Надомна работа?

  • 77 146
  • 131
  •   1
Отговори
  • Мнения: 437
Здравейте! Търся си надомна работа. Надявам се някой от вас тук да се занимава с това,тъй като в интернет има много обяви,но и много хора се оплакват от лъжливи такива. Моля някой,ако е запознат да ми даде подробна информация за работата,условията за започване на такава работа!
Благодаря Ви за отделеното време!

# 1
# 2
  • Мнения: 11
Здравейте, аз ходя на работа и то 6 дни в седмицата, но както се досещате все за нещо парите не достигат, затова винаги съм се занимавала и с нещо допълнително. Когато са кампаниите за гражданска отговорност обикалям познатите си и все някой е желаещ. Другото, което правя е да попълвам анкети /на български/ език. Вчера за първи път получих пари за тази си дейност-50,00 лева и бях щастлива и доволна. До този момент само от един сайт съм получила, на се надявам, че и от други ще се получи. Парите не се изкарват бързо, но пък не ме затруднява и за нещо допълнително е добре дошло по всяко време. В никакъв случай не може да се разчита на това за издръжка и основен доход. Ако някой се интересува да ми изпрати на лични име, фамилия и мейла си и ще му изпратя покана. За това аз получавам 50 ст. /не от вас разбира се/. Надявам се да съм била полезна. Успех на всички мами в борбата за оцеляване!!! Smile

# 3
  • Мнения: X
Съжалявам че го пиша това, но за мен това с попълването на анкети е пълна измама, и за да събереш добри пари от това ти трябват не месеци, а години, за мен това не е реалност, а измама  Sad
Аз съм безработна и също търся нещо допълнително и бих се радвала на нещо смислено и полезно bouquet

# 4
  • Мнения: 5 819
Да,явно никой не знае нищо по този въпрос. Има много обяви в интернет,но съм чела,че има голямо измами и ти взимат пари и после не ти плащат. .. та затова ми се искаше да получа информация от някой който работи това в момента,за да съм сигурна,че няма да бъда измамена
   Същото и аз искам. Доста информация съм прочела за надомна работа и честно да ти кажа, страх ме е да започна подобна работа. Могат да не ти искат пари, но да ти отнемат личните данни. Все пак пращаш автобиография.

# 5
  • Мнения: 49
Хоп, попаднах на това. Имащите нужда да го проверят,  и споделят все пак за други нуждаещи се.

http://olx.bg/ad/nadomna-rabota-s-internet-ID6d2KE.html

# 6
  • Мнения: 8
Здравейте, момичета и аз се записвам да следя темата. Опитах доста неща в последно време, от гледане на реклами до рязане и лепене...От рекламите се изкарват по 1-2лв за месец или нищо, а от хартиените изделия, всички обяви, на които попаднах се оказаха измама. Пращаш пари, пращат ти каталог с дейности и до там. Моля ако някой има изпробвана идея за надомна работа да пише. Мога да работя с въвеждане на текст и обработка на таблици, както и с CorelDrow, също така мога и да изработвам разни изделия или да сглобявам нещи, мога и да плета. Ще се радвам на предложения и идеи от ваша страна.

Последна редакция: сб, 10 сеп 2016, 07:54 от Диляна Василева-Христонова

# 7
  • Мнения: 5 819
   За съжаление, в тази тема никой не пише. Явно надомна работа много малко са се заели да я вършат. Изглежда, че не е предпочитана за изкарване на доходи. В България изглежда, че надомната работа не е толкова развита като в другите развити страни!!!

# 8
  • Мнения: 8
Да, така е, а и всички обяви на които съм попадала са доста съмнителни.

# 9
  • Мнения: 5 819
Да, така е, а и всички обяви на които съм попадала са доста съмнителни.


   Да, много са съмнителни тези обяви по интернет за надомна работа. Има и чуждестранни сайтове за надомна работа, но там пък индийците подбиват цените и работиш за жълти стотинки.

# 10
  • Мнения: 22 342
Аз също гледам за надомна работа, но няма нито обяви, нито информация за каквото и да било.

# 11
  • Мнения: 4 097
И аз в групата на търсещите надомна работа.

# 12
  • Мнения: 1 750
Момичета,моля,пишете какво искате да работите като надомна работа,за да се свързваме на лични.

# 13
  • Мнения: 5 819
Момичета,моля,пишете какво искате да работите като надомна работа,за да се свързваме на лични.

   Търся надомна работа, свързана с набиране и попълване на данни, на текст. Нещо подобно търся като надомна работа. Simple Smile

# 14
  • Мнения: 4 097
Ац също търся работа за набор на текст или нещо в тази сфера.

# 15
  • Пазарджик
  • Мнения: 49
Здравейте, аз също търся надомна работа, свързана с набиране на текстове, данни и подобни в тази сфера. Ще съм благодарна за полезна информация.

# 16
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 519
Търся работа надомна , без претенции каква. Единствено плетенето  ме затруднява Simple Smile .

# 17
  • Мнения: X
А аз търся свързана с преводи от и на английски език.

# 18
  • през девет планини в десета
  • Мнения: 67
Аз търся също в областта на преводите (езикови комбинации Български-Английски; Английски-Български; Немски-Български и Немски-Английски) Имам опит като преводач за няколко американски компании, но търся още допълнителни проекти. Благодаря предварително!

# 19
  • Мнения: 32
Аз също си търся някаква работа, свързана с набиране на текстове, или нещо подобно!
Момичета,моля,пишете какво искате да работите като надомна работа,за да се свързваме на лични.

# 20
  • Мнения: 11 253
Момичета, пишете какви умения и познания имате - word, excel,  фотошоп, езици. Пишете какво предпочитате и какво сте правили. Ако не е тайна можете да упоменете от кой град сте.  Peace

Бг-мамма ЗАБРАНЯВАТ да се пускат обяви, от тези които търсят хора за надомна работа, Трият обявите и налагат бан. Е, такива са им правилата  Rolling Eyes Затова единственият начин да намерите тук надомна работа е Вие сами да оставите възможност да ви потърсят.

Каква работа можете да намерите тук  - поддръжка на онлайн магазини, обработка на снимки за същите, писане на статии  и ревюта за сайтове, преводи, набор на текст.

# 21
  • Мнения: 22 342
Дорис, и на лични ли ги трият?
Аз мога да се занимавам с обработка на снимките, набор.на текст, предпечатна подготовка, изготвяне на всякакви брошури, дипляни и т.н., презентации.

# 22
  • Мнения: 4 097
Това, което мога да правя е набор на текст, писане на статии, поддръжка на онлайн магазин. От София съм. Работила съм като редактор/коректор 8 години.

Последна редакция: пн, 17 окт 2016, 08:16 от Arizona_85

# 23
  • Мадрид / София
  • Мнения: 5 911
Мога да превеждам от испански на български и обратно. 

# 24
  • Мнения: X
мога да превеждам от и на английски език към  и на български както и фотографски услуги  Peace

# 25
  • Мнения: 607
И аз търся надомна работа   Hug

# 26
  • Мнения: 446
Здравейте!
Мога да превеждам от и на чешки език, набор на текст. Предполагам, че ще се справя и с подръжка на онлайн магазин Simple Smile

# 27
  • Мнения: 66
И аз търся надомна работа, без претенции съм.
Мога да превеждам от и на английски.

# 28
  • София
  • Мнения: 140
Дъщеря ми търси надомна работа - превод на английски или набор на текст.

# 29
  • Мнения: 196
И аз търся надомна работа:

Превод от и на руски език, набор на текст и каквото друго се сетите без шиене и плетене Simple Smile

# 30
  • Мнения: 80
Аз мога да чертая на Autocad 2D и 3D, да визуализирам с 3ds max, да конструирам мебели Simple Smile А също и като останалите пиша текстове, статии, имам базови познания по Photoshop, които ми вършат работа при обработка на снимки . Ако мога да бъда полезна на някого, да свирка Simple Smile

# 31
  • Мнения: 3 010
Може да пробвате да си предложите уменията в тази група https://www.facebook.com/groups/greelance.bg/ или да следите там, постоянно се търсят хора за различни дейности.  Peace

# 32
  • Мнения: 22
Една златна дума: Дропшипинг. Аз лично за пръв път я видях точно във този форум преди по-малко от година. Засега не изкарвам много, по 200-300 лв. средно на месец, но и това е доволно, поне за мен. Запознах се с хора, които правят по няколко хиляди. Особено полезен в случая ще бъде Английски език. Отсега казвам, като всяко начало и това не е лесно и който си мисли, че от ден първи ще почва да прави пари, моля да не си прави труда. Ще се радвам да насоча всеки, който желае. Дотук съм обучил двама колеги и те започват да виждат резултата от своите усилия. Аз не печеля нищо от това, че помагам(ако не броим една бутилка уиски като подарък).

# 33
  • Мнения: 3 480
Момичета, знаете ли какъв е принципът на печалба в мултимаркетинговите компании като Oriflame, Avon и т.н.? Предлагат ми подобна възможност онлайн (за някой допълнителен лев) и се чудя дали има смисъл. Обикновено там трябва да зарибяваш и други такива бизнесмени, чудя се има ли смисъл?
Ако има отделна тема за това, моля дайте линк, не можах да открия.
Благодаря предварително. Hug Flutter

# 34
  • Мадрид / София
  • Мнения: 5 911
До колкото знам получаваш процент от направените поръчки. Ако ти се отдава да убеждаваш с лекота, за да привлечеш клиенти, би могло да има смисъл.

# 35
# 36
  • Мнения: 47
идеално за надомна работа е писането на статии за онлайн издания и блогове

# 37
  • Мнения: 4 097
Да, стига да може да се намери такова. Аз вече 10 месеца търся подобно нещо и нищо.

# 38
  • Мнения: X
Отчайващо трудно е да си намериш допълинтелна работа  Sad

# 39
  • Мнения: 700
Здравейте! И аз се записвам в темата! Успех на всички! И аз забелязах, че е доста трудно това с намирането на надомна работа Sad Освен, ако можеш да изработваш нещо / гривнички, обеци и т. н. / и после да си ги продаваш сам, друго не виждам като опция.

# 40
  • Мнения: 700
Да, стига да може да се намери такова. Аз вече 10 месеца търся подобно нещо и нищо.

Тези дни мернах нещо подобно, но забравих къде Sad Не се заинтересувах, защото пишеше, че искат мининум 30 статии на месец и да си достигнал минимум 50 лв. Статията трябва да е от около 160 думи, може и повече да бяха не помня, и за една статия плащат 1-2 лв. И с тези измамни обяви напоследък я подминах.

# 41
  • Мнения: 3 480
Има ли възможност в БГ да си направите бизнес като виртуални асистенти?
В чужбина е много разпространено.
Малки фирми, които не искат да плащат на секретарки (на пълен работен ден) се свързват с виртуалния асистент и той върши работата. Ексел таблици, уорд документи, дори счетоводство, организиране на вечери, ваканции и дори приемане на телефонни обаждания, плащане на сметки, медийни профили.

Изработване на персонализирани подаръци като семейни дръвчета (ако сте добри в ръцете), кукли (за добрите художници); чаши с надписи, фотография ...

# 42
  • Мнения: 1 750
И аз търся някой да работи с ръце,но ......

# 43
  • Мнения: 700
И аз търся някой да работи с ръце,но ......

В смисъл? Вие търсите човек за работа ли?

