Надомна работа?

  • 77 287
  • 131
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 80
Аз мога да чертая на Autocad 2D и 3D, да визуализирам с 3ds max, да конструирам мебели Simple Smile А също и като останалите пиша текстове, статии, имам базови познания по Photoshop, които ми вършат работа при обработка на снимки . Ако мога да бъда полезна на някого, да свирка Simple Smile

# 31
  • Мнения: 3 018
Може да пробвате да си предложите уменията в тази група https://www.facebook.com/groups/greelance.bg/ или да следите там, постоянно се търсят хора за различни дейности.  Peace

# 32
  • Мнения: 22
Една златна дума: Дропшипинг. Аз лично за пръв път я видях точно във този форум преди по-малко от година. Засега не изкарвам много, по 200-300 лв. средно на месец, но и това е доволно, поне за мен. Запознах се с хора, които правят по няколко хиляди. Особено полезен в случая ще бъде Английски език. Отсега казвам, като всяко начало и това не е лесно и който си мисли, че от ден първи ще почва да прави пари, моля да не си прави труда. Ще се радвам да насоча всеки, който желае. Дотук съм обучил двама колеги и те започват да виждат резултата от своите усилия. Аз не печеля нищо от това, че помагам(ако не броим една бутилка уиски като подарък).

# 33
  • Мнения: 3 480
Момичета, знаете ли какъв е принципът на печалба в мултимаркетинговите компании като Oriflame, Avon и т.н.? Предлагат ми подобна възможност онлайн (за някой допълнителен лев) и се чудя дали има смисъл. Обикновено там трябва да зарибяваш и други такива бизнесмени, чудя се има ли смисъл?
Ако има отделна тема за това, моля дайте линк, не можах да открия.
Благодаря предварително. Hug Flutter

# 34
  • Мадрид / София
  • Мнения: 5 972
До колкото знам получаваш процент от направените поръчки. Ако ти се отдава да убеждаваш с лекота, за да привлечеш клиенти, би могло да има смисъл.

# 35
# 36
  • Мнения: 47
идеално за надомна работа е писането на статии за онлайн издания и блогове

# 37
  • Мнения: 4 097
Да, стига да може да се намери такова. Аз вече 10 месеца търся подобно нещо и нищо.

# 38
  • Мнения: X
Отчайващо трудно е да си намериш допълинтелна работа  Sad

# 39
  • Мнения: 700
Здравейте! И аз се записвам в темата! Успех на всички! И аз забелязах, че е доста трудно това с намирането на надомна работа Sad Освен, ако можеш да изработваш нещо / гривнички, обеци и т. н. / и после да си ги продаваш сам, друго не виждам като опция.

# 40
  • Мнения: 700
Да, стига да може да се намери такова. Аз вече 10 месеца търся подобно нещо и нищо.

Тези дни мернах нещо подобно, но забравих къде Sad Не се заинтересувах, защото пишеше, че искат мининум 30 статии на месец и да си достигнал минимум 50 лв. Статията трябва да е от около 160 думи, може и повече да бяха не помня, и за една статия плащат 1-2 лв. И с тези измамни обяви напоследък я подминах.

# 41
  • Мнения: 3 480
Има ли възможност в БГ да си направите бизнес като виртуални асистенти?
В чужбина е много разпространено.
Малки фирми, които не искат да плащат на секретарки (на пълен работен ден) се свързват с виртуалния асистент и той върши работата. Ексел таблици, уорд документи, дори счетоводство, организиране на вечери, ваканции и дори приемане на телефонни обаждания, плащане на сметки, медийни профили.

Изработване на персонализирани подаръци като семейни дръвчета (ако сте добри в ръцете), кукли (за добрите художници); чаши с надписи, фотография ...

# 42
  • Мнения: 1 750
И аз търся някой да работи с ръце,но ......

# 43
  • Мнения: 700
И аз търся някой да работи с ръце,но ......

В смисъл? Вие търсите човек за работа ли?

# 44
  • Мнения: 22
Здравейте,
Аз успях да намеря един сайт, от който ми предлагат да им пиша статии, но имам два въпроса към вас - в майчинство съм, проблем ли ще е и да не би да ми го спрат. Другият ми въпрос е дали някоя от вас се е занимавала с нещо подобно, знаете ли горе-долу колко се плаща. Разбирам, че има разлика от сайт до сайт, но поне приблизително, за да си имам представа като ми предложат някаква сума дали е нормална или само подигравка с труда
Благодаря ви

Общи условия

Активация на акаунт