ЕО Дент

  • 2 537
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте, със създаването на тази група искам да намеря други хора, пострадали от некадърността на "професионалистите" от Стоматологични клиники ЕО Дент и да предотвратя възможността и други хора да пострадат!
Работят като на конвейр в стремежа си да вземат парите на пациентите, интересуват се само от печалбарството, никакво лично отношение, никаква лекарска загриженост.
Отидох с идеята за естетика, а ми направиха проблем, който сега се чудя как ще оправя.
Да не говорим за зъботехниците от въпросната клиника - пълни некадърници!
Моля, хора пострадали от тази клиника пишете! Нека спрем своеволията и печалбарството!

# 1
  • Мнения: 112
Аз съм ходила в ЕО Дент на бул. "Арсеналски". Първо попаднах на един стоматолог, който се оказа темерут, но успя да ми свърши работа. След година две попаднах на зъболекарка, която ми откри два кариеса, направи ми пломби и след това венците около тези зъби ми се възпаляваха или пък самите зъби ме боляха понякога от твърда храна около година. След като минаха около седем месеца от това посещение, попаднах на стоматолог пак в ЕО Дент на Арсеналски, който свърза оплакванията ми със зъбен камък, та и зъбен камък чистехме. Облекчението беше кратко и после пак имах болки. Спрях да ходя там и продължих на друго място. Иначе отношението им е много добро, положително, обръщат ти внимание.

# 2
  • Мнения: 4 170
Опиши какъв точно беше проблемът при теб и какво се случи.  Peace
Аз лично съм посещавала клиниката и съм доволна, тоест решили са ми проблемът.

# 3
  • Мнения: 100
Ходила съм в клиниката в Дианабад за второ мнение относно мой проблем, на два различни етажа, две коренно различни мнения по въпроса. Нямам против, тя медицината не е като математиката. Но искам да похваля д-р Бояджиев, който ме спаси от нечовешки мъки и то с помощта на народната медицина, докато други хирурзи искаха да ми правят операции и т.н.

# 4
  • Мнения: 4 500
Посещавали сме ги 2 пъти за мен, 3 пъти за ММ и един път за детето инцидентно. Доволни сме.

# 5
  • Мнения: 37
Моля за тел за връзка за ортодонт Андрей Дарданов

# 6
  • Мнения: 18
Здравейте, със създаването на тази група искам да намеря други хора, пострадали от некадърността на "професионалистите" от Стоматологични клиники ЕО Дент и да предотвратя възможността и други хора да пострадат!
Работят като на конвейр в стремежа си да вземат парите на пациентите, интересуват се само от печалбарството, никакво лично отношение, никаква лекарска загриженост.
Отидох с идеята за естетика, а ми направиха проблем, който сега се чудя как ще оправя.
Да не говорим за зъботехниците от въпросната клиника - пълни некадърници!
Моля, хора пострадали от тази клиника пишете! Нека спрем своеволията и печалбарството!
Я не лъжи заради подобни постове и аз отидох за вадене на мъдрец наплашена ,че ще попадна на доктор  гадняр ,който се държи зле с пациентите , оставя го да се се дават и им чупи игли в зъбите .Оказа се ,че няма нищо общо с истината попаднах на много мил доктор ,който отдели поне 20 минути преди да тръгне да ми вади зъба , за да ме успокои , да отговори на всичките ми въпроси и дори да ми вдъхне кураж преди да пристъпи към същинска дейност . Не само ,че преминах леко през първото си вадене на мъдрец ,но и преодолях страха от стола като цяло .Едва ли щеше да е така ,кво работеше на конвейер както твърдиш ! Три мъдреца имам извадени там ,плюс един поставен имплант никакви проблеми после .Лекуващият ми също от там съвсем малко да покажа ,че ме боли и веднага спора не като старата ми докторка ,която продължаваше да дълбае ,въпреки виковете му . След първото си посещение там не искам и да чувам за друго място !

Последна редакция: сб, 09 дек 2023, 00:30 от Лилия Костова

Общи условия

Активация на акаунт