На 42, бременна от семеен мъж

  • 34 726
  • 365
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 589
Ако родя, щетрябва да го гледам сама, той няма да изостави семейството си, имат и дете на 10 години. Ще ме подкрепи каквото и да реша и ще помага, с пари, грижи и каквото може
 Демек, детето ще има баша, ама не съвсем.
 И ще настанат едни весели Коледи, рождени дни, Великдени... ooooh!

# 31
  • тук-там
  • Мнения: 4 274
[b
 И ще настанат едни весели Коледи, рождени дни, Великдени... ooooh!

Искрено съжалявам децата ти, ако живеят само за Коледа и Великден.  Peace

# 32
  • София
  • Мнения: 28 809
Най- обичам такива мухльовци, които изневеряват и те нараняват и после се изкарват едва ли не изнасилени.   Sick

Аха. Това даже и мухльо не е. Той има задължения към жена си, другата жена няма такива. Той лъже жена си.

Авторке, ти прецени дали можеш да гледаш детето сама. Говорѝ и с дъщеря си, има значение и тя какво мисли.


# 33
  • out of space
  • Мнения: 8 574
Бааах ти, на 18 детето ще знае, че майка му е баба на 60 и е копеле, родено от любовник. Идилия  Crazy
Да не говорим на татето колко бързо ще му мине мерака да се грижи и ще се покрие от страх да не си прецака семейството. Да не говорим за сестричката, която сигурно ще подскача от радост, че ще си има братче  Flutter
Луди жени.


А твоето дете знае ли, че майка му е ограничена идиотка?

Не, Маци, обратното го знаят и двете. От един баща са, нямам странични връзки и най-вече мисля за децата си, а не за катерицата си  Wink

Далеч съм от Сирена вече, но поне не категоризирам хората.
Както и да е, трошете си пепеляшеските тикви, мен не ме касае.  Simple Smile

# 34
  • Мнения: 589
[b
 И ще настанат едни весели Коледи, рождени дни, Великдени... ooooh!

Искрено съжалявам децата ти, ако живеят само за Коледа и Великден.  Peace


 А Вие ми обяснете как се живее с мисълта, че имаш баща, ама той не ще да афишира връзката си с теб?  Как се живее с мисълта, че си тайна и за официалния живот на втория най-важен за теб човек, просто не съществуваш?
 Е, да, какво да му мислим за емоционалните рани на нероден Петко. Дай сега да си начешем нашето си его.

 Момичета, момичета...Никоя тайна не остава скрита завинаги...и излизането и на бял свят колкото по-дълго се отлага, толкова по-опустошително действа...

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 14 695

Ако ще и да му се надупи- той решава.  Peace
Не мисля- тя е свободната, тя решава.
Господинът се забавлява, а собственото решение си е взел преди 10 години и ѝ го е съобщил своевременно.
Ох, горкият несвободен едно решение да вземе и да отговаря за него - принуден е бил явно да се забавлява!
Тя обещавала ли му е своевременно да направи аборт, ако забременее? Щото всички знаят, че от тоя род забавления се забременява.

Любовницата задължения към съпругата не е поемала. Ако се смята обвързана от общия принцип "не прави на друг каквото не искаш да ти правят" - ОК, ако не... Нищо повече.
Съпругът-любовник е този, който има задължения към жена си.
Горкият, не можел с повече от една глава да мисли.
П.П. Горната поне не е ли работела, когато е решавал дали да вкара в употреба долната? А, забравих, той не е свободен да решава, тя е свободната.

----------------------
Впрочем в кой учебник по медицина го прочете това за 50-те непреодолими разлики?

----------------------

На въпроса - авторката си решава. Ако има подкрепа на близки, за да се справи без мъж - да ражда. Без близки е рисковано.

Последна редакция: сб, 09 юли 2016, 20:43 от Магдена

# 36
  • Мнения: 54 685
Ако родя, щетрябва да го гледам сама, той няма да изостави семейството си, имат и дете на 10 години. Ще ме подкрепи каквото и да реша и ще помага, с пари, грижи и каквото може
 Демек, детето ще има баша, ама не съвсем.
 И ще настанат едни весели Коледи, рождени дни, Великдени... ooooh!

Офффф! ooooh!
То пък като имат бащи по документ, ела да видиш как ги вземат за Коледи и Великдени!

Много сте зле, честно! Naughty

# 37
  • София
  • Мнения: 28 809
Скрит текст:

Ако ще и да му се надупи- той решава.  Peace
Не мисля- тя е свободната, тя решава.
Господинът се забавлява, а собственото решение си е взел преди 10 години и ѝ го е съобщил своевременно.
Ох, горкият несвободен едно решение да вземе и да отговаря за него - принуден е бил явно да се забавлява!
Тя обещавала ли му е своевременно да направи аборт, ако забременее? Щото всички знаят, че от тоя род забавления се забременява.

Любовницата задължения към съпругата не е поемала. Ако се смята обвързана от общия принцип "не прави на друг каквото не искаш да ти правят" - ОК, ако не... Нищо повече.
Съпругът-любовник е този, който има задължения към жена си.
Горкият, не можел с повече от една глава да мисли.

Скрит текст:
На въпроса - авторката си решава. Ако има подкрепа на близки, за да се справи без мъж - да ражда. Без близки е рисковано.

