Летни олимпийски игри - Рио де Жанейро 2016

  • 76 463
  • 560
  •   1
Отговори
# 180
  • София
  • Мнения: 30 124
Журналистите са за сметка на държавната медия, за която плащаме ние, ако не се лъжа.

Колко на брой човека трябва да отразяват Игрите и имат ли право да спят?

Стискайте палци сега на Тайсъна.

Не само колко на брой, а въпросът е кои точно, но както се вика "да живее нет-а". За мен БНТ нито отразяват добре игрите, нито са изпратили точните коментатори, нито нищо, ама карай, екскурзианти все трябва да има.
Факт е, че повечето състезания ги гледам по други телевизии и в нет-а.

Коментарите от плувния басейн засякох онзи ден, все едно бях на пазара. Обзалагаха се кой ще спечели, удариха го на махленски разговор по време на финалите. Не чувахме имената на плувците, но пък чухме коментаторите как се обзалагат, майтапят един с друг и си разказват някакви лични случки. Stop

Лично мое мнение, явно очакванията ми са доста големи.

п.с. Изключвам Данчо Йовчев и Тереза, които се опитват поне да коментират професионално. Вчера пък цял ден слушах изблиците на Василев, който в ефир използваше такива думи, че аз нямам думи. ooooh! Явно беше бесен от резултата на Станимира, но взе да крещи, че съдиите били подлоги и т.н.


Тайсън и той отпада.

# 181
  • MJF
  • Мнения: 8 584
E когато завтарят и повтарят едни и същи записи въпросните спят. А освен това може да се коментира и от студиото в София. Все пак предаванията са им за 1 спортен канал. Даже ако се изключат повторенията може и за половин да са.

# 182
  • София
  • Мнения: 11 983
Тайсън победи заслужено. Във втория рунд малко издишаше, но в първия и третия определено бе по-добър.

А от коментаторите Манченко ми е доста малоумен, а той им е шеф на всички. Какво очаквате от такъв началник.

# 183
  • София
  • Мнения: 30 124
Браво на Даниел Асенов! Peace

Уф, Лалова се е паднала в една серия с Томпсън, Гарднър и Окагбаре на полуфинала. Трудна работа, но стискам палци. fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

# 184
  • MJF
  • Мнения: 8 584
Аз първите 2 дни  на олимпиадата чух 2 неща по БНТ : " сега ще го размаже" и другото беше в плуването нещо от сорта не тича някой си и ... до там бях. Ааа и първия мач във волейбола и ""любимия"" коментатор, който все пак успявам да изключа/да не го чувам докато гледам но в края на мача ми намаля вниманието и чух 1 изречение което бе в стил все едно сме гледали 2 различни мача а и по едно време чух се бе разпрострял за тенис да бърбори пък волистите и зрителите пред екрана много важно кво играят/ кво гледат  ooooh! Mr. Green. Не,  тези просто са неспаяеми иначе казано невменяеми.

# 185
  • София
  • Мнения: 30 124
Матакиева викаше на колегата си: "Сега да видим, дали ще познаеш? А? А? А? Shocked Нека те видим сега с прогнозите. Нека те видим, дали си добре подготвен днес".
Звучеше, все едно се заяждаха двамата в ефир.
И после вика: Ех, един път и ти да познаеш". Mr. Green

# 186
  • Мнения: 5 741

Жалко за Фелпс снощи, но и 22 медала са страхотно постижение. Peace
Искаше ми се да вземе златен медал в последното си индивидуално участие на олимпиада, но умората си каза думата. Доста стартове имаше тези дни. Зарадвах се за Ласло Чех, най-накрая не беше победен от Фелпс на олимпиада.
А Матакиева е много неадекватна, като и слушам коментарите и се унасям.

# 187
  • София
  • Мнения: 30 124

Жалко за Фелпс снощи, но и 22 медала са страхотно постижение. Peace
Искаше ми се да вземе златен медал в последното си индивидуално участие на олимпиада,
Скрит текст:
но умората си каза думата. Доста стартове имаше тези дни. Зарадвах се за Ласло Чех, най-накрая не беше победен от Фелпс на олимпиада.
А Матакиева е много неадекватна, като и слушам коментарите и се унасям.

И аз така. Много ми е симпатичен като спортист. Въпреки скандалите около него, възхищавам се на постоянството му, на таланта му, на желанието му за победа.
Не знам, дали в следващите 100 години ще се роди такъв олимпиец в плуването.
Той си е жива легенда за мен.

Последна редакция: сб, 13 авг 2016, 19:13 от missence

# 188
  • Мнения: 5 741

Не знам, дали в следващите 100 години ще е роди такъв олимпиец в плуването.
Той си е жива легенда за мен.
Голям фен съм му. Следя му кариерата от години. Тези дни ставам в 4 сутринта когато плува той, защото когато съм на работа може и да не мога да гледам на запис плуването му. Не ми се рискува да го пропусна.  Laughing

# 189
  • София
  • Мнения: 30 124

Не знам, дали в следващите 100 години ще е роди такъв олимпиец в плуването.
Той си е жива легенда за мен.
Голям фен съм му. Следя му кариерата от години. Тези дни ставам в 4 сутринта когато плува той, защото когато съм на работа може и да не мога да гледам на запис плуването му. Не ми се рискува да го пропусна.  Laughing

Удоволствие е да гледаш плуването му. И аз гледах преките предавания в ранните часове. Peace

# 190
  • Мнения: 5 490
Смятам, че тъй като държавата ни е доста слаба в спорта напоследък, трябва да се заложи на 1-2 спорта, но спортове, които да ни донесат медали. А сега както е, много спортове, много участници - никакви резултати. Държавата трябва да насочи усилията си да изгради качествени спортисти, а не такива, които отиват само за участието.

# 191
  • Мнения: 2 045
Аз бях просто зашеметена от плуването на Кейти Ледецки, велика е

# 192
  • Мнения: 2 780
Според теб как би следвало държавата да насочи усилия?

# 193
  • Мнения: 3 161
Като криминализира останалите спортове.

# 194
  • София
  • Мнения: 30 124
Смятам, че тъй като държавата ни е доста слаба в спорта напоследък, трябва да се заложи на 1-2 спорта, но спортове, които да ни донесат медали. А сега както е, много спортове, много участници - никакви резултати. Държавата трябва да насочи усилията си да изгради качествени спортисти, а не такива, които отиват само за участието.

То е ясно, но как да стане?! Няма пари за лагери, нямат зали за подготовка, сами си купуват оборудването и най-важното, че няма масов спорт. Едно време в училищата масово се спортуваше. Идваха треньори, избираха деца със заложби и започваха да ги тренират. Сега, за да ти тренира детето, трябва да търсиш школи, да плащаш на треньори и т.н. Не е невъзможно, но е по-трудна организацията. Спортуваше се масово, имаше и къде.
Аз си спомням, че в часовете по физическо постоянно идваха треньори от местните отбори и предлагаха: ти ставаш за баскетбол, ти за лека атлетика и т.н. Да не говорим, че идваха и предлагаха танци, хорове и т.н.
Децата пълнеха площадките пред блоковете. Сега няма площадки, децата седят по пейките с таблетите и толкова.

Аз бях просто зашеметена от плуването на Кейти Ледецки, велика е

И от нея съм впечатлена. Peace

Общи условия

Активация на акаунт