Покемон гоу

  • 55 434
  • 687
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9 481
Учудващо не намерих такава тема  Thinking
Хайде запалените-да се покажат и да споделят  Grinning; знаете ли колко са всички покемони?


Попаднах на това инфо..ако за някой е полезно:

https://www.24chasa.bg/ojivlenie/article/5665152

# 1
  • София
  • Мнения: 736
Това е тема трол, нали?
 CrazyНе мога да повярвам, че реално тук има хора, които се интересуват от такива неща.

# 2
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 237
Това е тема трол, нали?
 CrazyНе мога да повярвам, че реално тук има хора, които се интересуват от такива неща.


Тема трол  newsm78 Що да няма хора, които се интересуват от това? Значи може да има интересуващи се от анален секс по време на бременност, а от Покемони- не. Странна логика.

# 3
# 4
  • Мнения: 3 117
Тема трол ???  newsm78   ooooh!

И на мен са ми интересни тези покемони.

# 5
  • София
  • Мнения: 736
Това е тема трол, нали?
 CrazyНе мога да повярвам, че реално тук има хора, които се интересуват от такива неща.


Тема трол  newsm78 Що да няма хора, които се интересуват от това? Значи може да има интересуващи се от анален секс по време на бременност, а от Покемони- не. Странна логика.
Интересна съпоставка.
Едното е за хора до 16 годишна възраст, другото за такива над 18.
Ти реши кое за къде.

# 6
  • Мнения: 19 007
Това е тема трол, нали?
 CrazyНе мога да повярвам, че реално тук има хора, които се интересуват от такива неща.


Тема трол  newsm78 Що да няма хора, които се интересуват от това? Значи може да има интересуващи се от анален секс по време на бременност, а от Покемони- не. Странна логика.
Интересна съпоставка.
Едното е за хора до 16 годишна възраст, другото за такива над 18.
Ти реши кое за къде.



Други препоръки от какво да може да се интересуваме? Или просто ще спреш да пишеш в темата?

# 7
  • Мнения: 2 204
Значи може да има интересуващи се от анален секс по време на бременност, а от Покемони- не. Странна логика.
Съвсем нормално е да има хора интересуващи се от анален секс по време на бременност. Той е нещо напълно реално и носи удоволствие на хората които го практикуват, за разлика от покемоните които са нещо нереално, измислено и несъществуващо.

# 8
  • Мнения: 1 748
Мъжът ми събира. И покрай него виждам. Да ви кажа, откакто ги събира ходи всеки ден пеша на работа, 40 минути в посока. Другото положително е, че прекарва време с някои позабравени негови приятели, които също са зарибени.

 Изобщо не виждам лошо в играта до момента, в който не стане някой терористичен акт на голямо събиране около някой джин. Т.к. това не е концерт или летище, няма охрана, проверки. Много лесна мишена са тези събирания. А последно бях гледала клип от Таймс Скуеър с буквално хиляди хора.

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 1 195
Покемоните бяха актуални толкова отдавна, че не бих се учудила в момента масата от феновете им да са 18+ ... и преди да съдиш нещо попрочети малко, това в момента една от най-актуалните теми НАВСЯКЪДЕ, защо bg-mamma да е изключение ?

# 10
  • София
  • Мнения: 736
Bradley Cooper, да спра да пиша в темата? Хехе, не.

# 11
  • Мнения: leet
Това е най-голямата простотия (покемони), която някой може да измисли.

# 12
  • Мнения: 1 748
Като за вас е простотия, какво предлагате - цензура?

 ooooh!  ooooh!

На мен са ми забавни клипчетата в нета с някакви хора, които толкова са се захласнали да хванат покемон, че правят нелепи неща. Един падна в шадраван  Mr. Green  Mr. Green

# 13
  • Мнения: leet
Като за вас е простотия, какво предлагате - цензура?

 ooooh!  ooooh!

На мен са ми забавни клипчетата в нета с някакви хора, които толкова са се захласнали да хванат покемон, че правят нелепи неща. Един падна в шадраван  Mr. Green  Mr. Green

Не, но въобще някой разумен човек, с изживяно детство не би трябвало да се занимава. Било полезно да се движат - значи преди не са мърдали, ама сега имат стимул да гонят някакви виртуални идиоти. Или пък - покемоните ходили по културни и исторически места. Демек, ще отиде до музея не щото му е интересно, а щото покемона е там  ooooh!. Тъпня, тъпня, че даже и тъпня не е..

# 14
  • Мнения: 19 007
Аз забелязвам около нас предимно деца да играят, но по ТВ гледах вчера някаква сбирка на големи.
Аз лично играя по маршрута до супермаркета и обратно.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт