Ортодонт в София

  • 5 906
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 35
Здравейте мами, да ви питам можете ли да препоръчате ортодонт в София, където да направя консултация за щерка ми. Тя е на 11 г. и мислим да слагаме брекети (сега носи шини). Вие на каква възраст сложихте брекети на вашите деца? Не трябва ли по-късно да се сложат, когато всички зъби са пораснали? Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 410
здравейте,

препоръчвам д-р Красимира Гайдарова, на мен ми сложи брекети февруари и съм изключително доволна.Много внимателна, прави ми впечатление , че при нея има много деца всеки път.

# 2
  • Мнения: 35
Благодаря ти много!

здравейте,

препоръчвам д-р Красимира Гайдарова, на мен ми сложи брекети февруари и съм изключително доволна.Много внимателна, прави ми впечатление , че при нея има много деца всеки път.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 26 187
Клиника" Валор" в кв.Лагера
Поставянето на брекети е по преценка на ортодонта.
На синът ми ги сложиха на 11-12год.постепенно,първо на горните предни,после на цялата горна челюст,след време на долните...

# 4
  • Мнения: 2 045
Аз пък съм изключително недоволна от Валор . Неправилна преценка относно лечението ми струваше много пари и загуба на време. Резултат неудволетворителен , рецидив и накрая вдигнаха ръце, че не си заслужават усилията по моя проблем. #2gunfire

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 26 187
Съжалявам...ние сме доволни,и на двете ми деца и на много мои познати децата там си оправиха зъбите

# 6
  • Мнения: 25
Здравейте , пиша във тази тема т.к е най - скорошна във връзка със детски ортодонт  във София. Детето ми е на 4 г.но имаме проблем със захапката и зъбите, освен това и със третата сливица. Всички УНГ доктори при които сме ходили за третата сливица, която доста измъчва детето със нощното хъркане и тежкото дишане, ни препоръчват да посетим и ортодонт, аз във времето отлагах, но при поредното боледуване реших да посетя за консултация. Не знам дали ще предприеме нещо  преди да махнем сливицата , но все пак ще ни консултира и за в бъдеще ще се лекуваме. Много съм объркана и не знам къде да заведа детето , бихте ли ме посъветвали и препоръчали добър детски ортодонт .
Благодаря ви предварително  Simple Smile

# 7
  • гр. София
  • Мнения: 20
Здравейте мами, да ви питам можете ли да препоръчате ортодонт в София, където да направя консултация за щерка ми. Тя е на 11 г. и мислим да слагаме брекети (сега носи шини). Вие на каква възраст сложихте брекети на вашите деца? Не трябва ли по-късно да се сложат, когато всички зъби са пораснали? Благодаря предварително!

Привет!
Пиша с едно предупреждение и една препоръка:
Предупреждението, дано не идва късно, защото виждам, че 2016г е бил поставен въпроса, но се надявам пък други дами занапред да прочетат и подминат ортодонтът, който ще опиша.
Д-р ПАЛМИРА Алагьозова http://dr-palagiozova.business.bg/. НЕ Я ПОСЕЩАВАЙТЕ, НЕ СЕ СВЪРЗВАЙТЕ НИКОГА С НЕЯ. Има кабинет и на бул. А. Стамболийски в гр, София, както и в гр. Мездра, но там не знам адресът. Въпросната се води някакво светило. Нося брекетите й без да ми е издала нито план на лечение, нито нищо. При Работи ужасно грубо, всеки път си тръгвам с цепнати устни. При въпроси от сорта на "колко време още има" или каквато и да е било друга информация, която бихте пожелали да имате от нея - НЕ ЧАКАЙТЕ. Отговаря заядливо и сопнато. Вчера бях на "натяане" и след като попитах, когато ще ги махаме, отговорът беше "Когато на теб ти хареса как изглеждат зъбите ти". Никакъв професионализъм, никакъв адекватен отговор. Окалпази и сестра ми, но за жалост вече и аз бях сложила при нея брекети и все още съм с тях. След като свалиха брекетите на сестра ми, я държаха цяла СЕДМИЦА без ритейнери, докато й станели готови. Естествено зъбите й се поразместиха и язък за 3те години в които ги носи. Ест. Алагьозова НЯМАЛО КАКВО ДА НАПРАВИ, защото вече била свалила брекетите и зъбите й били добре подредени.
Ядосах се много и така след много разучаване и търсене стигнах до:
Препоръката - Ортодонт Белева тел. 0884 789 333. Понякога не отговаря, защото е много натоварена. Кабинетът й е в една от преките на Дондуков.
Пратих сестра ми там да я оправят. Белева каза, че реално зъбите й били подредени добре, но поради мърливостта на Алагьозова да не й сложи ритейнери веднага, сега ще си ходи с леко криво първо зъбче.
Все пак сестра ми се сдоби с ритейнери от Алагьозова, които напомняха на шините от едно време в училище.
Благодарение на Белева се сдоби с хубав ритейнер който е като прозрачна обвивка на зъбите, както и долен ритейнер който ще стои поне 6 години от вътрешната страна на зъбите, за да ги държи прави.
Много напреднах с текста. Извинявам се за което. Ако имате въпроси не се притеснявайте да питате.

# 8
  • Мнения: 1
Здравейте мами, да ви питам можете ли да препоръчате ортодонт в София, където да направя консултация за щерка ми. Тя е на 11 г. и мислим да слагаме брекети (сега носи шини). Вие на каква възраст сложихте брекети на вашите деца? Не трябва ли по-късно да се сложат, когато всички зъби са пораснали? Благодаря предварително!

