Опасни детски сандали

  • 2 855
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте,БГ мами!
Понеже сме в разгара на лятото и реших че е добра идея да споделя моят лош опит, та дано никоя от вас не го повтори.  
Закупих сандали Ипанема, със слонче, които ми се видяха много симпатични и понеже аз съм фен на тази марка, реших да купя на сина ми, който е на 1година и 1 месец. След 2 седмици обаче ушите на слона се скъсаха (предполагам детето си е играло със слончето докато е бил в количката). Щастлива съм че не ги е дръпнал и сложил в устата, че тогава можеше да стане страшно!
Отидох до щанда в мола където купих сандалите, за да видя дали не съм купила дефектни сандали на които ушите лесно се късат.Там един нагъл господин започна да ми казва да обясня на детето си да не си играе с обувките и че той умишлено ги е повредил. Взе здравият сандал и ми демонстрира колко лесно се късат, и ме изпрати у дома. Гаранцията от 30 дни се оказа невалидна.
Освен че няма опция да върнат парите, е и доста трудно да ги убедиш че тези сандали са опасни за малки деца и че не трябва да ги продават! Или само моето дете си играе с обувките и не разбира че не трябва да дърпа ушите!!! Shocked

Последна редакция: ср, 27 юли 2016, 15:57 от dewbg

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
   Това е грешка на производителя, а не на риселъра. Peace Трябва да се обърнеш директно към фирмата-производител.

# 2
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 045
докладвайте  Peace

https://www.kzp.bg/opasni-stoki-v-bulgaria

# 3
  • Мнения: 365
А каква всъщност е опасността?

# 4
  • Мнения: 3
Оасността е от задавяне, ушите на слона падат изключително лесно.

# 5
  • зад кестените
  • Мнения: 795
   Това е грешка на производителя, а не на риселъра. Peace Трябва да се обърнеш директно към фирмата-производител.

Точно така е! Едно време се следеше много да бъдат детските дрешки и обувки на първо място безопасни.Работила съм в тази сфера и го знам от опит Напиши жалба до производителя, изложили са се яко!Но да не вземат да се окажат някое менте.
Оасността е от задавяне, ушите на слона падат изключително лесно.


Това е недопустимо, не само за обувки, но и за всяка друга детска стока.

# 6
  • София
  • Мнения: 5 188
Аз купувам само джапанки на Хаваянас и Ипанема ( моделите от каучук). Голям зора ми е да обзавеждам децата всеки сезон. И на какви стари и разложени джапанки Хаваянас попаднах.... не само ушите, ами парче от подметката може да се откъсне!
Моето предположение е, че това е залежала стока.

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Моето предположение е, че това е залежала стока.

   Напълно възможно е. Peace Преди време в един шкаф намерих свои стари кожени обувки, които се люпеха на парчета, като кожа на влечуго. Shocked

# 8
  • София
  • Мнения: 44 098
Докладвайте в КЗП, би трябвало да си свършат работата и да ги спрат от продажба.

# 9
  • Мнения: 3
Докладвайте в КЗП, би трябвало да си свършат работата и да ги спрат от продажба.

Така и направих!  Wink очаквам отговор

Общи условия

Активация на акаунт