Glossybox,Birchbox,LMB,My little box,Pink Parcel,LF...(ТЕМА #4)

  • 81 174
  • 766
  •   1
Отговори
# 720
  • USA
  • Мнения: 7 292
Онзи ден намерих пакетче пред вратата с кутията на Глосибокс за месец април.
Ще използвам всичко и съм много доволна от съдържанието този път.

Това е моят вариант.

# 721
  • Варна
  • Мнения: 109
Здравейте, реших и аз да опитам с 3 месечен абонамент за кутиите на Lookfantastic.
Регистрирах се и поръчах на 10 април, а поръчката ми беше обработена и изпратена на 12 април. Супер бързи са! Blush
Някой знае ли дали ще получа априлската или майската кутия.... все още не мога да се ориентирам какъв им е графика
за поръчки и доставки.
Ако има някой, който вече е получил тази кутия, ще се радвам да сподели мнението си.
Само за информация :
Цената на кутията е 18€ / с 3мес. абонамент/ + 1.34€ за доставка с номер за проследяване до БГ.

# 722
  • Мнения: 1 141
Някой знае ли по-интересна кутия, като например My little box едно време?

# 723
  • Мнения: 198
Някой знае ли по-интересна кутия, като например My little box едно време?
Много ми липсва My little box. Не съм й намерила заместител. Все се чудя дали да не си я поръчам от Германия...

# 724
  • варна
  • Мнения: 69
Онзи ден намерих пакетче пред вратата с кутията на Глосибокс за месец април.
Ще използвам всичко и съм много доволна от съдържанието този път.

Това е моят вариант.

здравей искам да те питам мога ли да поръчам американски кутии като твойте за българия чрез доставчик от там или не може.

# 725
  • Варна
  • Мнения: 109
Здравей ще ти пратят априлската кутия ако са ти теглили пари от картата и при мен беше така 20.03. И на 27.03. Мартенската получих после на първо число ще ги теглят за май месец

Как така? Първо получи априлската кутия, а след това мартенската??
Може ли да ми снимаш съдържанието на априлската кутия?

# 726
  • варна
  • Мнения: 69
Здравей ще ти пратят априлската кутия ако са ти теглили пари от картата и при мен беше така 20.03. И на 27.03. Мартенската получих после на първо число ще ги теглят за май месец

Как така? Първо получи априлската кутия, а след това мартенската??
Може ли да ми снимаш съдържанието на априлската кутия?
не първо мартенската и после априлската със специалната им кутия
са мойте кутии който ми пратиха.

# 727
  • Мнения: 1 001
Днес си взех lovelula кутията,харесаха ми всички продукти,но няма да поръчвам скоро,първо трябва да изхабя това,което ползвам в момента.

# 728
  • USA
  • Мнения: 7 292
Чудесни кутии показвате.Много момичета се отказаха да поръчват,обаче все още съм им фенка и имам абонамент за 3 вида.Ще направя малка пауза с Глосибокс,защото съм зарината и после пак ще подновя.
FabfitFun са най-добрите и смело мога да твърдя,на международно ниво.В гугъл има много снимки и ревюта ако сте заинтересовани.

Доколкото знам,няма посреднически фирми от Щатите до България за съжаление.
29любов,априлската ще получиш.

Какво стана с Ондин,преди беше много редовна с германската глоси.

# 729
  • Плевен
  • Мнения: 714
В момента има 2 кутии  Birchbox френска на цена на 1  при абонамент за април, без обвързване,
с код DOUBLEBOX
5 евро за първа покупка с код HELLOBEAUTE
10 евро ако сте поканени от приятел
https://birchbox.fr/r/2d102588501

# 730
  • Варна
  • Мнения: 109
В момента има 2 кутии  Birchbox френска на цена на 1  при абонамент за април, без обвързване,
с код DOUBLEBOX
5 евро за първа покупка с код HELLOBEAUTE
10 евро ако сте поканени от приятел
https://birchbox.fr/r/2d102588501


А доставят ли до БГ?

# 731
  • Плевен
  • Мнения: 714
Не, трябва да се ползва доставчик, но за всичките безплатни продукти си заслужава.
Редовно си правя нов акаунт,за да ползвам промоцията. Винаги с кутията си взимам с бонус от приятелл без пари продукт на La Roche Posay, Bioderma.

# 732
  • sofia
  • Мнения: 2 259
Не, трябва да се ползва доставчик, но за всичките безплатни продукти си заслужава.
Редовно си правя нов акаунт,за да ползвам промоцията. Винаги с кутията си взимам с бонус от приятелл без пари продукт на La Roche Posay, Bioderma.
Аз понеже не знам френски и ми е много теудно да схвана, за което се извинявам. Като последвам твоя линк ми дава 10 евро ли? Кога мога да ги ползвам и как? И може ли да се комбинира с другите кодове?

# 733
  • Мнения: 4 382
Не, трябва да се ползва доставчик, но за всичките безплатни продукти си заслужава.
Редовно си правя нов акаунт,за да ползвам промоцията. Винаги с кутията си взимам с бонус от приятелл без пари продукт на La Roche Posay, Bioderma.
Кой е доставчикът?

# 734
  • Плевен
  • Мнения: 714
Да, комбинират се 3-те . През моя линк ще получите 10 евро след като потвърдите абонамента.
Първо избирате абонамент и въвеждате код за 2 кутии DOUBLEBOX
Втора стъпка избирате продукт( може да е до 5Е или повече)  въвеждате код HELLOBEAUTE, потвърждавате поръчка
Трета стъпка(втора поръчка) Получавате 10 Е, ще се появи и опцията за ползване на точки- избирате си продукт и потвърждавате.
За доставка на продукт избирате да се достави безплатно заедно с кутията.
Ще пусна една поръчка днес и ще направя скрийншоти. Мога да пратя на ЛС, за да не спамя темата.

Не ползвам доставчик, имам близък във Франция, но има фирми,, обсъждани във форума.

Последна редакция: сб, 20 апр 2019, 18:56 от Мама-Галя

Общи условия

Активация на акаунт