Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
Дали има студенти търсещи пациенти за София , нямам големи финансови възможности, а работа ще създам достатъчно Simple Smile Благодаря предварително !

# 1
Студентите на са ли ваканция сега?

# 2
Виж в ОЛХ ,преди видях обява на студент търсещ пациенти.

# 3
На 15.09. 2016 отивате във факултета по дентална медицина и всеки ще ви поеме. Тогава започва учебната година. Ако сте за обтурации и коренови лечения- на първия етаж зад стълбите в сектор "консервативно зъболечение", ако сте за протези, коронки или мостове - на втория етаж след кафето в сектор "протетична дентална медицина".

# 4
Успех в лечението! За срам и резил съм виждал работа на студенти, която е много по-добре свършена от работата на зъболекари с по 25 години стаж. От друга страна пък, ако не е така, няма и да има развитие в специалността. Жалък е този ученик, който не е надминал учителя си - Леонардо Да Винчи Simple Smile

Поздрави - д-р Ралев

# 5
Благодаря за бързите отговори   bouquet

# 6
Здравейте! По-скоро към 20-ти септември отидете

# 7
Ако още имате нужда, аз помагам на едни познати студенти, които ще бъдат 6-ти курс във Факултета по дентална медицина в София. Сега септември ще им бъде стажът и си търсят комплексен пациент, да има работа по консервативно зъболечение ( обтурации и/или коренови лечения и/или щифтови изграждания), протетична дентална медицина (коронки, мостове, протези ), Пародонтология . Тъй като е трудно да се намерят комплексни пациенти, се търси от рано, за това се съгласих да помогна с намирането и който има нужда, нека пише на лично.

# 8
Да,във факултета по дентална медицина отидете. Студентите са много старателни и им трябват пациенти.

# 9
Здравейте ! Аз съм студент по дентлна медицина. Пишете ми , за да се видим , ако все още търсите студенти стоматолози.

# 10
Здравейте,

има ли още студенти, които да търсят пациенти?

Търся някой,   който да лекува моите зъби или по скоро липсващи такива.При мен има доста работа, тъй като почти нямам кътници.Ще се наложи поставяне на коронки, мостове , изграждане и т.н. Същевременно на детето ще слагаме брекети,така че може да осигурим работа за дълъг период от време

# 11
Стажант по дентална медицина търси пациент , който има налични поне 12 зъба , зъби за кореново лечение , кариес и т.н. за изготвяне на дипломна работа ( лечението е на символични цени). Да пишат сериозни хора, които ще могат да идват повече пъти докато се излекуват всички зъби. Всеки етап от лечението е под контрола на хабилитирани лица.

# 12
  • Sofia
Здравейте

при мен ситуацията е следната - с умъртвени и изпилени зъби съм и с мостове, които трябва да се махнат, да се извадят зъбите и да се сложат протези - поне така ми каза зъболекаря преди месец - бях направила гноен абцес. Имам и направена панорамна снимка. Ако все още някой търси пациент и състоянието ми Ви интересува, моля пишете.

# 13
При мен всички зъби са за ремонт +два моста за смяна нямам пари и затова стигнах до тук а съм на 50 години а искам да се усмихвам ако някой иска да завърши дисертацията с мен да ме покани!Благодаря

# 14
  • София
мисля че никой няма да има времето да се рови в интернет за да си търси пациенти (по мое мнение) Съвета ми е да отидете в работен ден в стоматологията между 8 и 16 часа в "Консервативно лечение" първи етаж в дъното, до рентгена. Там има 4 зали със студенти все някой ще има нужда от пациент с когото да работи. Студентите си търсят от присъстващите там пациенти.  Казвам го от личен опит.Пожелавам успех

Общи условия

Активация на акаунт