Банята - 26-та тема

  • 122 075
  • 732
  •   1
Отговори
# 195
  • на североизток
  • Мнения: 460
Ние взехме бойлер Bosh. Доволни сме засега. Правят ги в Шумен в завода на Теси (те и външно много си приличат), но Боша имали специално покритие отвътре с тайна формула, което ги правело по-издържливи  Grinning С това ни омайваха в магазина като избирахме.

# 196
  • Sofia
  • Мнения: 863
Ние взехме бойлер Bosh. Доволни сме засега. Правят ги в Шумен в завода на Теси (те и външно много си приличат), но Боша имали специално покритие отвътре с тайна формула, което ги правело по-издържливи  Grinning С това ни омайваха в магазина като избирахме.
Bosch правят в Шумен?!  Shocked Rolling Eyes Shocked

# 197
  • Sofia
  • Мнения: 863
Ние сложихме проточен Сименс с трифазен ток обаче, за целия апартамент - навсякъде тече топла вода нон-стоп  Simple Smile
http://siemens.expo2000.bg/index.php?route=product/product&p … mp;product_id=522

# 198
  • Burgas
  • Мнения: 503
Да ви питам нещо друго: оказа се ,че като сме купували тоал.чиния не знаехме ,че има такова нещо,а и никой от продавачите не ни предложи шумоизолиращ  комплект.Монтирахме я без него,но може ли все пак да ми обясните каква точно е ролята на това нещо? Само изолира шума от водата или и нещо друго?

Понеже никой не ми отговори ,си позволявам да питам отново - моля ако някой знае ,нека ми каже проблем ли ще е ,че е мотнирана тоалетната без шумоизолиращ  комплект Rolling Eyes

# 199
  • София
  • Мнения: 1 742
Да не прави конденз казанчето.

# 200
  • Мнения: 6 290
Да ви питам нещо друго: оказа се ,че като сме купували тоал.чиния... Само изолира шума от водата или и нещо друго?

Понеже никой не ми отговори ,си позволявам да питам отново - моля ако някой знае ,нека ми каже проблем ли ще е ,че е мотнирана тоалетната без шумоизолиращ  комплект им:roll:
Проблем естествено няма. Това е една гума тънка няколко милиметра. Реално кой знае колко шум няма как да обере. Едно време слагаха такива на моноблоците на пода. Имам такава на едната структура, а на другата не сме слагали. ММ не е забелязал кой знае каква разлика. То основния шум идва от тръбата ф110 и от казанчето. Единственият плюс, който той вижда е,че при евентуален демонтаж на чинията, ще стане по-лесно, защото няма да влезе много силикон между нея и плочките.

# 201
  • Burgas
  • Мнения: 503
Благодаря ви за отговорите HugОлекна ми,че няма да сваляме тоалетна чиния  Laughing

# 202
  • Мнения: 1 522
какво ви е мнението за тази структура и конзолна тоалетна:

http://baniastil.com/структури-за-вграждане/казанчета-за-вграждане/grohe/структура-за-вграждане-grohe-rapid-sl-и-конзолна-тоалетна-nova-gural-vit-9239.html

Последна редакция: пт, 19 авг 2016, 13:20 от tileva.baldjieva87

# 203
  • Burgas
  • Мнения: 503
какво ви е мнението за тази структура и конзолна тоалетна:

http://baniastil.com/структури-за-вграждане/казанчета-за-вграждане/grohe/структура-за-вграждане-grohe-rapid-sl-и-конзолна-тоалетна-nova-gural-vit-9239.html

Пакета ми се струва много добър. Ние взехме същата  структурата на Грое по препоръка на майстора,а и навсякъде където четох инфо за тях ги определят като едни от най-добрите.
Цената е супер,при нас излезе заедно с тоалетната към 670 лв,но чинията е друга.
За Гурал вит нямам преки впечатления,но на снимката изглежда много добре- скрит монтаж,без ринг,елегантна на вид - харесва ми! Мисля,че за тази цена с тези екстри е супер Peace

# 204
  • Пловдив
  • Мнения: 2 877
какво ви е мнението за тази структура и конзолна тоалетна:

http://baniastil.com/структури-за-вграждане/казанчета-за-вграждане/grohe/структура-за-вграждане-grohe-rapid-sl-и-конзолна-тоалетна-nova-gural-vit-9239.html

На нас също ни препоръчаха да вземем такива структури. Комбинирахме ги с тоалетни Roca Nexo.

# 205
  • In the shadows of my mind
  • Мнения: 962
+1 майстор препоръчал структура Грое.

# 206
  • Мнения: 1 522
значи не сме се ориентирали зле, благодаря ви за отзивитее. иначе за конзолната тоалетна просто с нея си вървешее комплекта и ни се видп добра цената и не сме търсили повече дано е хубава че и на живо не съм ч виждала а я поръчах за утре че ни трпябва

# 207
  • Мнения: 1 780
Решихме за поръчаме от тук статичен параван  , защото сме решими да е 80х185 см, 8мм, матирано, а и ние изгодна промоцията както и цената за доставка. До тук добре, но няколко дни чакам да ми потвърдят поръчката. Днес се обадиха да я потвърдят и да уточним с държачи или с цяла лайсна да е към стената, след което ми заявяват 30% капаро с банков превод, а след около месец  след като ни го изработят преди да ни го пратят искат да се приведе останалата сума и чак тогава да ни го изпратят и да си платим куриера   newsm78.  Питам цената за куриерските услуги нали е в цената която калкулираме  и е включена в банковия превод, отговарям ми ДА, но може и със собствен транспорт да дойде, но ако е и  куриер той може  има допълнителна такса и т.н.
Някой поръчвай ли е от въпросния сайт?
Някой  да ме посъветва това нормална практика ли е да плащаш за нещо което не си видял? За капарото разбирам, но цялата сума предварително ......

# 208
  • Мнения: 6 290
Съвсем нормално е да преведете част от сумата. Вече остатъка ако има как на куриера, ако не предварително. Ако има нещо ще си имате документи и ще искате да го оправят. Това е стандартна практика при тях. И ние от София като поръчваме от тях пак сме си плащали нещата на 100% и после чак ги доставят.... Като е имало проблем при нас с някои неща, оправали са го.
И на други места има такава практика. Ние като поръчвахме интериорна врата без да съм я виждала от фирмата ми искаха първо да я доплатя и после да я докарат след 2 дни.

# 209
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 382
От там си поръчвах плочки миналото лято.Не са ми искали капаро,всичко си платих при доставката с наложен платеж.
Явно искат да си вържат гащите че ще си вземете паравана  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт