Банята - 26-та тема

  • 121 834
  • 732
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 1 744
Аз шкафове в банята не слагах нинкави, една от причините - не ми се даваха толкова пари, а и друга - всички рано или късно се раздуват и мухлясват. Хавлии и такива държа в спалнята, за козметиката съм поставила метални, неръждаеми / да се надяваме/ кошници до душа, а за стругите глезотии си купих от Икеа една дървена поставка , която ми служи безотказно 5 години и не е мръднала.

# 346
  • Мнения: 9
Здравейте, и ние в момента правим ремонт на банята.Утре започваме.Искам да ви попитам за шкафовете за баня. Кои са по хубавите лак или мат.Харесала съм  си в сайта на Баня стил Line 65. И незнам също дали да е с порцеланова мивка или с полимермраморна.

# 347
  • София
  • Мнения: 412
Здравейте. Надявам се няма да досада, но така или иначе сте на тази тема. Издирвам си точно хора, имащи скорошен опит и докосване с ремонтите на бани,избирали и купували плочки в последно време. Нуждая се от 10 минути от времето Ви за една анкета  Embarassed Благодаря предварително ако някой се смили над мен и ми обърне внимание  bouquet

# 348
  • In the shadows of my mind
  • Мнения: 962
Ние най-накрая сме почти готови. Ще гледам тези дни като изчистим, да направя още снимки за архива - моите може да идат в раздел "ултра малка баня"  Crazy Laughing

# 349
  • Мнения: 9
Трябва ми бяла лира за малка баня.Дайте отзиви за лири за баня. Каква трябва да бъде, за какво трябва да гледам.Препоръчайте ми марка

# 350
  • Мнения: 6 268
Трябва ми бяла лира за малка баня.Дайте отзиви за лири за баня. Каква трябва да бъде, за какво трябва да гледам.Препоръчайте ми марка

Ако само ще суши хавлии просто вземете каквото ви харесва. Ако искате и да отоплява банята вземете я според квадратурата. Гледайте ватовете отопление за каква площ отговарят. Ние скоро купувахме бяла от Герака. ММ каза, че е по-хубава от тези дето гледхме преди това в Баухас. По-масивна и не знам още какво била...

# 351
  • Мнения: 5 234
Иноксовите лири качествени ли са?

# 352
  • Мнения: 71
Може да си вземеш лира с възможност за сушилник, ще ти свърши страхотна работа.

# 353
  • Sofia
  • Мнения: 580
Може да си вземеш лира с възможност за сушилник, ще ти свърши страхотна работа.
Какво им е различното ? Може ли снимка или линк,моля ?

# 354
  • Мнения: 6 268
Иноксовите лири качествени ли са?
За двете нови бани взех хромирани лири, на ММ кичозни каза, че му се виждат, аз реших обаче, че ги искам за акцент и да ми се вързват с аксесоарите. Нашите са малка и голяма. От неръждаема стомана с 25 г. гаранция. Доста по-скъпи са от белите, предполагам че и затова по-рядко се срещат, разбира се на някои не са им по вкуса:


Последна редакция: вт, 06 сеп 2016, 07:57 от drago_2008

# 355
  • Мнения: 5 234
Иноксовите лири качествени ли са?
За двете нови бани взех хромирани лири, на ММ кичозни каза, че му се виждат, аз реших обаче, че ги искам за акцент и да ми се вързват с аксесоарите. Нашите са малка и голяма. От неръждаема стомана с 25 г. гаранция. Доста по-скъпи са от белите, предполагам че и затова по-рядко се срещат, разбира се на някои не са им по вкуса:



Благодаря за отговора.
Откъде ги купухте и на какви цени.
И на мен ми трябват малка и голяма.  bouquet

# 356
  • Мнения: 3 916
Ние сме така сега  Laughing

# 357
  • Мнения: 1 473
Здравейте, дами и господа, с моя мъж спорим относно лайсните в банята. Той е върл противник и смята, че повече се търка в банята отколкото ако е фугирано. Аз пък смятам, че поне на външните ъгли и по пода трябва да има лайсни. Какво ще ме посъветвате и кое по-добро? Благодаря. bouquet

# 358
  • Мнения: 6 268
Здравейте, дами и господа, с моя мъж спорим относно лайсните в банята. Той е върл противник и смята, че повече се търка в банята отколкото ако е фугирано. Аз пък смятам, че поне на външните ъгли и по пода трябва да има лайсни. Какво ще ме посъветвате и кое по-добро? Благодаря. bouquet
Къде на пода да има лайсни?
 Аз не харесвам лайсните, но релефните плочки не стават добре без тях ако се пилят под 45°. На вътрешен ъгъл не бих сложила лайсни и никога не съм слагала. На външните ъгли с лайсни не знам какво повече ще им се търка честно. Аз не ги търкам специално тях повече от фугите.

# 359
  • Мнения: 6 268
Цитат на: Barbabelle миlink=topic=934694.msg33668839#msg33668839 date=1473161729
Иноксовите лири качествени ли са?
За двете нови бани взех хромирани лири, на ММ кичозни каза, че му се виждат, аз реших обаче, че ги искам за акцент и да ми се вързват с аксесоарите. Нашите са малка и голяма. От неръждаема стомана с 25 г. гаранция. Доста по-скъпи са от белите, предполагам че и затова по-рядко се срещат, разбира се на някои не са им по вкуса:

Благодаря за отговора.
Откъде ги купухте и на какви цени.
И на мен ми трябват малка и голяма.  bouquet
От Англия ги поръчвах. Не помня точната цена, но хванах намаление голямо тогава. Оригиналната им цена иначе беше около 600 лв голямата и 250 лв малката. Не бих си ги купила за толкова.

Общи условия

Активация на акаунт