# 44
  • Мнения: 22
Здравейте,
Аз успях да намеря един сайт, от който ми предлагат да им пиша статии, но имам два въпроса към вас - в майчинство съм, проблем ли ще е и да не би да ми го спрат. Другият ми въпрос е дали някоя от вас се е занимавала с нещо подобно, знаете ли горе-долу колко се плаща. Разбирам, че има разлика от сайт до сайт, но поне приблизително, за да си имам представа като ми предложат някаква сума дали е нормална или само подигравка с труда
Благодаря ви

# 45
  • Мнения: X
Аз съм срещала цени на писане на статии от 6 лв  за 500-600 думи, до 15-20 което ми се вижда по нормално, предлага ли са ми и 6 лв , и 5 за 500  думи ,но не съм приела, аз също търся надеждна работа от къщи без ефект  Hug

# 46
  • Мнения: 700
Една-две страници по-назад и аз бях написала за една обява за статии, която бях прочела ... Много е тегаво с това търсене на надомна работа Sad

# 47
  • Мнения: 5 819
Една-две страници по-назад и аз бях написала за една обява за статии, която бях прочела ... Много е тегаво с това търсене на надомна работа Sad

    Да, наистина е досадно да се търси надомна работа. Изобщо не си сигурен дали няма да те излъжат, използват и накрая да не ти платят и да прекъснат отношения с тебе, а работодателят да е използвал от някой наивник да му свърши работата.

# 48
  • Мнения: 3 480
Така е като няма работещо законодателство в БГ.

# 49
  • Мнения: 5 819
Така е като няма работещо законодателство в БГ.

   Съгласна съм.

# 50
  • Мнения: 437
Споделете сайта, ако може за писане на статий😊

# 51
  • Бургас
  • Мнения: 6 468
Споделете сайта, ако може за писане на статий😊
За статиЙ се изисква грамотност на поне едно средно ниво... или поне така си мисля аз, нямам опит с подобна дейност, просто ми стана смешно, че искате да пишете "статий", за неправилната употреба на "," даже няма да коментирам  Laughing

Последна редакция: пт, 18 авг 2017, 03:00 от Мон...

# 52
  • Мнения: 5 819
   Така не се научиха, че при мн.ч. на думата с две окончания "и", не се пише на последното "и" с "й". Не претендирам, че съм изрядна в писмената грамотност, но това са прости правила. Какво толкова сложно има - да се знае кога се поставя пълен и кратък член, да се изписват думите правилно. Има google и винаги можеш да провериш как се пише определена дума при съмнения!

# 53
  • Мнения: 822
Искам да работя като преводач /на хонорар/ към „Конфидент“ или „Balkan Company Ltd“, но се притеснявам дали няма да ме излъжат с плащане! Някой работил ли е към тези преводачески къщи?

# 54
  • Мнения: 34
Момичета, знаете ли какъв е принципът на печалба в мултимаркетинговите компании като Oriflame, Avon и т.н.? Предлагат ми подобна възможност онлайн (за някой допълнителен лев) и се чудя дали има смисъл. Обикновено там трябва да зарибяваш и други такива бизнесмени, чудя се има ли смисъл?
Ако има отделна тема за това, моля дайте линк, не можах да открия.
Благодаря предварително. Hug Flutter

Здравей,
Ако искаш пиши ми, ще дам отговор на въпроса ти Simple Smile

# 55
  • Мнения: 3 480
Момичета, знаете ли какъв е принципът на печалба в мултимаркетинговите компании като Oriflame, Avon и т.н.? Предлагат ми подобна възможност онлайн (за някой допълнителен лев) и се чудя дали има смисъл. Обикновено там трябва да зарибяваш и други такива бизнесмени, чудя се има ли смисъл?
Ако има отделна тема за това, моля дайте линк, не можах да открия.
Благодаря предварително. Hug Flutter

Здравей,
Ако искаш пиши ми, ще дам отговор на въпроса ти Simple Smile

Благодаря, поразрових се. Оказа се точно това, което мислех.

# 56
  • Мнения: 263
Една златна дума: Дропшипинг. Аз лично за пръв път я видях точно във този форум преди по-малко от година. Засега не изкарвам много, по 200-300 лв. средно на месец, но и това е доволно, поне за мен. Запознах се с хора, които правят по няколко хиляди. Особено полезен в случая ще бъде Английски език. Отсега казвам, като всяко начало и това не е лесно и който си мисли, че от ден първи ще почва да прави пари, моля да не си прави труда. Ще се радвам да насоча всеки, който желае. Дотук съм обучил двама колеги и те започват да виждат резултата от своите усилия. Аз не печеля нищо от това, че помагам(ако не броим една бутилка уиски като подарък).

Споделете малко информация, моля Simple Smile

# 57
  • Мнения: 6
Една златна дума: Дропшипинг. Аз лично за пръв път я видях точно във този форум преди по-малко от година. Засега не изкарвам много, по 200-300 лв. средно на месец, но и това е доволно, поне за мен. Запознах се с хора, които правят по няколко хиляди. Особено полезен в случая ще бъде Английски език. Отсега казвам, като всяко начало и това не е лесно и който си мисли, че от ден първи ще почва да прави пари, моля да не си прави труда. Ще се радвам да насоча всеки, който желае. Дотук съм обучил двама колеги и те започват да виждат резултата от своите усилия. Аз не печеля нищо от това, че помагам(ако не броим една бутилка уиски като подарък).

Споделете малко информация, моля Simple Smile


И аз бих искала да науча малко повече Simple Smile

# 58
  • Мнения: 3 480
Това не е ли същото като МЛМ?
Много компании като клийнийз доставят стоките си до клиентите си, на място?

# 59
  • Мнения: 46
Една златна дума: Дропшипинг. Аз лично за пръв път я видях точно във този форум преди по-малко от година. Засега не изкарвам много, по 200-300 лв. средно на месец, но и това е доволно, поне за мен. Запознах се с хора, които правят по няколко хиляди. Особено полезен в случая ще бъде Английски език. Отсега казвам, като всяко начало и това не е лесно и който си мисли, че от ден първи ще почва да прави пари, моля да не си прави труда. Ще се радвам да насоча всеки, който желае. Дотук съм обучил двама колеги и те започват да виждат резултата от своите усилия. Аз не печеля нищо от това, че помагам(ако не броим една бутилка уиски като подарък).

Споделете малко информация, моля Simple Smile

И аз се вълнувам от малко информация Simple Smile

# 60
  • Мнения: 34
С мой приятел наскоро говорихме по темата, оказа се че тази ниша - дропшипинг е много доходоносна и с голям потенциал. Той ми посочи примери със свои приятели, които са доста напреднали вече.
Аз съм се насочила към МЛМ компания с която си докарвам някой лев допълнително, но ще бъда благодарна на повече информация Simple Smile

Благодаря!

# 61
  • Мнения: 3 480
Зависи много от пазара и от района.
Ужасно много усилия за жълти стотинки и необходимо много свободно време.
Навремето се занимавах с това, но хората, в районът, в който продавах пазаруваха само от доказани производители.
Качеството на продуктите на МЛМ са много съмнителни, според мен трябва да си голям балък, за да повярваш на гръмките реклами.

Трябва да си изкл/чително търпелив, нахален, твърдоглав и ... да понасяш ненужни унижения.
Да не говорим, че фирмата - майка е некоректна и понякога доставя грешни продукти или ги няма в наличност, което води до загуба на доверие в малкото клиенти, които си успял да набереш.

Тези "приятели" са в нещо като секта, където взаимно се надъхват колко са успешни.

# 62
  • Мнения: 4 097
Аз също бих искала да науча повече информация.

# 63
  • Мнения: 3 480
Мое мнение е, че този вид бизнес е за студенти (много млади хора) или пенсионери.

# 64
  • пловдив
  • Мнения: 34
И аз бих искала да науча малко повече

# 65
  • Мадрид / София
  • Мнения: 5 911
Представлява горе-долу следното: правиш си web страница със продуктите, които ще продаваш и почваш да набираш клиенти купувачи. На теб стоката ти я доставя главната фирма майка и ти я изпращаш на съответния клиент или пращаш заявката и те я доставят. Не си спомням вече как беше условието. Съответно получаваш определен дял от печалбата. В това се състои работата. И сега: зависи от предлаганата стока като качество, сериозност на изпращането както и гаранцията, а най-вече от личните ви качества като търговец. До колко убедително можете да омаете бъдещия клиент за да си купи нещо от вас.

# 66
  • Мнения: 822
а като харесва дадената стока на клиента, той почва да поръчва директно от доставчика и Вас заобикаля...пренебрегва! Те така съм патила!

# 67
  • Мнения: 3 480
Логично е, защо да чакат каталози и да си губят времето да чакат доставка, като могат директно от сайта да го направят.
Единствено, ако сте завързали приятелски отношения могат да ви направят услуга. Или им давате безплатни мостри.

Лично аз не знам коя от тези фирми предлага качествени продукти. Много са "средно качество" и ако човек може да си позволи стока на утвърдена марка на пазара не би си правил експерименти.

# 68
  • Мнения: 822
Аз съм продавала детската храница...и на офертата за нея е имало и мейл, и телефони на фирмата, с която аз работя! И когато аптеките са внедрили в продажбата тази храна /бурканчета, чайове против колики и прочее/ и хората са започнали да търсят тези продукти, те са поръчвали директно от София! А, когато не са знаяли за нея, аз съм обикаляла магазините, аптеки като бездомно куче - по цял ден!

# 69
  • Мнения: 7
Аз попаднах преди дни на един мошеник,Росен Стоянов така се представи.Иска да му преведеш трисет и четри лв по сметка на Пиреус Банк,като направих справка в същата банка служителката ми каза няма такъв на тази сметка Росен,има лицето Валери Стойчков,набързо ми светна лампата и проверив в интернет за този хубавец.Лъже хората от поне десет  години

Това е номера с който е публикувал обявата този  Росен 0876820662

Последна редакция: пт, 06 окт 2017, 10:31 от bubanka

# 70
  • Мнения: 7
Натъкнах се случайно на тези обяви но се оказаха измами и  2  те.Две жени са и искат по 6 лв да ги пратиш на запис до адрес: Бургас, жк „Меден рудник“, бл.63, вх.4, ет.1  Людмила Бъчварова   7 лв .тел 088/7720574 другата лъжкиния е   Димитричка Калчева Стоянова Варна бл  10 ет 9 ап 41  ул Ружа тя иска 5 лв тел 089/5934954

# 71
  • Мнения: 822
Натъкнах се случайно на тези обяви но се оказаха измами и  2  те.Две жени са и искат по 6 лв да ги пратиш на запис до адрес: Бургас, жк „Меден рудник“, бл.63, вх.4, ет.1  Людмила Бъчварова   7 лв .тел 088/7720574 другата лъжкиния е   Димитричка Калчева Стоянова Варна бл  10 ет 9 ап 41  ул Ружа тя иска 5 лв тел 089/5934954
Но закакво са изписали, че искат да им ги пратиш? Работа ли да дадат или какво?

# 72
  • Мнения: 7
mima 12 Уж давали работа,Торбички химикалки и др глупости.Като проверих това се оказа че тези двете са измамници на друбно.дребно дребно по 7 лв от няколко души на ден смятайте колко изкарват

# 73
  • Мнения: 822
Аз съм се обявила, че превеждам текстове от различно естество! Една жена не ми е платила..., излъгала е и съм спяла да се занимавам с това...Не мога да намеря нищо за работа вкъщи, само козметики да продавам из улиците ми предлагат! Друго нищо!

# 74
  • Мнения: 8
Измами от хора предлагащи надомна работа се въртят от много години.

# 75
  • Мнения: 7
Преди дни се натъкнах на още една  ,АНТОАНЕТА НИКОЛОВА ЙОРДАНОВА гр Бургас 0877790829 тя също иска от 5 до 8 лв
Решихме да я пробваме няколко дни поред, и всеки ден различна сума казваше

# 76
  • Пловдив
  • Мнения: 271
Цоп  и аз тук,пък дано изкочи нещо интересно.
За сега се ззанимавам с Орифлейм основно,и съм доволна,предвид,че ми е едва втори месец.Ще видим как ще е по-нататък.Мъча се тука и с 1 сайт за попълване на анкети-добри точки(обменят се за пари)дават,ама анкета вече 3 дни нямам.След време ще споделя мнение и за него.

# 77
  • Мнения: 2 290
Калина Атанасова, ще следя за мнението ти относно този сайт за анкети.Срещала съм подобни предложения, но не знам защо съм скептично настроена.

# 78
  • Мнения: 822
Аз съм писала на една обява, че искам да попълвам анкети за пари! Те са отговорили, че ще подбират темите според това, което съм посочила там като моите интереси, хобите, занимания, образование, работа и прочее.....и като започнали да вървят в пощата ми писма на разни езици дето съм ги въвеждала в гоогле преводач и съм превеждала изречение по изречение....А то са били покани на семинари, на някакви курсове, а отстрани са изписани цените им, местата дето се провеждат. Та е станало така, че тези са искали от мен пари, а не са ми давали - тоест да им посещавам патени курсове, обучения уж за попълване на реклами и разни такива....А и наред с това са ми тръгнали някакви писма! Може и да са били реклами, но неясни прикачени файлове /не съм знаяла даже с каква програма да ги отворя/, мотаела съм се с тези писма, файлове..Нищо не съм попълнила, защото те са били на чешки език, другите са на английски....абе, то се иска от страната на тези, които организират работа, да има ред, да е оправно всичко, а то е хаос...

# 79
  • Мнения: 18
Здравейте всички, разглеждайки jobs.bg виждам обяви за хората с Photoshop умения които искат да поработват от вкъщи и искам да ги споделя с вас - аз лично нямам такива умения, но може да бъде полезно на някого:
https://www.jobs.bg/job/4039790
и
https://www.jobs.bg/job/4039790

# 80
  • Пловдив
  • Мнения: 271
Калина Атанасова, ще следя за мнението ти относно този сайт за анкети.Срещала съм подобни предложения, но не знам защо съм скептично настроена.
Аз съм регистрирана в 2 такива сайта,като всичко е на български.Няма кой знае какви анкети,но всички зависи от инфото в профила.
Има едиН Сайт в който се изпълняват задачки-потърси еди-какво си в Google,влез в този и този сайт,щракни еди-къде си.За всяка изпълнена задача дават по 0,10лв.На месец се пращат по 50 задача,на всеки кръгъл час.Може да се теглят на 10лв,но в момента е затворено за регистрации,за съжаление.

Последна редакция: нд, 26 ное 2017, 09:12 от bubanka

# 81
  • Мадрид / София
  • Мнения: 5 911
Заслужава ли си за 5лв на месец да си губи времето човек?

# 82
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 638
Преди много време аз съм работила надомно тук https://www.bezplatno.net/%D0%BA%D0%B0%D1%82%D0%B0%D0%BB%D0%BE%D … %D0%BA-73801.html
Поради здравословни проблеми с детето по това време се наложи да остана в къщи за няколко години тогава. Фирмата има и цехове на място, но аз тогава работех надомно. Имаше и още други майки като мен. Веднъж седмично ходехме да вземем работа и да предадем изработеното. Коректни са, работи се на договор, има реални осигуровки. Аз правех машинна бродерия, но имат за шиене основно бебешки и детски дрехи. Половината от хората там са с ТЕЛК решения, но приемаха и на общо основане. Сега точно не знам какво е положението, но не пречи да се пита. Ако приемат нови хора все още, всичко им е точно и легално. Ако някой се интересува от такава работа, нека после да напише какво е актуалното положение.

# 83
  • Мнения: 22
Здравейте,
Съжалявам за забавянето на отговора по въпроса за дропшипинг. Общо взето термина е леко неправилно нявлязъл в България под формата, в която аз и моите колеги го изпълняваме. Правилното наименование е "Онлайн Арбитраж". С няколко думи това означава препродаване на стоки с комисион. В случая заетото от дропшипинга действие е, че се ползва онлайн платформа, от която се пазарува и друга, в която се продава. И двете платформи са известни и лесно достъпни и повечето хора са ги ползвали. Става въпрос за Амазон(Amazon) и Ибей(eBay). Има много хубави видеообучения на български език в youtube, които са безплатни и лесно разбираеми. Може да ги намерите тук: https://www.youtube.com/watch?v=9EVGrI7WNGs




Може да видите печалбата ми за настоящия и предходния месеци. Аз разбира се изкарвам малко, но за около час работа на ден, смятам, че резултата е приличен. Имам колеги, които правят по 15 пъти повече. Мисля, че информацията е достатъчна засега, изгледайте видео материалите и ще коментираме при нови въпроси.

Не забравяйте - това е бизнес, в който колко ще изкарате, зависи само от вас и уменията ви да продавате.

Поздрави.

# 84
  • Мнения: 7
При тъсене на работа от вкъщи попаднах на стария познат Валери Стойчков,който има десетки теми по сайтовете че мами хората с работа от вкъщи.При позваняване му познах гласа веднага.Сега е със телефон  0877270680 но ги сменя често.Също така лъже в имената който дава да му преведете дадената сума.Мъжки ,Женски имена ползва,това няма значение .Защото като превеждате от чужда банка към чужда те искат само   сметката да е вярна.Имената нямат значение.Това ми каза служител в банка.Така че взимавайте .

# 85
  • Мнения: 14
Момичета,моля,пишете какво искате да работите като надомна работа,за да се свързваме на лични.
Какви са варянтите за надомна работа?

# 86
  • Пловдив
  • Мнения: 271
Дропшипинга е страхотен и лесен начин за допълнителен доход. Аз се занимавам с това от известно време и макар че изобщо не съм кой знае колко усърдна, за 1 седмица имам към 70-80лв изработени. Там важното е само да попаднеш на коректни доставчици, с които работата да върви лесно и да плащат в уговорените срокове.
Паралелно с това съм Мениджър към AVON( Oriflame не беше за мен и временно имах успех). Много хора са против МЛМ, но според мен имат тотално грешна представа за цялата система и начин на работа. Е не е като да седиш и да те затрупват пари, но все пак ми носи приходи.
Комбинацията от тези 2 дейности ми донесе малко над 300лв за последните 3 седмици, еми това ми е почти цялото майчинство.....изводите си ги правете сами.

# 87
  • Мнения: 8 793
Дропшипинга е страхотен и лесен начин за допълнителен доход. Аз се занимавам с това от известно време и макар че изобщо не съм кой знае колко усърдна, за 1 седмица имам към 70-80лв изработени. Там важното е само да попаднеш на коректни доставчици, с които работата да върви лесно и да плащат в уговорените срокове.
Паралелно с това съм Мениджър към AVON( Oriflame не беше за мен и временно имах успех). Много хора са против МЛМ, но според мен имат тотално грешна представа за цялата система и начин на работа. Е не е като да седиш и да те затрупват пари, но все пак ми носи приходи.
Комбинацията от тези 2 дейности ми донесе малко над 300лв за последните 3 седмици, еми това ми е почти цялото майчинство.....изводите си ги правете сами.

Може ли малко повече инфо за този дропшопинг, как да се включа, как да позная кои доставчици са коректни и най-вече какво представлява самата работа?
Благодаря!

# 88
  • Пловдив
  • Мнения: 271
Дропшипинга е страхотен и лесен начин за допълнителен доход. Аз се занимавам с това от известно време и макар че изобщо не съм кой знае колко усърдна, за 1 седмица имам към 70-80лв изработени. Там важното е само да попаднеш на коректни доставчици, с които работата да върви лесно и да плащат в уговорените срокове.
Паралелно с това съм Мениджър към AVON( Oriflame не беше за мен и временно имах успех). Много хора са против МЛМ, но според мен имат тотално грешна представа за цялата система и начин на работа. Е не е като да седиш и да те затрупват пари, но все пак ми носи приходи.
Комбинацията от тези 2 дейности ми донесе малко над 300лв за последните 3 седмици, еми това ми е почти цялото майчинство.....изводите си ги правете сами.

Може ли малко повече инфо за този дропшопинг, как да се включа, как да позная кои доставчици са коректни и най-вече какво представлява самата работа?
Благодаря!

 В основата си това е посредничество или препродаване на даден артикул. Принципт на работа в България е по-различен от този в осталите страни, но по мое мнение, е малко по-удачен за нас. Не ти трябва никакъв начален капитал.
Аз си намирам доставчици търсейки в Googel, Facbook„ има си форуми за дропшипинг. Как да познаеш кой е коректен....ами според мен няма как, докато не пробваш. Зависи и какъв вид стока искаш да продаваш. Комисионната зависи от уговорката Ви. С някой хора работя на процент от тяхната цена, с други си слагам надценка, с трети комбинирано.Кога и как ще си получаваш печалбата се уговаряте пак в началото още.

# 89
  • Мнения: 8 793
Мерси! За сега ще се ослушвам още, не знам дали мога да продавам, що за търговец съм Rolling Eyes

# 90
  • Пловдив
  • Мнения: 271
Мерси! За сега ще се ослушвам още, не знам дали мога да продавам, що за търговец съм Rolling Eyes
И аз не знаех, ама се оказа, че не е толкова трудно.

# 91
  • Мадрид / София
  • Мнения: 5 911
Ън, въпроса е да можеш да убеждаваш хората в качествата на дадена стока, т. е. да можеш с думи да я рекламираш и направиш желана от хората, нищо че може да не се покрива с реалните качества.

# 92
  • Пловдив
  • Мнения: 271
Ън, въпроса е да можеш да убеждаваш хората в качествата на дадена стока, т. е. да можеш с думи да я рекламираш и направиш желана от хората, нищо че може да не се покрива с реалните качества.

Е стига де, за мен това не е правилно. Все пак на клиента не му дреме ти дали правиш тая стока, даи я внасяш или само я продаваш. Като остане излъган ти си виновен и твоето име страда, а така се губят клиенти и то много лесно.
Вярно, че не можеш да знаеш как са реално нещата, ама за максимум месец можеш д си съставиш мнение както за вида на стоката, така и за човека с който си се захванал да работиш

# 93
  • Мадрид / София
  • Мнения: 5 911
Ако не ти се отдава да рекламираш една стока, как ще я продадеш? Иска се “лабия”, испанска дума точно за умението да увличаш говорейки.

# 94
  • Пловдив
  • Мнения: 271
С това съм абсолютно съгласна. Няма ка да си продадеш стоката, ако н знаеш какво и как да напишеш. Или пък пишеш неграмотно и се държиш нагло и арогантно( че и такива съм срещала).
Гаден момент в тази работа е, като те питат нещо за стоката пък ти хал-хабер си нямаш, пишеш на продавача и чакаш да ти отговори. Така си ги мисля понякога, но в повечето случаи се извинявам с факта, че е нова стока и очаквам инфо до края на деня. Хората са добронамерени като им кажеш истината, нищо че понякога излизаш малко незапознат с това което продаваш.

# 95
  • Мнения: 3 480
Работила съм с 2 такива МЛМ компании и в двата случая качеството на стоките не беше добро, както и клиентското обслужване. Защо хората да си губят времето да поръчват и чакат като при големите търговци и вериги с репутация стоките са с много добро качество?
В тази връзка защо да купувам Avon или Oriflame като има 1000 добри козметични марки на пазара с признато качество?

# 96
  • Мнения: 8 793
Ън, въпроса е да можеш да убеждаваш хората в качествата на дадена стока, т. е. да можеш с думи да я рекламираш и направиш желана от хората, нищо че може да не се покрива с реалните качества.

Ще помисля над такава възможност. Докато мисля дали да се насоча към такова нещо, си пуснах обяви за фрийлансър -копирайтър, редактор и коректор на текстове. Това поне ми е професия и ще мога веднага да я работя, не да се чудя ставам ли, не ставам ли...
Сега остава само да ме потърсят Heart Eyes нямам големи очаквания, но съм в готовност да започна веднага.

# 97
  • Пловдив
  • Мнения: 271
Работила съм с 2 такива МЛМ компании и в двата случая качеството на стоките не беше добро, както и клиентското обслужване. Защо хората да си губят времето да поръчват и чакат като при големите търговци и вериги с репутация стоките са с много добро качество?
В тази връзка защо да купувам Avon или Oriflame като има 1000 добри козметични марки на пазара с признато качество?
Защото всеки човек е с различно мнение.Аз познавам хора които си държат на Avon, Oriflame, Lr, Livion и много подобни марки, но не са доволни от Loreal, Maybelline, MaxFactor и подобни.

# 98
  • Мнения: 3 480
Говоря от гледна точка на човек, който живее в район с определени очаквания, както и наличие на търговски вериги от висок клас. В този район няма как да пробутам стока с по-ниско качество на хора, които по принцип очакват високо.

И аз познавам хора, които държат на определени дистрибутори, но изхождайки от своята гледна точка и очаквания няма как да тръгна да рекламирам определена марка, ако самата аз ползвам по-висок клас. Затова и ми отне 1 месец относително да се убедя, че след като фирмата ми изпраща грешни артикули или поръчвам такива и казвам на хората, че ще им ги доставя след седмица, а те идват след 2 ... за мен не проработи. Да не говорим, че "печалбата" поне през пърите 6 месеца е минимална в сравнение с времето пред компютъра и личните контакти.

# 99
  • Мнения: 1
И аз си търся надомна работа. Справям се с плетене, изработка на гривни и гердани, сглобяване на химикалки и лепене на пликове

# 100
  • Мнения: 793
Ставаме две ,аз също търся .Grinning

# 101
  • Мнения: 3 010
И аз си търся надомна работа. Справям се с плетене, изработка на гривни и гердани, сглобяване на химикалки и лепене на пликове

Не виждам защо чакате някой да ви предложи такава работа, вместо сама да изработвате неща и да ги продавате. Обикновено хора, които предлагат подобна надомна работа искат да им плащате пари и доста често са измами.

# 102
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 638
Момичета, ако имате подобни умения, сами си изработвайте нешата и си ги продавайте във фейсбук групите.

# 103
  • Мнения: 437
Намерих сайт в интернет от който изкарвам до 30 лв. на месец.... Някой друг намери ли нещо от което да изкарва допълнителен доход?

# 104
  • Мнения: 8 793
Аз намерих и не става въпрос за 20-30 лв изобщо, не бих го броила за доход. Simple Smile
Направих си потфолио и пускам избрани неща, близки до това, за което кандидатствам. Върви много добре. Доволна съм. Обаче се убедих, че без портфолио нищо не става, абсолютно нищо. Никой не е склонен да ти плати дори лев, ако не може да види същото като това, което иска да ти възложи, или поне съвсем близко. Ако някой си мисли, че ей така между другото ще печели пари, много се лъже. Всеки път, когато кандидатстваш за нещо, си на интервю и те проверяват много стриктно. Ако някъде кликаш за жълти стотинки може и да е лесно. Който се готви да работи за по-сериозни суми, да стяга добро портфолио. Simple Smile

# 105
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 638
Ън, за уеб дизайн ли търсиш?

# 106
  • Мнения: 8 793
 newsm78 Не ти разбирам въпроса: дали търся нещо? Не търся. Писах, че съм намерила. Но трябва портфолио и то добро. Надомната работа, тоест фрийлансър, не е само някаква работа за малко пари, а много сериозно занимание. И те проверяват яко. Иначе съм копирайтър, не дизайнер. Simple Smile

ПП А, да. Исках да питам, ако реша тук да си пусна портфолио на работата  в съответния раздел дали ще изтрият, защото пускам линкове към сайтовете, за които съм работила, а тук всеки линк е спам? Някой пробвал ли е? Виждам линкове за блогове, но аз работя за сайтове.... Rolling Eyes

# 107
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 638
Това и питах - дали си уеб дизайнер.

# 108
  • София
  • Мнения: 12
Намерих сайт в интернет от който изкарвам до 30 лв. на месец.... Някой друг намери ли нещо от което да изкарва допълнителен доход?

А кой е сайта? Може ли инфо Simple Smile

# 109
  • Мнения: 7
Здравейте, аз ходя на работа и то 6 дни в седмицата, но както се досещате все за нещо парите не достигат, затова винаги съм се занимавала и с нещо допълнително. Когато са кампаниите за гражданска отговорност обикалям познатите си и все някой е желаещ. Другото, което правя е да попълвам анкети /на български/ език. Вчера за първи път получих пари за тази си дейност-50,00 лева и бях щастлива и доволна. До този момент само от един сайт съм получила, на се надявам, че и от други ще се получи. Парите не се изкарват бързо, но пък не ме затруднява и за нещо допълнително е добре дошло по всяко време. В никакъв случай не може да се разчита на това за издръжка и основен доход. Ако някой се интересува да ми изпрати на лични име, фамилия и мейла си и ще му изпратя покана. За това аз получавам 50 ст. /не от вас разбира се/. Надявам се да съм била полезна. Успех на всички мами в борбата за оцеляване!!! Smile
Здравейте, може ли повече информация
За попълване на анкети. Благодаря

# 110
  • Мнения: 3 010
За попълване на анкети. Благодаря

Както е писала nana33 от анкети пари не се изкарват, но ето все пак няколко публикации от които може да се ориентираш за сайтове за анкети, какво се плаща и колко се печели: https://narabota.blogspot.com/search/label/анкети

# 111
# 112
  • Мнения: 14 715
Ейй с тези реферални линкове...
Аз също цъкам в два сайта (едното е приложение за тел),плащат,но единия много се бави-по три месеца им отнема изплащане на 5 или 10 долара. Безумно е! От другия сайт вчера ми преведоха първото плащане,седмица им отне,но от заработени 15$,изплатиха 10,50. То си е посочено,че е така. Ако някой иска ще му пиша на лс сайтовете.
Издирвам още някакви,ако има някой сериозен може да ми пишете на лс.

# 113
  • Мнения: 4 097
Аз бих искала да ми пишеш за сайтовете, ако може.

# 114
  • Мнения: 2 068
И аз бих искала, ако може.

# 115
  • Мнения: 1
Здравейте,търся надомна работа като сглобяване на химикалки,играчки ,подаръчни порбички.

# 116
  • Пловдив
  • Мнения: 133
Здравейте,търся надомна работа като сглобяване на химикалки,играчки ,подаръчни порбички.


От къде си?
Има едно село до Пазарджик, дават торби за лепене, след това им ги връщаш.
Аз ходих и ми дадоха около 500бр., но не си заслужава според мен. Много пипкава работа, много етапи за една чанта (не можеш да направиш наведнъж една готова, изисква се време), а заплащането е доста зле.

# 117
  • Мнения: 157
И аз разцъквам един подобен сайт за анкети, кликове, видеа и други. Има и една функция, която в другите сайтове не съм виждала - плаща за постове и следване на хора в инстаграм.

Последна редакция: вт, 30 апр 2019, 09:47 от bubanka

# 118
  • Мнения: 1 998
И аз разцъквам един подобен сайт за анкети, кликове, видеа и други. Има и една функция, която в другите сайтове не съм виждала - плаща за постове и следване на хора в инстаграм.

Може ли да кажете кой е сайтът?

# 119
  • Мнения: 437
Прати ми имейла ти и ще ти пратя покана за регистрация(става само с покана)
И аз разцъквам един подобен сайт за анкети, кликове, видеа и други. Има и една функция, която в другите сайтове не съм виждала - плаща за постове и следване на хора в инстаграм.

Може ли да кажете кой е сайтът?

# 120
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 638
Заслужава ли си заплащането този сайт?

# 121
  • Мнения: 5 819
И аз разцъквам един подобен сайт за анкети, кликове, видеа и други. Има и една функция, която в другите сайтове не съм виждала - плаща за постове и следване на хора в инстаграм.

    И аз се интересувам от този сайт! Бихте ли ми казали адреса на този сайт? Как мога да се присъединя към този сайт? Как и на колко време се извършва плащането? Какво е заплащането в този сайт? Интересувам се от всякаква информация за този сайт! Можете да ми пишете на лични съобщения, ако искате да ми отговорите на въпросите!

    Благодаря Ви предварително!

# 122
  • Мнения: 437
Аз изкарвам по 30лв. на месец обикновенно и повече пт 60лв не съм изкарвала. Този сайт е просто за някакъв допълнителен доход. Не изисква много време

[/b]
Заслужава ли си заплащането този сайт?

# 123
  • Мнения: 6 088
Напишете го този сайт да го видим  Grinning

# 124
  • Мнения: 14
Аз изкарвам по 30лв. на месец обикновенно и повече пт 60лв не съм изкарвала. Този сайт е просто за някакъв допълнителен доход. Не изисква много време

[/b]
Заслужава ли си заплащането този сайт?


И мен ме интересува сайта моля

# 125
  • Мнения: 7
Открих един доста интересен сайт - fiverr.com . можеш да изпълняваш различни услуги като контрактор като минималната сума, която можеш да поискаш е 5$. От тях сайтът ти удържа 1$ и реално получаваш 4. превеждат ти ги в paypal. За половин година съм направил 400 $ oт там, за няколко часа работа. Пуснал съм си услуга "обработване на снимки с photoshop", понеже с това се занимавам по принцип. Има всякакви категории- преводи, графичен дизайн, обработка на снимки/клипове, консултации и т.н. Разгледайте, бързо става и за странични доходи е идеално.

# 126
  • Мнения: 2 246
Там пък конкуренцията е толкова голяма, че не виждам някой нов да се вреди, освен ако няма супер добра репутация и препоръки. Това не става за ден-два, а се гради с месеци/години.

# 127
  • Мнения: 15
Здравейте, търся надомна работа, нещо свързано с въвеждане на данни. Гледах доста клипове по темата в ютюб, но повечето сайтове не предлагат работни позиции за България. Знаете ли подобни сайтове ?

# 128
  • Пловдив
  • Мнения: 126
Здравейте, дами:sunglasses: Някоя от вас занимава ли се с надомна работа или дали знае коректна фирма? Чувала съм за сайтове където се попълват анкети или се пишат някакви кодове,но това било пълна измама.

# 129
  • Мнения: 119
Здравейте,моля Ви кажете ми сайт български в които да пиша истории.Желая да пиша на български език,малки разкази и да изкарвам пари.Задължително сайт ,който ти плаща за това.Или предложете друг в сайт в който да решавам тестове ,пиша на български или английски срещу пари.

# 130
  • Мнения: X
Здравейте!Аз търся работа като администратор в онлайн магазин,потвърждаване на поръчки по телефон и изготвяне на товарителници.Как да си намеря такава работа?Не съм се занимавала с това,но смятам, че ще се справя.С английския съм долу-горе а с компютрите се справям доста добре.

# 131
  • Пловдив
  • Мнения: 271
Здравейте!Аз търся работа като администратор в онлайн магазин,потвърждаване на поръчки по телефон и изготвяне на товарителници.Как да си намеря такава работа?Не съм се занимавала с това,но смятам, че ще се справя.С английския съм долу-горе а с компютрите се справям доста добре.
Ми то и в djobs.bg има подобни обяви, така че май там е по-добре да търсите. И само да споделя, че не е много лесно да си администратор на онлайн магазин. НАд 2 години се занимавам с дропшипинг и имам 2 страници за това. Сама си ги администрирам и се иска супер много време. За сайтовете е още по-голяма занимавка.

Общи условия

Активация на акаунт