Glossybox,Birchbox,LMB,My little box,Pink Parcel,LF...(ТЕМА #4)

  • 81 157
  • 766
  •   1
Отговори
# 735
  • sofia
  • Мнения: 2 257
Да, комбинират се 3-те . През моя линк ще получите 10 евро след като потвърдите абонамента.
Първо избирате абонамент и въвеждате код за 2 кутии DOUBLEBOX
Получавате 10 Е, избирате си продукт и въвеждате код HELLOBEAUTE  , ще се появи и опцията за ползване на точки.
За доставка на продукт избирате да се достави безплатно заедно с кутията.
Ще пусна една поръчка днес и ще направя скрийншоти. Мога да пратя на ЛС, за да не спамя темата.

Не ползвам доставчик, имам близък във Франция, но има фирми,, обсъждани във форума.
Много благодаря за подробното обяснение 🤗 Ще се опитам сама (с гугъл преводача), но ще съм благодарна и на скрийншоти на ЛС. Simple Smile

# 736
  • Плевен
  • Мнения: 714
Няма за какво! Ще гледам днес да си избера продукт до 15Е и ще пусна поръчка... а може би 2  Crazy

# 737
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 466

Какво стана с Ондин,преди беше много редовна с германската глоси.

Тук. Връщах се назад да видя дали ти си авторът на темата - бях те запомнила под друг ник Simple Smile

От близо година не съм получавала кутии - аз до последно получавах две - Glossy и MLB. Още и още имам продукти из къщи, просто много се заринах и това трупане навсякъде започна да ме дразни. Искам да имам по-малко неща из къщи. От друга страна пък много продукти са ми станали мега любими и като ми се отвори място, може и пак да направя абонамент, този път само за една.
Пък вас ще ви гледам с радост и мъничко завист. Сигурно на петата постната кутия няма да издържа. Grinning

# 738
  • Berlin
  • Мнения: 11 238
И аз така спрях с кутиите, но аз получавах само ЛФ и една българската Гудбокс. Обаче мисля, че от всички видени тук кутии и които бих могла да получавам без разни хватки, бих избрала единствено тази на ЛФ.

# 739
  • София
  • Мнения: 10 302
Аз спрях всички кутии, от време на време си селектирам продукти в latestinbeauty.com, страхотни попадения имам от там включително пълноразмерни парфюми, интересни джаджи и кремчета.

# 740
  • Мнения: X
Аз спрях всички кутии, от време на време си селектирам продукти в latestinbeauty.com, страхотни попадения имам от там включително пълноразмерни парфюми, интересни джаджи и кремчета.
Nad_tab, как се оправяш с доставката? Докато живеех в Англия, нямах проблем, но доколкото помня, не предлагат international shipping.

# 741
  • София
  • Мнения: 10 302
Аз спрях всички кутии, от време на време си селектирам продукти в latestinbeauty.com, страхотни попадения имам от там включително пълноразмерни парфюми, интересни джаджи и кремчета.
Nad_tab, как се оправяш с доставката? Докато живеех в Англия, нямах проблем, но доколкото помня, не предлагат international shipping.

Както с повечето кутии, изпращам до превозвач. Аз използвам ggbg, много а бързи, кутията е в София седмица след като е пристигнала в UK.

# 742
  • Мнения: X
Здравейте, имам един въпрос. За кутията по избор от latestinbeauty имам получен refund, а на самата поръчка пише closed. Нямам нито имейл, нито съобщение в сайта, които да ми кажат причината. Някой, който се е сблъсквал с това, знае ли какъв е проблемът?

# 743
  • София
  • Мнения: 10 302
Здравейте, имам един въпрос. За кутията по избор от latestinbeauty имам получен refund, а на самата поръчка пише closed. Нямам нито имейл, нито съобщение в сайта, които да ми кажат причината. Някой, който се е сблъсквал с това, знае ли какъв е проблемът?

Може да са блокирали адреса на превозвача.... пуснах поръчка, ще пиша дали е изпълнена.

# 744
  • Мнения: X
Може да са блокирали адреса на превозвача.... пуснах поръчка, ще пиша дали е изпълнена.
Благодаря, ще чакам отговор. Адресът на превозвача е копие едно към едно с това, което искат от фирмата. Писах до съпорта с молба за разяснения, получих само "Your request has been processed." Наистина не знам какво става. Че не ми и дава да направя нова поръчка....

# 745
  • Мнения: X
Спойлер за майската кутия на lookfantastic:
Скрит текст:
пълноразмерен Avant Eight-Hour Anti-Oxidising & Retexturing Hyaluronic Facial Serum (30 ml) с цена от 89 паунда. Край, отиде, върнах се към кутиите. Таман бях мирясала почти две години...Grinning

# 746
  • sofia
  • Мнения: 2 257
Спойлер за майската кутия на lookfantastic:
Скрит текст:
пълноразмерен Avant Eight-Hour Anti-Oxidising & Retexturing Hyaluronic Facial Serum (30 ml) с цена от 89 паунда. Край, отиде, върнах се към кутиите. Таман бях мирясала почти две години...Grinning
Това инфо сигурно ли е? ❤ Аз съм с 12 мес. абонамент за кутията на LF, но първата ми кутия (априлската) не ме впечатли особено.. Майската звучи обещаващо обаче!

# 747
  • Мнения: X
Спойлер за майската кутия на lookfantastic:
Скрит текст:
пълноразмерен Avant Eight-Hour Anti-Oxidising & Retexturing Hyaluronic Facial Serum (30 ml) с цена от 89 паунда. Край, отиде, върнах се към кутиите. Таман бях мирясала почти две години...Grinning
Това инфо сигурно ли е? ❤ Аз съм с 12 мес. абонамент за кутията на LF, но първата ми кутия (априлската) не ме впечатли особено.. Майската звучи обещаващо обаче!
Сигурно е, от официалния сайт е.
Аз затова карах на принципа месец за месец, за да мога да прекъсна винаги, ако не ми хареса кутията. Ще изчакам mysubscriptionaddiction да публикуват пълните спойлери и ще си преценя дали да поръчам. Не знам от къде ги намират, дали имат човек, който малко нарушава закона, но досега не са имали грешка в продуктите.
Редакция с пълните спойлери:
Скрит текст:
Avant Eight-Hour Anti-Oxidising & Retexturing Hyaluronic Facial Serum 30ml
Wella INVIGO Nutri-Enrich Mask 30ml
Polaar Northern Light Cream 25ml
Mellow Lipliner
Minetan Invisi Tan 30ml
Skin Chemists Rose Illuminating Glow Hydrogel Eye Pads 1 pair

Последна редакция: чт, 25 апр 2019, 16:02 от Анонимен

# 748
  • Мнения: X
Момичета, в LF ако картата, от която теглят пари не е заредена, няма да изпратят кутията нали?
Писах им, че съм се абонирала за нов 12-месечен абонамент, според който чак от 2-рата кутия нататък  съм длъжна да го изкарам целия и мога да го откажа след първата. Отговориха ми, че информацията вече не важала и не съм можела да го прекъсна?Rolling Eyes

# 749
  • София
  • Мнения: 10 302
Може да са блокирали адреса на превозвача.... пуснах поръчка, ще пиша дали е изпълнена.
Благодаря, ще чакам отговор. Адресът на превозвача е копие едно към едно с това, което искат от фирмата. Писах до съпорта с молба за разяснения, получих само "Your request has been processed." Наистина не знам какво става. Че не ми и дава да направя нова поръчка....

Изпратиха ми кутията, отговориха ли ти защо е със статус closed?

Общи условия

Активация на акаунт