Подходящи онлайн игри за детето?

  • 2 135
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11
Здравейте  bouquet

Малката ми е Ани е на 5 годинки ходи на детска градина,сега лятото малко и на плаж. Но не знам,защо компютъра и прави голямо впечатление. Пускам й игрички /пиша просто игри/ нормални игри за момиченца. На нея обаче не й харесват. Случайно е открила някаква игра на име Transformice /Не трансформърс ако някой се обърка,защото първо аз помислих,че е трансформърс  Laughing / Та.. В играта ти си едно мишле трябва да събираш сирене да си обличаш мишката и така нататък. Проблема обаче е отвратителния общ чат в стаите,където се играе. Половината играчи на тази игра са по-големи деца. Чата е постоянно пълен с обидни думи /добре,че малката не може да чете все още  Praynig /.На нея обаче това е първата игра,която й хареса,но наистина съм много притеснена за тези отвратителни чатове.. Направо ужас ! Crossing Arms Пък като й забраня ми се сърди,плаче,тръшка се.. Имате ли някакви идеи за по-безопасни и интересни онлайн игри?  ooooh!

# 1
  • UK
  • Мнения: 4 307
Имаше една тема тук за приложения за смартфон и таблет за деца, образователни игри.  Потърси я , може да харесаш нещо.

# 2
  • Мнения: 4 500
Какво като се тръшка? Ако не можеш да укротиш едно 5 годишно, смятай нататък за какво ще става дума  Simple Smile Малко скръцни със зъби  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт