Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 22 юни 2016, 15:11 ч.

английски език

• 3 527
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • София
И аз не зная дали са на ниво Престижът, но аз съм доволна от резултатите при мен навремето.

# 31
  • Sofia
Аз останах разочарована от Британския съвет. За ниво С1, много се изложиха.

Едно време ходех в Престиж, бях много доволна. Сега не знам дали са все още на това ниво.
Ако обичаш поясни, че така е голословно, нищо не казваш, не си полезна. Обясни подробно от какво не си доволна, защото и аз смятам по-натам да взема следващо ниво там.
В България това би трябвало да е най-доброто място за English, и като котиране, и като престиж.
Преди известно време взех ниво в Британика и за мен освен социализирането, беше загуба на време. Перачница са общо взето. Парите настрана, решил съм, дал съм им ги, не съжалявам. Разнообразих една зима и записах курса. Работят по English File, който го има в торентите на Rutracker, и сам можеш да се самообучаваш.

# 32
Извинете, а да попитам за съботно-неделни курсове по английски. Дали бихте могли да ми препоръчате.

# 33
Здравейте, намерих една езикова школа Омега за София. Съботно-неделен курс. Дали може някой да сподели отзиви ако е ходил там на курс по английски?

# 34
  • София
Съботно-неделният пак иска редовно ходене и редовно учене. Не съм ходила точно там, тази школа ми е непозната, но ходих в друга - пропуснеш ли веднъж-дваж, и вече започва да се оформя една хубава каша от пропуски.

# 35
А за Vista Academy дали някой има мнение. Другата се оказа че не е много ок.

Общи условия

Активация на акаунт