.

# 496
  • Мнения: 11 543
Hug Феноменален , неповторим ...На финал е ...Там вече не знам какво ще става .
Чак пък феноменален... Просто днес му беше ден.  Wink
 

# 497
  • Мнения: 3 494
Роналдо е страхотен футболист, но никога няма да ми стане любимец.

# 498
  • sf
  • Мнения: 10 142
Роналдо е страхотен футболист, но никога няма да ми стане любимец.


Абсолютно подкрепям!
Довечера съм за Германия, не съм вярвала,че ще се случи, но мразя французите. Искам Германия да ги схруска, а на финала и португалците.

# 499
  • Мнения: 6 301
E, засега познах. Нормално беше португалците най-сетне да направят един мач.
За довечера ще видим дали ще позная, но залагам на Франция.
На финала какво ще стане е ясно - няма Португалия да е шампион. Франция ще е.

# 500
  • София
  • Мнения: 5 334
Аз съм за Германия, разбира се, но имам лошо предчувствие. Embarassed Embarassed Embarassed

# 501
  • Берлин
  • Мнения: 4 483
май Татко Мецан трябва да отиде да направи някой залог...както е тръгнало....И за съжаление прогнозата му май ще стане факт

# 502
  • Мнения: 6 301
Оф, никога не правя залози, защото от малък знам, че никога не трябва дори и да се опитва хазарт или дрога. Понятие нямам как се играе Еврофутбол, пък за снощния мач е можело и да спечеля нещо. Чувал съм че има някакви коефициенти и колкото по-невероятно е предвиждането ти, толкова повече печелиш, ако познаеш.

Така че тъй като естествено фаворитът е Германия, а аз мисля, че Франция ще спечели, ако ми кажете как да заложа и ако позная, може и да изкарам някой лев:) Но и аз не съм сигурен, че Франция ще спечели де. Просто логиката ми е, че са горе-долу равни по сила, а на всички директни елиминации досега все са печелили германците. Няма как все така да е.
Другият ми аргумент е, че французите имат класни изпълнители като Пайе и Гризман, на които не се вижда еквивалент в немския отбор, особено на Пайе, и третият аргумент е, че все пак са домакини.

Разбира се, Германия никога не бива да се отписва, но не може все тя да печели срещу тях, защото са примерно равни. Помня страхотния драматичен мач Франция - Германия на световното през 1982, вие не сте го гледали, щото не сте били родени тогава. Германия беше с Румениге и Брайтнер.
В редовното време мачът свърши 1:1, немците поведоха, но май в началото на второто полувреме Доминик Рощо изравни. В продълженията французите вкараха 2 гола и поведоха 3:1! Всичко изглеждаше решено. Имаха тогава едни чернокожи, Тигана и Трезор /на Тигана му викахме Цигана:)/ и те набутаха по един гол.
10 минути преди края 2 гола аванс! Германецът обаче никога не се предава и Германия направи чудо - за оставащите 10 минути върна 2-та гола и продълженията завършиха 3:3!
Не помня вече точно, но май точно Румениге и Брайтнер вкараха по един гол. И се стигна до дузпи! Помня, че първи пропуснаха немците - Калтц пропусна дузпа! После не помня кой от французите, но те на 2 пъти пропуснаха. И немците биха и отидоха на финал! Не може да се каже, че заслужаваха повече. Напълно равностойни бяха и направиха страшен мач, щом го помня след 34 години.

Е, та не може все така да е. Тази вечер ще бие Франция.

# 503
  • Мнения: 6 301
Сега потърсих в интернет и там пише, че съм объркал някои работи по този мач. Голът на французите бил от дузпа, и го бил вкарал Платини, макар че дузпата наистина била за фал срещу Рощо. И за немците бил пропуснал дузпа не Калтц, а Щилике. Интересно че аз помня как Рощо пробяга по левия фланг и вкара изравнителния гол, а сега в нета съвсем друго пише. В продълженията верно Трезор вкарал единия гол, а другия го вкарал Жирес, а не Тигана. За немците наистина Румениге вкарал за 2:3, но изравнителния не бил на Брайтнер, а на Фишер. Правилно помня, че за 10 минути немците са върнали двата гола.
За французите пропусналите дузпи са били Сикс и Босси, пък аз нещо помнех, че Платини пропусна дузпа. Явно на друг мач е било:) Но мачът беше велик. Идеалното ще е да го повторят, пък който и да спечели.

