Glossybox,Birchbox,LMB,My little box,Pink Parcel,LF...(ТЕМА #4)

  • 81 100
  • 766
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: X
Може да са блокирали адреса на превозвача.... пуснах поръчка, ще пиша дали е изпълнена.
Благодаря, ще чакам отговор. Адресът на превозвача е копие едно към едно с това, което искат от фирмата. Писах до съпорта с молба за разяснения, получих само "Your request has been processed." Наистина не знам какво става. Че не ми и дава да направя нова поръчка....

Изпратиха ми кутията, отговориха ли ти защо е със статус closed?
Не, но направих нова поръчка с друг превозвач и се получи.

# 751
  • USA
  • Мнения: 7 233
Наскоро приключих крем за лице на Avant на стойност $90 нещо си.Много надута цена,но крема ми хареса.
Предполагам,че и серума ще е добре.
Не мисля,че някога ще се откажа от кутии.Може 1/месечно да получавам,но за мен си е изненада.Не се вълнувам особено от съдържание,защото от каквото имам нужда,ходя в Сефора.

# 752
  • Мнения: 987
Вчера гледах видеото на новата кутия на look fantastic и има хубави неща,но си поръчвам от време на време love Lula кутията.Очаквам я около 10 май.Мисля,че имаше в нея два крема на Авант,но не съм много сигурна,защото гледах още няколко кутия.

В Англия вече е получена за май,дамата беше  пуснала видеото си вчера.

Последна редакция: пт, 03 май 2019, 10:50 от marga1977

# 753
  • sofia
  • Мнения: 2 255
Кога шипват месечната кутия на LF? Имам абонамент от миналия месец, но за май още не са ми дръпнали пари.

# 754
  • USA
  • Мнения: 7 233
Glossybox USA майската кутия

# 755
  • варна
  • Мнения: 69
Lookfantastic за месец май.

# 756
  • Мнения: 987


Здравейте,това е кутията love lula за май месец,това ми е последната кутия,ще поръчвам отделни продукти инцидентно.

# 757
  • Мнения: 515


Здравейте,това е кутията love lula за май месец,това ми е последната кутия,ще поръчвам отделни продукти инцидентно.
  Има ли нещо вътре,от което си доволна?

# 758
  • Мнения: 515
Lookfantastic за месец май.
  Avant крема,наистина ли заслужава цената си?

# 759
  • Мнения: 987
Новата кутия не съм я пробвала все още,доволна съм от предишната кутия,но едва ли скоро ще поръчвам.

# 760
  • Мнения: 198
Pink Parcel за месец май.



# 761
  • варна
  • Мнения: 69
За месец юни lookfantastic.

# 762
  • Мнения: 515
Някой да е получавал Love lula box за юни?

# 763
  • Мнения: 987
Не,но знам,че вече са разпратени в Англия,ще видя дали има някъде снимка на съдържанието.Не съм очарована,хубаво,че не поръчах.Аз имам априлската и тази от миналият месец и още не съм ги изхабила.

# 764
  • Мнения: 243
Здравейте, имам въпрос към дамите, които имат абонамент за Beauty Box на LF.
Кога пристигат кутиите?
Доволни ли сте?

Общи условия

Активация на акаунт