Малък "проблем" с приятелката ми

  • 4 367
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте! Имам приятелка от около 2-3 седмици и преди 3-4 дни се скарахме. Мислих, че се занимава с други и тем подобни. И постоянно ми сийнва и пише тука-таме, а преди тва с часове. И каза, че ми се сърди и от тогава ми се сърди? Какво да правя? Как да постъпя така, че да спре да ми се сърди? На 18 съм след 9 дена правя 19. Моля само сериозни отговори. И да допълня, че е от Малта след 3 месеца ще се връща в БГ.

# 1
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
 Деца от 7 до 18 г.:
Цитат
Група за обсъждане на проблемите, радостите и неволите, свързани с децата в училищна възраст: възрастови изменения, характер и възпитание, отношение към родители, братя и сестри, връстници и др. Темите са насочени към родителите и не са предназначени за дискусии между самите деца.
Голям си, а търсиш помощ от родители, наистина ли?

# 2
  • Мнения: 2
Не намерих подходяща тема за такова нещо. Извинявай се

# 3
  • Мнения: 2 746
Пиши в тийн форумите, тук няма да сме много полезни.

Доколкото разбирам ти си проявил неоснователна ревност към момичето, а това е сигурен начин да я отблъснеш. Извини се, и не го прави повече, че момичетата хич не харесват такива неща.

# 4
  • Мнения: 2 850
Извини се, кажи й, че не си бил прав да я обвиняваш, че много я харесваш, искаш по-скоро да я видиш и затова ревнуваш. То друго не знам какво можеш да сториш.

# 5
  • Мнения: 30 802
Виждали ли сте се физически?

Каква приятелка е...ако сте на ниво чат, съвсем нормално е да чати с още 10. Явно не си достатъчно интересен. Или по принцип обича да има 10 за чатене, не за приятели, а за галене на егото.

# 6
  • Мнения: 18
Вие кога се запознахте, кога се скарахте)) Единственият начин да вървите напред, е да говорите по проблема. Защото не става много ясно какъв е той...)

Общи условия

Активация на акаунт