# 504
  • Мнения: 1 610
Сега потърсих в интернет и там пише, че съм объркал някои работи по този мач. Голът на французите бил от дузпа, и го бил вкарал Платини, макар че дузпата наистина била за фал срещу Рощо.  И за немците бил пропуснал дузпа не Калтц, а Щилике. Интересно че аз помня как Рощо пробяга по левия фланг и вкара изравнителния гол, а сега в нета съвсем друго пише. В продълженията верно Трезор вкарал единия гол, а другия го вкарал Жирес, а не Тигана. За немците наистина Румениге вкарал за 2:3, но изравнителния не бил на Брайтнер, а на Фишер. Правилно помня, че за 10 минути немците са върнали двата гола.
За французите пропусналите дузпи са били Сикс и Босси, пък аз нещо помнех, че Платини пропусна дузпа. Явно на друг мач е било:) Но мачът беше велик. Идеалното ще е да го повторят, пък който и да спечели.

То така е с всичко в твоята глава... не компютри, а компоти.....
Добре, че те познаваме, та да не те вземаме на сериозно когато си много сигурен в нещо.... 
  tooth
 

# 505
  • София
  • Мнения: 5 334
Татко Мецан,
аз добавям още нещо, пораждащо притеснение у мен. Матс Хумелс, Гомез и Кедира няма да играят довечера. Confused Confused Първият сигурно ще бъде заместен от Шкодран Мустафи, Басти е на мястото на Кедира, и сигурно Шурле. Льов обожава Гьотце - може и той да влезе. Ама пак ми е тегаво. Crossing Arms

# 506
  • София
  • Мнения: 1 009
Татко Мецан,това дето не може все Германия да бие Франция,хич не е аргумент.Има една поговорка-Ако нещо се е случило веднъж,не е задължително да се случи втори път,но ако се е случило втори път,непременно ще се случи и трети път... Mr. Green Така че чисто статистически шансовете им са равни според мен.АЗ стискам палци за Германия,играят комбинативно,залагат на отборна игра,затова ми харесват повече,удоволствие е да гледам как си подават и винаги намират на кого да подадат.Но мач е наистина,и двата отбора имат възможности,ще видим какво ще стане.

# 507
  • Мнения: 6 301
Ще видим какво ще стане довечера.

А на Маманет не й обръщайте внимание. Жалко, че се промъква и тук да разваля темата, но тя освен че е невъзпитана, но има и халюционации.
Добре, че те познаваме,  

Никога не сме се запознавали с нея и се надявам, че и в бъдеще Господ ще ми спести такава тежка участ.

Но да не се отплесваме от темата. Ники и Кати, така е - статистически шансовете им са равни. Все пак аз считам, че ще спечели Франция.

# 508
  • Мнения: 1 610
Ще видим какво ще стане довечера.

 но тя освен че е невъзпитана, но има и халюционации. 

Но да не се отплесваме от темата. Ники и Кати, така е - статистически шансовете им са равни. Все пак аз считам, че ще спечели Франция.

Ставам невъзпитана, само когато невъзпитано ми цитират името, което ти е навик напоследък...
Няколко пъти вече те предупредих.   Crossing Arms 
...................
 

Никога не сме се запознавали с нея и се надявам, че и в бъдеще Господ ще ми спести такава тежка участ.


 fingerscrossed и аз на това се надявам... 
----------------------------------------------------------
Иначе споделям Франция на финал.  beer
Европейското беше интересно, дори имаше неочаквани изненади...   като Исландия...   bouquet

# 509
  • Мнения: 3 494
Добре, че те познаваме, та да не те вземаме на сериозно когато си много сигурен в нещо....  
Аз не го познавам. В тази тема включванията му са напълно адекватни и по темата.
Твърдо искам да спечели Германия. Смятам, че най-голямата им сила е точно отборната игра, както отбеляза Ники и Кати. И разбира се, непримиримият им дух - до последно не се отказват. Ако Франция ги отстрани, ще ме е яд, но все пак ще им стискам палци да победят Португалия - още не мога да се примиря, че отбори като Италия си отидоха рано-рано вкъщи, а Роналдо и компания са на финал.

Последна редакция: чт, 07 юли 2016, 20:37 от System Error

Общи условия

Активация на акаунт