Пукет, Тайланд /почивка 2016/

  • 14 820
  • 54
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 35
    Здравейте,

    Бихте ли ни препоръчали къде да отседнем в Пукет?  Искаме забавление и да се възползваме от всички възможни екскурзии. Ще пътуваме нас 20.02 за 16дни. Чудя се дали да не сме половината време на Пукет и след това да сменим локацията?
    Приемам съвети и предложения всякакви Simple Smile 
Ние се завърнахме преди една седмица от Пукет. Отседнахме в Патонг. Хотелът ни беше близо до Bangla rd и никак не съжаляваме. Плажът беше много наблизо, а вечер се забавлявахме страхотно на Bangla rd .
Екскурзиите до островите  си взехме предварително от тук on line, преди да  тръгнем. Много сме доволни от фирмата, която използвахме. Изключителна организация и на супер ниво. Същата фирма ползвахме и за трансферите от и до летището на Пукет. Силно препоръчвам  http://www.phuketsrctravel.com/
Дано да съм ви била полезна:)))

# 31
  • Мнения: 955
Благодаря, Дари
А може ли линк към хотела, в който сте били? Доволни ли сте?

# 32
  • Мнения: 35
Ние бяхме в  7Q Bangla Hotel, в центъра на Патонг, много близо до плажа и Bangla rd. Хотелът не е лукс категория, но за парите  и това, което предлага е напълно достатъчно. Закуската е добра, има басейн на покрива.
https://www.booking.com/hotel/th/7q-bangla.bg.html?aid=397639;la … 4981e9f0cf8931343

# 33
  • Мнения: 955
И ние търсим нещо такова, не държим да е лукс, тъй като само ще спим там, но ми се иска да няма буболечки поне и да има свястна закуска.

# 34
  • Мнения: 35
И ние търсим нещо такова, не държим да е лукс, тъй като само ще спим там, но ми се иска да няма буболечки поне и да има свястна закуска.

Няма буболечки,  чисто е и закуската е добра и достатъчна.

# 35
  • Мнения: 955
Перфеектно Simple Smile А вие през целия престой ли бяхте на Пукет? Чудя се дали да не разделим примерно 7дни там и 7 дни на Пи-Пи или Краби?

# 36
  • Мнения: 235
Чудя се дали да не разделим примерно 7дни там и 7 дни на  или Краби?

Силно препоръчвам Ko Phi Phi Don за 2-3 дни, бяхме за 3 и успяхме да отидем до Maya Bay в 7:00 сутринта преди 90% от останалите туристи. Има много приятни плажове и вкусна храна. Relieved

# 37
  • Мнения: 955
А може ли да препоръчате място за настаняване там?
Определено ми се иска да избегнем големите тълпи, но без тях е трудно да отидем някъде самоогранизирано

# 38
  • Мнения: 235
Ние бяхме в JJ Residence Hotel, но извън сезона и беше спокойно като цяло, но се намира в центъра. В сезон предполагам ще е шумно.

# 39
  • Мнения: 955
Благодаря . Ами за 3дни ще го преживеем, колко да е шумно Simple Smile

# 40
  • Мнения: 955
Даринче, още един въпрос :
Как успяхте да стигнете до Мая толкова рано?
Съкратихме си престоя на Пукет, за сметка на Пи-пи, с едничката цел да стигнем на въпросния плаж преди тълпите туристи?

# 41
  • Мнения: 4 734
За ходилите в Банкок - колко дни минимално е необходимо за разглеждане на града? 3 нощувки дали са достатъчни? newsm78

# 42
  • София
  • Мнения: 1 139
lunna pateka, абсолютно достатъчно според мен.

Ние имахме точно три нощувки и разпределихме времето по следния начин:

Първи ден- след пристигане и настаняване отидохме до Golden Mount
Втори ден- разходка по Као Сан Роуд, разгледахме Кралския дворец и Храма на Изумрудения буда
Трети ден- посетихме Храма на Златния буда и Храма на Зората, парк Лумпини
Четвърти ден- полета ни беше следобед и имахме време да отидем до един от плаващите пазари

Вечерите бяха за разходки по улиците, моловете, хапване, масажи....

# 43
  • Мнения: 955
А парички от БГ ли си обменихте повече или и там ползвахте местните бюра?

# 44
  • София
  • Мнения: 1 139
Beloved Summer , от тук тръгнахме с долари и малко бати като за начало. Навсякъде има бюра за обменяне, не сме имали проблем Peace

Общи условия

Активация на акаунт