Аватарна работилница

  • 78 069
  • 1 018
  •   1
Отговори
# 60
# 61
  • В Космоса
  • Мнения: 9 878
Натискаш клавиша PrtSc (PrintScreen), отваряш програмка за обработка, която имаш на компа, Paste-ваш  и после вече  качваш някъде в нета и показваш тук. Peace

Оп. не видях, че Булгари е обяснила.

# 62
  • Мнения: 4 255
Ми явно съм много тъпа! Tired И клипчета гледа и обяснения четох и уж правя всико, както пише, но не ми се получава. Моят Paint  е по-различен от това, което виждам да показват в клиповете. С друга програма няма ли да стане? Чак се изнервих, баси!

# 63
  • Мнения: 2 874
Дарче, за коя програма става въпрос?

# 64
  • Мнения: 4 255
Грийни, за фотоскейп искам да обясня как се наслагват картинки, обаче не мога разбера как се прави скрийншот на този компютър и това е Sad

# 65
  • В Космоса
  • Мнения: 9 878
Дарче, натисни сега PrtSc, отвори Paint, дай Paste и веднага ти се пейства това, което се вижда на екрана ти ( страница от форума, десктопа или там каквото си била отворила). Не става ли? Какво точно се получава?

# 66
  • Мнения: 4 255
Ами никъде в пейнт не ми дава "постави" Tired

# 67
  • София
  • Мнения: 3 833
Натискаш CTRL + V Wink

# 68
  • Мнения: 4 255
И така пробвах - не става. Оставете! Сигурно е нещо много просто, но очевидно аз съм по-проста ooooh!

# 69
  • Мнения: 4 255
Натиснала съм PrtSc и след това отварям Paint :

Скрит текст:



# 70
  • В Космоса
  • Мнения: 9 878
Ми да, така, натискаш Постави. Не става ли? Нищо ли не се копира?

# 71
  • Мнения: 4 255
Постави изобщо не ми дава да го натисна - бледо е, т.е. недостъпно. "Поставяне от" ме праща да избирам картинка от съществуващите.

# 72
  • Мнения: 1 889
Дар, преди да натиснеш Prt Scr, трябва да маркираш с курсора страницата, която ще снимаш.

# 73
  • Мнения: 4 255
В Пейнт е проблемът, но не знам какъв. Отказвам се. Много се напрегнах. Ще обясня с думи малко по-късно.

# 74
  • Мнения: 2 182
Дар, я пробвай след натискането на PrtScr , като дадеш на Paint, избери Избор - Правоъгълна селекция и с десен бутон дай "Постави". Пак ли не става?

Общи условия

Активация на акаунт