Това само по време на еякулацията, която явно е продължила десет години. Не знам да се радвам ли за него или да го съжалявам.

# 38
  • Мнения: 15 960
Каква тайна, която ще излиза наяве? Човекът хич не се е притеснил, че ще има дете от друга, явно жена му е наясно с връзката му. Едва ли той си мисли, че никой никога няма да разбере.

# 39
  • Мнения: 54 685
Скрит текст:

Ако ще и да му се надупи- той решава.  Peace
Не мисля- тя е свободната, тя решава.
Господинът се забавлява, а собственото решение си е взел преди 10 години и ѝ го е съобщил своевременно.
Ох, горкият несвободен едно решение да вземе и да отговаря за него - принуден е бил явно да се забавлява!
Тя обещавала ли му е своевременно да направи аборт, ако забременее? Щото всички знаят, че от тоя род забавления се забременява.

Любовницата задължения към съпругата не е поемала. Ако се смята обвързана от общия принцип "не прави на друг каквото не искаш да ти правят" - ОК, ако не... Нищо повече.
Съпругът-любовник е този, който има задължения към жена си.
Горкият, не можел с повече от една глава да мисли.

Скрит текст:
На въпроса - авторката си решава. Ако има подкрепа на близки, за да се справи без мъж - да ражда. Без близки е рисковано.

Това само по време на еякулацията, която явно е продължила десет години. Не знам да се радвам ли за него или да го съжалявам.

 hahaha hahaha hahaha

# 40
  • Мнения: 589
Ако родя, щетрябва да го гледам сама, той няма да изостави семейството си, имат и дете на 10 години. Ще ме подкрепи каквото и да реша и ще помага, с пари, грижи и каквото може
 Демек, детето ще има баша, ама не съвсем.
 И ще настанат едни весели Коледи, рождени дни, Великдени... ooooh!

Офффф! ooooh!
То пък като имат бащи по документ, ела да видиш как ги вземат за Коледи и Великдени!

Много сте зле, честно! Naughty
Не сте ме разбрала.  Доколкото схванах- този баща ще е баща само по документ.
 То малко не става ясно как един баща ще помага "С пари, грижи и каквото може", пък в същото време няма да афишира, че има И това дете.
 Нека съм зле, ама нищо не може да ме накара да мисля, че някое дете е по-малко специално от друго дете, и точно затова се чудя на хората, които създават сложни ситуации за децата си...

# 41
  • тук-там
  • Мнения: 4 274
Момичета, момичета...Никоя тайна не остава скрита завинаги...и излизането и на бял свят колкото по-дълго се отлага, толкова по-опустошително действа...

Каква тайна - човекът ще си даде името, даже и ще помага... Joy
Друго си е викаш да е нон стоп в къщи, да го опердаши това дете поне два пъти в седмицата, да му скръцне със зъби вечер, като се прибере и да го натири в стаята. Обаче пък за Коледа и Великден ще е с него...труден избор. newsm78
Авторката би отгледала едно дете в много по-спокойна и нормална  атмосфера, отколкото би расло при теб с цялата ти жлъч и злоба. Peace

# 42
  • Мнения: 14 838
Каква тайна, която ще излиза наяве? Човекът хич не се е притеснил, че ще има дете от друга, явно жена му е наясно с връзката му. Едва ли той си мисли, че никой никога няма да разбере.
Е да де ама не иска да има бъдещи контакти с детето.Явно няма да иска и неговото / законното/ да разбере за съществуването на евентуално братче или сестричка.
Самият той е определил това дете да остане скрито за него и за семейството му.
И ще е тъжно ако детето разбере всичко това , а рано или късно ще се разбере.

# 43
  • Мнения: 589
Каква тайна, която ще излиза наяве? Човекът хич не се е притеснил, че ще има дете от друга, явно жена му е наясно с връзката му. Едва ли той си мисли, че никой никога няма да разбере.
Е как, я четете:
  "Ще ме подкрепи каквото и да реша и ще помага, с пари, грижи и каквото може, разбира се без да се афишира връзката му с детето. Е, в акта за раждане ще пише неговото име, но до там."
 

 Ама то верно може да съм зле и да не ги знам как стават тЕя работи в съвременния модерен свят хем да я подкрепи, хем да не се афишира връзката с детето... newsm78

# 44
  • Мнения: 589
Момичета, момичета...Никоя тайна не остава скрита завинаги...и излизането и на бял свят колкото по-дълго се отлага, толкова по-опустошително действа...

Каква тайна - човекът ще си даде името, даже и ще помага... Joy
Друго си е викаш да е нон стоп в къщи, да го опердаши това дете поне два пъти в седмицата, да му скръцне със зъби вечер, като се прибере и да го натири в стаята. Обаче пък за Коледа и Великден ще е с него...труден избор. newsm78
Авторката би отгледала едно дете в много по-спокойна и нормална  атмосфера, отколкото би расло при теб с цялата ти жлъч и злоба. Peace

Хайде без квалификации, моля.
 Аз моята работа съм си я свършила, че и на много други жени съм помогнала в отглеждането на децата им. Това каква съм аз НЕ е предмет на темата.

Общи условия

Активация на акаунт