Привет!
Пиша с едно предупреждение и една препоръка:
Предупреждението, дано не идва късно, защото виждам, че 2016г е бил поставен въпроса, но се надявам пък други дами занапред да прочетат и подминат ортодонтът, който ще опиша.
Д-р ПАЛМИРА Алагьозова http://dr-palagiozova.business.bg/. НЕ Я ПОСЕЩАВАЙТЕ, НЕ СЕ СВЪРЗВАЙТЕ НИКОГА С НЕЯ. Има кабинет и на бул. А. Стамболийски в гр, София, както и в гр. Мездра, но там не знам адресът. Въпросната се води някакво светило. Нося брекетите й без да ми е издала нито план на лечение, нито нищо. При Работи ужасно грубо, всеки път си тръгвам с цепнати устни. При въпроси от сорта на "колко време още има" или каквато и да е било друга информация, която бихте пожелали да имате от нея - НЕ ЧАКАЙТЕ. Отговаря заядливо и сопнато. Вчера бях на "натяане" и след като попитах, когато ще ги махаме, отговорът беше "Когато на теб ти хареса как изглеждат зъбите ти". Никакъв професионализъм, никакъв адекватен отговор. Окалпази и сестра ми, но за жалост вече и аз бях сложила при нея брекети и все още съм с тях. След като свалиха брекетите на сестра ми, я държаха цяла СЕДМИЦА без ритейнери, докато й станели готови. Естествено зъбите й се поразместиха и язък за 3те години в които ги носи. Ест. Алагьозова НЯМАЛО КАКВО ДА НАПРАВИ, защото вече била свалила брекетите и зъбите й били добре подредени.
Ядосах се много и така след много разучаване и търсене стигнах до:
Препоръката - Ортодонт Белева тел. 0884 789 333. Понякога не отговаря, защото е много натоварена. Кабинетът й е в една от преките на Дондуков.
Пратих сестра ми там да я оправят. Белева каза, че реално зъбите й били подредени добре, но поради мърливостта на Алагьозова да не й сложи ритейнери веднага, сега ще си ходи с леко криво първо зъбче.
Все пак сестра ми се сдоби с ритейнери от Алагьозова, които напомняха на шините от едно време в училище.
Благодарение на Белева се сдоби с хубав ритейнер който е като прозрачна обвивка на зъбите, както и долен ритейнер който ще стои поне 6 години от вътрешната страна на зъбите, за да ги държи прави.
Много напреднах с текста. Извинявам се за което. Ако имате въпроси не се притеснявайте да питате.


Здравейте, може ли да ми дадете контакт във Фейсбук или мейл на който, ако е удобно, да се свържа с Вас?

Благодаря предварително!

# 9
  • Мнения: 37
Здравейте! Искам името на една ортодонтка при която ходихме преди години. Беше много добра в работата си. Помня че беше в областта на стадион Васил Левски и кабинетът и беше на 2 етаж на блок мисля че. Моля ако някой знае името да сподели. Благодаря!

# 10
  • Мнения: 3 510
Здравейте, можете ли да ми препоръчате добър ортодонт, който да ми махне ритейнъри, които нося вече близо 10 години, тъй като моят ортодонт вече не е в България? По възможност да е накъде около центъра. Благодаря!

# 11
  • Мнения: 1 031
днешен опит с Гайдарова, който го интересува. Обадих се за час за консултация, като ни праща зъболекар, с който тя работи от 20 години. Едва, ама едва склони да е преди октомври, и щяла да каже като се отвори дупка. Отворила се дупка за днес, ама да сме точни. Аз разместих 2 служебни срещи за по 10 души, обяснявайки колко е важна и велика и как правя най-доброто за детето, и 3мин преди часа мсме пред кабинета. Звъним, не се отваря. След 5 мин тя отваря вратата 50см, през които се вмъква някаква жена, и през стъклото, на 50см от нас започва слагане на калцуни, дезинфекциране и т.е.. Видя мен, дете и снимки в ръката ни и не ни отрази. Изчаках културно 10мин, звъннах, нищо. След малко звънна човек, който мие прозорци. Излезе дъщерята на Гайдарова, която й помага. Гаменски каза на човека, че нямало какво да ги мие прозорците през 2 дни. Тогава се вместих да кажа - добър ден, ние сме един си кои за консултация. Ще чакате. Казвам да, ние вече чакаме, колко приблизително. Колкото трябва - да сте благодарни, че въобще сме ви записали. Преглъщам си аз чувствата само, защото била добра, и зачаквам. Това на тротоара, не те пускат вътре да не ги заразиш. Чакахме 40мин след записания час, без да се появят повторно. Звъннах, не излязоха, и си тръгнахме. Та по-късно като си вдигнаха телефона информирах малката пикла, извинете за израза, ама е много по-млада от мен, че това е не просто непрофесионално, ами е чисто гаменско поведение, и последните на света да са, пак не бих отишла при тях. На което тя крещеше истерично по телефона, че си имали достатъчно клиенти и нямали нужда от мен. За сведение - аз от 20 години работя с хора - във всякаква възраст, по-високо и по-ниско в йерархията - всякакви. Така никога не ми се е случвало да общувам - тази девойка не е в ред, и не ме интересува майка и добра ли е. Но ме съмнява и тя каква ще е, след това което видях и чух.

# 12
  • Мнения: 3 510
Не знам за кой град става въпрос, но ако става въпрос за София - Лаура Андреева или Факих. Не знам тази Гайдарова как върви като цени, Андреева и Факих не са евтини, но за мен лично (и не само) са най-добрите не само в София, ами в България.

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 926
Лаура Андреева НЕ препоръчвам.
Чака се безумно много, записват по няколко души в един час...
За мен това е неуважение към пациентите и незачитане на тяхното време.
Още повече, че не постигна желания резултат нито при мен, нито при дъщеря ми.

Общи условия

Активация на акаунт